[davinci, raphael]
 #526597  od kajicek94
 před 3 týdny
Zdravím,
na mém Redmi Mi 9T po dnešní čisté instalaci MIUI V12.5.2.0.RFJCNXM z provolby Stabilní verze dle návodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť prostřednictvím TWRP recovery došlo k několika chybám.

Nejprve chybová hláška "find device storage corrupted", kterou jsem dle příspěvků zde vyřešil opětovným nahráním presist.img přes TWRP - problém se vyřešil.

Po naběhnutí OS po tomto kroku se začala 6x za sebou bez důvodu vysouvat a zasouvat přední kamera, než skočila chybová hláška, že dané může způsobit poškození zařízení nebo něco v tom smyslu.
Poté se zasekl OS a to konkr. Systém UI, zda si přeji počkat či apk. ukončit, pokud jsem stihl rychle přečíst a na to konto jsem dlouhým stiskem tl. PWR MT restartoval.

Po opětovném naběhnutí je na první pohled již vše OK, systém jede normálně a kamera se již nevysunula.

Nevíte však, co mohlo dané způsobit?

Dneska jsem po "skvělé" změně politik Googlu oproti G Pay a custom ROM, resp. této MIUI z tohoto webu, kterou jsem měl do včerejška nainstalovanou, jsem na chvíli dneska vyzkoušel LineageOS s Magiskem a Play Integrity Fixem, ale raději omrzím G Pay, než MIUI, na který jsem zvyklý i z pohledu jeho fce.
Provedl jsem tedy uninstall.zip Magisku přes ADB sideload přes recovery TWRP, provedl wipe, a nainstaloval MIUI zpět dle návodu výše, jak píši a pak jej doplnil o ten presist.

Myslím, že jsem popsal přibližné kroky, co jsem provedl pro navrácení MIUI z LineageOS. Mohlo mi však něco v textu uniknout, co jsem třeba provedl, ale nezapsal, případně bych doplnil dle Vašich dotazů.

Když se mi nyní OS zdá na první pohled OK, tak mám nechat být anebo byste doporučili ještě jednou reinstalovat, třeba jiným způsobem? Budu rád třeba i za detailnější popis, příp. odkazy s postupem.

Díky moc!

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat