[surya, vayu]
 #522413  od skvul88
 před 1 rokem
Ahoj, mám velký problém. Stáhnul jsem zde poslední aktualizaci na POCO X3 NFC, kterou jsem zkopíroval na flash a připojil do telefonu. Pak jsem dal restartovat do TWRP a telefon se restartoval, ale už jen bliká v úvodní obrazovce TWRP. Nejde s ním dělat vůbec nic.... Absolutně nic. Je prakticky na vyhození do koše. Nejde ani vypnout. Nějaký nápad co s tím? Děkuji. Telefon je plný dat a když ho připojím k PC, tak se nestane vůbec nic.
 #522415  od VMach3
 před 1 rokem
Spusť Fastboot a nainstaluj recovery pro Android 12.
Nebo ROM nainstaluj z PC prostřednictvím Fastboot.
 #522458  od tatko Tom
 před 1 rokem
Tak som cez twrp 3.6.2_12-0-surya inštaloval na twrp-3.7.0_12-0-surya-brigudav. Aktualizáciu z týchto stránok som inštaloval ním. Zbehlo to prekvapivo rýchlo a bez problémov, zdá sa.
Ďakujem.
 #522586  od tatko Tom
 před 1 rokem
Mám podproblém. Po zálohovaní, ktoré prebehlo v noci a reštarte mobilu nie je možné až na pár systémových pridať žiadny widget - teda neponúkne žiadnej inštalovanej aplikácie. Nestretol sa niekto s tým? A čo s tým?

EDIT:
Tak som našiel niekde v týchto stránkach - wifi j mobilné dáta musia byť VYPNUTÉ, vtedy widgety zobrazí a idú pridať. So zapnutým wifi alebo dátami - alebo oboma - nie. Zaujímavé.
 #522589  od gogocar
 před 1 rokem
Asi nechápeš jak to funguje. "Nové" widgety sys. app jsou na serveru. Proto k nim nemáš přístup pokud vypneš data/wifi.
Pokud máš data aktivní jsou dostupné všechny widgety (systémové i doinstalovaných aplikací). Viz postup na obrázcích.
 #522597  od tatko Tom
 před 1 rokem
Asi nerozuimš napísanému textu - so zapnutým wifi alebo dátami (alebo obojím) sú dostupné výlučne systémové widgety. Nie widgety aplikácií. Po kliknutí na lupu a na "widgety pre Android" sa tá ponuka zatvorí.
Aspoň na mojom POCO X3 NFC.
 #522626  od tatko Tom
 před 1 rokem
Zrejme no nie len u mňa. Niekde na týchto stránkach som to našiel - niekto tiež písal, že na pridanie widgetu inštalovaných aplikácií musí mať vypnuté wifi aj dáta. V konečnom dôsledku to nevadí. Každopádne vďaka za informáciu.
zoraki se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat