[moonstone, redwood]
 #525989  od Krepi
 před 5 měsíci
V pořádku, jen jsem se ptal, dlouho jsem tu nebyl od doby, co se ukončila podpora na Poco F2 Pro a vždy jsem byl na týdenné ROMce.
 #525990  od N560
 před 5 měsíci
U tohoto modelu (POCO X5 5G) by to hlavně chtělo opravit tu chybu s VoLTE a VoWIFI. Pokud to tedy softwarově opravitelné vůbec je... Je to na všech možných forech a už několik aktualizací bylo a stále toto nefunguje.
 #526003  od mercury54
 před 5 měsíci
Asi je to tedy model od modelu, ale funguji na poslední stabilní ROMce a obě zmíněné funkce jsou plně funkční. Dokonce se po poslední aktualizace V14.0.5.0.TMPMIXM obě funkce sami aktivovali. Od té doby jsem nezaznamenal jediný problém.
 #526007  od N560
 před 5 měsíci
Tak to teda zírám... Já jsem už udělal všechno možné a nemožné, co jsem našel na netu, abych to rozchodil a nic... Telefon je koupený normálně zde v ČR, odemknutý, s místní ROMkou stejné verze, jako máš ty?!

Je možné, že by pomohl hardreset? Je to telefon manželky a bylo by peklo to tak zase všechno instalovat 🫤
 #526028  od N560
 před 5 měsíci
Tak tedy se zeptam primo... Je mozne, ze po ruznych pokusech s navodama, jak to rozbehnout, se neco nekde rozdrbalo a ted to nejde, i kdyz v aktualizaci uz byla chyba opravena? Zkousel jsem ruzne kody, zadavane v dialeru a tak. V nastavenich, ktere se taky vyvolavaly kodama jsem ale vsem daval na puvodni hodnoty, kdyz to nezabralo. Ale clovek nikdy nevi. Pokud provedu hardreset, nastavi se pripadne i tohle do defaultu? Je realna sance, ze mi hardreset pomuze? Proste ze to nebudu delat vse zbytecne. Dik.
 #526076  od olino
 před 5 měsíci
Čaute, mám v pláne zakúpiť mamke POCO X5 5G, ako náhradu za redmi 9. Viete mi povedať či na ňom teda funguje vowifi resp. voLTE alebo nie? Je to pre mňa totiž celkom zásadná informácia, nakoľko býva v doline kde nie je dobré pokrytie signálom.

Btw, ja mám POCO X3 NFC, úplne novú sim kartu a tiež som nikdy ešte na ňom nevidel ikonu volte alebo vowifi, a nikde v nastaveniach po nich nie je tiež nikde ani páru ani slychu. Ani po zadaní kódu *#*#869434#*#*.
 #528201  od N560
 před 3 měsíci
Jen bych se zeptal, už je měsíc venku ROM pro POCO X5 5G, V14.0.6.0.TMPMIXM. Zatím se neobjevila ve zdejším vydání. Je v ní nějaký problém, že se nevydala? Díky.
 #529355  od N560
 před 2 měsíci
Tak zaktualizovano na HyperOS, a VoLTE ani VoWIFI se neobjevilo... Je sance, ze po obnoveni tovarniho nastaveni toto zacne fungovat?! Nekdo zde zminoval, ze mu to funguje uz na MIUIOS Rom, ale ja at jsem delal cokoliv, tak nic. Zadny navod ani postup nepomohl... Uz opravdu nevim, kde je chyba.
 #529356  od Krepi
 před 2 měsíci
BoLTE ikonka není pořád, už na MIUI ROMce byla vpravo nahoře vedle hodin, a ani nešla deaktivovat,při přechodu na Hyperose je tam stále, takže by měla fungovat, Poco X5 Pro zaktualizováno už 3x a ikonka se tam objevuje.
 #529617  od mercury54
 před 1 měsícem
Po aktualizaci na HyperOS pořád potvrzuji funkčnost VoLTE bez jakéhokoliv nastavení u Poco X5 5G.

Ale výrazně se zhoršila výdrž baterie. Aplikace zprávy pravidelně padá a téměř není možné odeslat MMS (vlastně se neodešle nebo na několikátý pokus). Přestalo fungovat oznámení nově příchozích zpráv (žádný zvuk, ikona...) a jediná možnost je pravidelně otevírat aplikaci zprávy a podívat se, zda něco nepřišlo.

Update:
Na více fórech jsem narazil na problém s funkčností aplikace zprávy po přechodu na HyperOS bez čisté instalace.
Po provedení čisté instalace již tyto problémy ustali. Objevili se bohužel nové. Automatický jas často nefunguje, režim čtení se tak napůl zapíná či vypíná nebo jen některé jeho funkce, AOD se i přes nastavení ve tmě nevypne...atd.
šulda se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat