[moonstone, redwood]
 #523980  od zdeon
 před týdnem
xiaomi.eu_multi_REDWOOD_V14.0.1.0.TMSCNXM_v14-13
Jen ve zkratce, zakoupeno, odemčeno, naistalováno přes fastboot. Proti originální ROM se spoustou google nesmyslů, je jich tu mnohem méně, takže s ROM jako celkem spokojenost (ostatně jako vždy). Samozřejmostí je nahrávání hovorů což je pro mne nutnost.
Instalace proběhla bez problémů.
Poco X5 pro nahradil u mne redmi note 11.
Jedinou nevýhodou je pro mne úplná absence paměťové karty.
Jinak má větší uhlopříčku, lepší zvuk, mnohem větší paměť RAM (u mne 8GB+3GB), rychlejší nabíjení a zřejmě i lepší fotoaparát, ale nedokážu prakticky posoudit. Na display je nalepená pouze fólie, z praxe bych se na ni nespoléhal a nahradil jsem ji ochranným sklem. Sklo už jsem v práci několikrát rozbil, ale nikdy display.
Cena telefonu je pro mne ovšem na horní hranici únosnosti.
S telefonem se teprve seznamuji, takže případné zkušenosti později.
Jeden dotaz, můj telefon neobsahuje aplikaci fmradio - miradio (neobsahuje ho ani instalace rom), ale v popisu na heuréce, alze atd. je napsáno že ji telefon má. Máte FMrádio?
hezký den
 #523981  od ingbrzy
 před týdnem
FM radio zmizlo z telefónov spolu s jack konektorom, kedze sluchatka boli zaroven FM antenou... :)
 #523988  od zdeon
 před týdnem
Což ovšem zrovna u xiaomi (poco) nemá logiku protože sluchátka mají. (nicméně uznávám, že naposledy jsem FM radio použil asi před 12lety - myslím opravdu poslouchal, ne jen vyzkoušel.)
 #524005  od zdeon
 před týdnem
xiaomi.eu_multi_REDWOOD_V14.0.1.0.TMSCNXM_v14-13
První větší chyba, nejdou uzamknout aplikace v paměti. Podržím prst na aplikace a místo nabídky uzamknout, rozdělení obrazovky, plovoucí okna a nastavení, obrazovka pouze zamrzne a na nic nereaguje, jde naštěstí opustit libovolným spodním tlačítkem. Máte někdo stejný problém?

Ještě mám jeden dotaz, potřeboval bych nakopírovat češtinu do složky NeutronMP popř. Android/data/com.neutroncode.mp jenže ji nemohu vůbec najít. Vím že jsou složky skryté, ale i po rozkrytí ji nemohu najít popř u Andoidu 12 kde ji najdu je složka prázdná.
 #524010  od zdeon
 před týdnem
Ano měl jsi pravdu, takže přepnout na MIUI Launcher, uzamknou přepnout zpět. Pozor vyhledávání nenajde ani launcher, ani výchozí aplikace, takže menu/aplikace/nainstalované aplikace/výchozí aplikace - dostaneme se kupodivu do default apps a vidíme výchozí aplikace. Bohužel ani default apps nelze ve vyhledávání najít. Chudáci BFU.
Ale díky za radu.

Ještě mám jeden dotaz, potřeboval bych nakopírovat češtinu do složky NeutronMP popř. Android/data/com.neutroncode.mp jenže ji nemohu vůbec najít. Vím že jsou složky skryté, ale i po rozkrytí ji nemohu najít. Popř u Andoidu 12 kde ji najdu, je složka prázdná a nakopírování cz je zbytečné.

Existují ještě skrytější místa než skrytá?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat