Redmi 4A [rolex] / Redmi 4 [prada] / Redmi 4 Prime [markw] / Redmi 4X [santoni]
 #409354  od Lukáš Zoro
 před 2 lety
Zdravím. Mám takový větší problém. Dnes ráno jsem jako každý den chtěl zapnout svůj telefon xiaomi redmi 4x (miui 10) ale nechce naběhnout. Po asi deseti sekundovém držení tlačítka power jen problikne bootovací logo xiaomi a pak zase zmizne. Do twrp recovery se nedostanu. Fastboot mi funguje, ale přehrát recovery se mi taky nedaří protože mi adb flashtool píše že není odemklý fastboot, který jsem již mimochodem v minulosti odemykal, jinak bych asi nemohl mít custom twrp recovery, že? No chtěl jsem fastboot odemknout znovu oficiální cestou čiže programem od xiaomi, ale to taky nejde protože se nedostanu do systému abych tam přidal xiaomi účet k zařízení jak mi to píše program... Nevím si rady a zoufale prosím o pomoc. Předem děkuji za příspěvky.
 #409610  od NOROXX
 před 2 lety
A vypne sa normálne? Ak hej, kopni ho na nabíjačku a nechaj do úplného nabitia. Ak si to po nabití telefón nerozmyslí, na niektorých fónoch sa dá unlocknúť cez cmd. "fastboot oem unlock" potom "fastboot oem verified", ale funguje len na niektorých. Alebo použi edl kábel, ak je to naozaj brick. You tube vyhodí určite voláke video keď si zadáš " unbrick xiaomi -tvoj telefón- edl cable" Prípadne napíš model telefónu.
 #504685  od Leo.
 před 4 měsíci
Přidám svoji zkušenost k tomuto starému tématu, i když to už bude pro tazatele zbytečné, mne to však inspirovalo k rozchození mého telefonu plného dat a třeba to někomu pomůže.
Projev závady byl přesně stejný:
- Po zapnutí se zobrazilo krátce bootovací logo „mi“ a potom černá obrazovka.
- Telefon šel resetovat jen dlouhým podržením napájecího tlačítka, ale zase jenom logo a potom černá obrazovka.
- Odpojení a připojení baterky nepomohlo.
- Telefon nešel nabíjet, protože po zapojení nabíječky se zobrazilo zase jenom logo a černá obrazovka.
- Telefon nešel spustit v TWRP recovery režimu.
- Telefon šel spustit pouze v režimu FASTBOOT.
- Problém nastal po odpojení vypnutého mobilu od nabíječky (poslední co jsem viděl bylo nabití 100%).

Pomohlo mi udělat unlock telefonu pomocí aplikace bath_unlock.exe (nástupce aplikace miflash_unlock.exe, která mi přestala odemknutí nabízet). Předtím byl telefon odemčen a tak nevím, proč se nastavil do zamčeného režimu a potom nefungoval. Po odemčení začal telefon normálně fungovat a nemusel jsem dělat ani flash ROM. Stejná chyba se nám objevila u dvou telefonů v domácnosti.
jirka19 se to líbí
 #507777  od jirka19
 před 1 měsícem
Díky Leo, zbytečný tvůj příspěvek není, stalo se mi včera totéž a díky tvému příspěvku jsem problém rychle vyřešil. Sice mi není jasné, proč se mi zamknul, ale hlavně že to má rychlé řešení.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 3 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat