Beryko.cz
[B20=kate]
 #293797  od 24.mara
 před 10 měsíci
V práci jsme dostali pracovní Google účty s neomezeným doživotním Google Diskem, tak jsem se rozhodl tento účet si přidat na telefon. Aby šlo přidat pracovní Google účet, tak jsem musel stáhnout aplikaci Device Policy, povolil jsem účet a všechno fungovalo v pořádku. Ale hned další den mi začalo několikrát denně vyskakovat notifikace "Vyžadována akce s účtem", když danou notifikaci otevřu, tak znova musím potvrdit pracovní Google účet, takhle se to opakuje třeba 5x denně. V telefonu mám dva Google účty, jeden osobní a jeden pracovní.
Nevíte někdo prosím, jak se toho zbavit?
 #293798  od toorek
 před 10 měsíci
Nevím, jestli se jedná o stejnou věc, ale tohle mi jeden čas dělal firemní účet na Samsungu. Pomohl až admin, kterému jsem to nahlásil a on něco změnil na straně serveru.
 #302090  od Brick Heck
 před 8 měsíci
Mám naprosto stejný problém :confused:. Dva Google účty, první (hlavní) je soukromý na Google Apps, druhý je firemní také na Google Apps, ale s nutností aplikace "Device Policy". Od její instalace (dříve vyžadována nebyla a vše fungovalo dobře) se několikrát denně připojení na firemní účet odpojí a telefon vyžaduje akci. Když jsem notifikace o této akci zakázal, tak mi prostě na pozadí synchronizace s firemním účtem přestane fungovat. Je to hodně mrzuté a nepříjemné. Náš admin ze svého pohledu neví o nastavení, které by mi pomohlo. Tak také hledám řešení dál... Předem děkuji za jakýkoli tip.
 #302092  od 24.mara
 před 8 měsíci
Místo MIUI teď používám Nitrogen OS a tady to funguje úplně normálně, takže chyba musí být v MIUI.
 #302190  od bkv_ag
 před 8 měsíci
Nemáte náhodou u účtu nastaveno Dvoufázové ověření účtu? Možná že je v mobilu potřeba zadat heslo vygenerované v Nastavení účtu pro daný telefon. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť je to popsané.
 #302776  od 24.mara
 před 8 měsíci
Kdybych měl zapnuté dvoufázové ověření účtu, tak bych měl problém jak na MIUI, tak i na Nitrogen OS. Ale na Nitrogen OS mi to funguje bez problému.
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat