OZNAM: Cez víkend bude prebiehať aktualizácia nášho fóra, preto ospravedlnite jeho krátke výpadky počas víkendu...
[B20=kate]
#293797 od 24.mara
20 bře 2017, 21:32
V práci jsme dostali pracovní Google účty s neomezeným doživotním Google Diskem, tak jsem se rozhodl tento účet si přidat na telefon. Aby šlo přidat pracovní Google účet, tak jsem musel stáhnout aplikaci Device Policy, povolil jsem účet a všechno fungovalo v pořádku. Ale hned další den mi začalo několikrát denně vyskakovat notifikace "Vyžadována akce s účtem", když danou notifikaci otevřu, tak znova musím potvrdit pracovní Google účet, takhle se to opakuje třeba 5x denně. V telefonu mám dva Google účty, jeden osobní a jeden pracovní.
Nevíte někdo prosím, jak se toho zbavit?
#293798 od toorek
20 bře 2017, 21:37
Nevím, jestli se jedná o stejnou věc, ale tohle mi jeden čas dělal firemní účet na Samsungu. Pomohl až admin, kterému jsem to nahlásil a on něco změnil na straně serveru.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Celkem je online 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 návštěvník (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 kvě 2015, 20:54

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat