Redmi 4A [rolex] / Redmi 4 [prada] / Redmi 4 Prime [markw] / Redmi 4X [santoni]
 #410115  od ShinoYumi
 před týdnem
Redmi 4x
ROM: HM4X
MODEL: santoni
Ahojte, mám už asi rok týdenní rom od MIUI CZ/SK, ale už mě začíná štvát stahování 1.2gb update každou chvíly a znovu instalovat magisk pořád a pořád a občas se stane že po instalaci magisku nejde zapnout telefon a je ve stavu loop.
Rád bych přešel buď na Stable CZ/SK nebo na stable global, ale nevím na kterou, vím že CZ/SK má nějaké výhody, ale vím 100% že u stable global nebudu muset instalovat 1.2gb update každý 2 týden, ale nevím jak přesně postupovat.
Jsem otevřen i jiným rom, ale chci aby měli nějaký software pro pěkné téma a dobrou nastavitelnost.
Už mám pravděpodobně vše zazálohované na pc a na google disku, takže s telefonem můžu "experimentovat" podle vaších komentářů, ale nerad bych abych si ho bricknul, nejsem takový profesionál :D .
Děkuji všem za případné komentáře a přeji hezký večer :)
 #410121  od ShinoYumi
 před týdnem
To je sice moc pěkný, ale má to pár chybiček.
1)Aktualizace na týdenní rom nejsou bezchybné, takže když vyjde špatná aktualizace tak stejně musím přeaktualizovat.
2)Notifikace, tohle sice není nijaký veliky problém, ale proč to nezmínit.
3)Já chci aktualizace, ale v delším intervalu, takže je pro mě přechod na stable rom daleko výhodnější.
4)Rozdělil jsem si kdysi telefon pomocí druhého prostoru a nějaký čas potom jsem jej zrušil, ale paměť je pořád rozdvojená (minimálně mi to píše v průzkumníku).
5)Chci telefon dát rovnou do "továrního nastavení" a začít s ním odznovu.
Samozřejmě, že vás tím nechci nijak urazit, jen bych chtěl podotknout že název mého threadu je "Přechod z CZ/SK Týdenní rom na stable CZ/SK nebo stable global rom" nikoliv "Jak vypnout notifikaci aktualizace"
Hezký večer
 #410154  od gogocar
 před týdnem
Vůbec jsi mě neurazil. Ale jediný důvod na přechod který jsi napsal v prvním příspěvku byl že se ti nechce tak často aktualizovat. Podle toho taky vypadal můj příspěvek.
Když teda nechceš týdenní rom tak co ti brání nainstalovat místní stable rom pomoci TWRP s FR + wipe iterního ůložiště nebo Global stable ideálně pomoci Miflash se skriptem clean_all. ?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat