Beryko.cz
[aries]
 #293590  od slavekve
 před 6 měsíci
Zdravím vespolek, po dlouhé době jsem přešel z MIUI5 na MIUI8. Zatím žádné nadšení. Teď mě trápí, že nelze automaticky přehrát mp4 soubory v příloze mailu. Pokud si stáhnu přílohu mailu mp4 soubor, tak po poklepání na něj mi to píše neznámý formát a pokud mohu vybrat aplikaci, která mi to přehraje, tak tam jsou nesmyslné aplikace, které samozřejmě soubor nepřehrají. Pokud nale na příslušný soubor najedu v souborovém manažeru a chci jej otevřít, tak se mi objeví možnost otevření jako text, hudbu, video, obrázek. Dám tedy video, potom vyberu stock video player a soubor se mi úspěšně přehraje. Jak tedy nastavím, aby se mi automaticky příloha mailu přehrávala ve videoplayeru, jako to bylo v MIUI5. Hledal jsem to tu, ale nenašel. Díky za odpověd ev. za odkaz.
    Beryko.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 Kvě 2015, 20:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat