[Dior, gucci]
 #179057  od Finelf
 před 3 lety
Ahoj,
mám takový, spíš pocitový problém.
1. aplikace se mi instalují na poslední místo na poslední stránce, tudíž když je stránka plná vytvoří se mi nová stránka. Chtěl bych aby se mi aplikace instalovaly na hlavní plochu Nejde to nějak přenastavit/upravit v příštím updatu?
2. jsem trochu úchylný na umístění ikon aplikací - mám rád když je vše na správném místě, také třeba nemám nainstalovanou hru dýl jak 2 týdny. Řekněme že mám dva soupce ikon a když smažu první aplikaci v řádku všechny aplikace se posunou na jinou pozici! Stává se to taky někomu? chtěl jsem natočit video, ale žádný screen recorder mi nefungoval. Doufám že jste mě pochopili [SMILING FACE WITH SMILING EYES] . Taky jsem o téhle problematice nikde neviděl téma tak píšu..
 #179066  od Sonic1SVK
 před 3 lety
Pouzi iny launcher napr. Nova. MIUI launcher nevie zamknut ikony na ploche.
 #179074  od Finelf
 před 3 lety
Nešlo by to nějak opravit v updatu? Nechci používat jiný launcher když je muiu pěkný a svižný...
taky mě zaráží že se o tom nikdo jiný nezmiňuje
 #179091  od lukbe
 před 3 lety
Jo to rozhazeni ikon mě taky pěkně štve, ale tuto funkci má miui už pěkně dlouho...

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #179267  od lerak
 před 3 lety
Tak si udělej Domácí obrazovku jako poslední obrazovku ale nesmíš ji nikdy zaplnit jinak ti udělá další stránku.
Nebo si na Domácí obrazovce vytvoř několik adresářů a ukládej tam co potřebuješ a vždy si nech jeden řádek na instalované aplikace a budeš mít jen tuto jednu obrazovku. Pak to ale postrádá logiku Domácí obrazovky kde jsou widgety a aplikace které nejčastěji používám a na další obrazovce už to mohu mít v adresářích tř. nastavení, hry, aplikace a jiné kde si uložíš nainstalované aplikace podle funkce a nechám si spodní řádek na nově nainstalované aplikace které hned hodím do některé složky.
 #179270  od Sonic1SVK
 před 3 lety
Na V5tke ak ma pamat neklame bol upraveny launcher ktori to vedel. Na V6 ci V7 som zatial na nic take nenarazil. Takze hold smola. Mozno nam to Xiaomi prida ak hlavny tahun MIUI V8 ::)
 #429842  od Dejv007
 před 4 týdny
Přesunoval jsem si ikony aplikací a hry do vytvořených složek pro větší přehlednost a najednou mi to přestalo fungovat. Nejde mi slučovat ikony do složek a ani přidávat ikony do existujících složek. Poradíte někdo, co jsem kde blbě zmáčkl, prosím?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat