[polaris]
 #482957  od sawbone
 před 3 lety
Zdravím,
po poslední aktualizaci na MIUI Global 12.0.1 stable mi přestal fungovat otisk prstu a z nastavení dokonce zmizela i položka otisku. Nevíte někdo co s tím? Díky.
 #517500  od Cifak
 před 1 rokem
Vím, že je to již starší příspěvek, na který odpovídám, ale jelikož se mi to stalo nyní , problém bude asi dlouhodobější. Také mi přestala fungovat čtečka a v nastavení mi tato možnost úplně zmizela. Našel jsem na jiné webové stránce tuto radu, která mi na mém MI 11 Lite 5G zafungovala:
Může se jednat o hardwarový problém, ale pravděpodobně se jedná „pouze“ o softwarovou chybu se kterou se setkává více majitelů tel. Xiaomi. Nemusel jsem jí zatím řešit, ale už jsem o ní četl. Nejčastější úspěšné řešení této chyby se uvádí (konkrétně u Redmi Note 4) přejít do režimu Fastboot a následně z něj vystoupit.
1. Vypněte mobil
2. Zapněte mobil současným podržením tl. Power + Volume down na cca 5-10 sek. (než se na obrazovce objeví Fastboot logo s tzv. Mi bunny)
3. Nechte jej takto několik sekund cca 10-20 a tento režim poté ukončete dlouhým podržením tl. Power na cca 10-15 sek. kdy se telefon restartuje. (Případně pokud zůstane vypnutý pak jej zapněte podržením tl. Power.)
Pro názornost uvádím video celého postupu:

Jedná se o bezpečný postup při kterém nepřijdete o jakákoliv data nebo nastavení.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat