[Všeobecný pokec o všetkom]
 #509969  od Pepik
 před 4 týdny
Má někdo zkušenosti s přídavnou čočkou pro lepší makro fotky?

něco jako je toto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť?

ptám se zda někdo má osobní zkušenosti a nejlépe příklad s/bez foto

díky
 #510783  od Pepik
 před 2 týdny
Tak něco podobného objednáno, až dorazí hodím sem nějaké ukázky a odkaz co jsem nakonec objednal. Mělo by to být schopné udělat fotku sněhové vločky, tak uvidíme :grinning:
 #510802  od spachal
 před 2 týdny
Co jsem zkoušel před lety, tak cena odpovídá "kvalitě". Ale obecně, velmi nízká hloubka ostrosti, pokud je ta "lupa" s malým průměrem, holt se nedá očekávat nic jiného..

Co ale brzy koupím, anamorfická předsádka pro video, to mě docela láká a cena je slušná i v ČR (Apexel 1.33X Anamorphic nebo USKEYVISION 1.33X Anamorphic). Byla by to náhoda, ale používá to někdo tady?
 #510807  od Pepik
 před 2 týdny
Koukal jsem po té Apexel 1.33x, ale já tomu videu moc nedám. Ale koukal jsem na to, ale jen čistě informativně. Rozhodně potom přidej nějaké výsledky, zkušenosti atd.
Pokud by někdo měl zájem o to makro, tak jsem nalezl jiné a mělo by to být kvalitativně jinde. Rozhodně doporučuji počkat až mi to dorazí a přidám ukázkové fotky.
spachal se to líbí
 #511272  od spachal
 před 3 dny
Tak hlásím, že Apexel 1.33X Anamorphic nebrat. Alespoň ne pro MI11Ultra. Malý průměr čočky, vinětace jak čunče. Plus šířka telefonu s fotomodulem je už příliš velká na uchycení. Dnes budu vracet ..

Naopak "Apexel 100X Phone Microscope čočka s LED Light" funguje vcelku pěkně, jen to makro je tak 20x, hodně nízká hloubka ostrosti, ale jinak na takové to hraní v pohodě. Za ty peníze i z ČR dobrá hračka.
 #511292  od Pepik
 před 3 dny
Než vrátíš, můžeš udělat nějaké srovnání fotek(normální, s apexel) atd. Já už mám někde na celním skladu tu makro čočku, tak uvidíme jak ČP pohne.
 #511366  od spachal
 před 1 dnem
Zdar, s anamorfními předsádkami se nefotí, to je jen na video, u fotek to nemá žádný smysl :).
To makro si nechávám, takže pohoda, můžu případně něco na srovnání odfotit.
Pepik se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat