[lavender, violet]
 #526692  od ZdenekCC
 před 2 týdny
V mobilu mám uloženy soubory *.pdf. Když si je chci přečíst, spustí se Mi-prohlížeč a snaží se napojit na internet. Dá se tomu sice zabránit, ale za cenu času a několika manipulací. Chci, aby se při snaze přečíst *.pdf tento soubor ihned otevřel v aplikaci, kterou jsem si dříve zvolil a mám ji uloženou v mobilu. Podobně jako to funguje v PC.
Máte někdo radu?
 #527292  od Gepa
 před 5 dny
Mně to funguje, tak jako v PC. Pravděpodobně si už kdysi nastavil, že pdf má otevírat v Mi prohlížeči. Opět - nevím, jestli to nějak neomezuje nástavba; nemusela by. Taky se to může lišit od verze Androidu - ale v principu by to mělo být obdobné. Na Androidu (13) bez nástavby to je: "Nastavení telefonu" - "Aplikace" - "Zobrazit všechny aplikace" - najdu v seznamu tu, která se sama otevírá jako výchozí aplikace pro pdf - zobrazím detail aplikace - "Otevírání ve výchozím nastavení" - "Vymazat předchozí předvolby" . Při dalším otevření pdf se tě systém zeptá, jakou aplikaci chceš použít pro pdf a vybereš tu, co chceš.
 #527307  od ZdenekCC
 před 5 dny
Vymazal jsem výchozí nastavení Mi-prohlížeče.
Pokud jsem na wifi a klepnu na *.pdf, objeví se okno s požadavkem nastavení. Když v něm klepnu na tlačítko nastavení, objeví se okno pro nastavení Mi-prohlížeče. Pokud se vrátím, dostanu se zpět na okno s požadavkem nastavení. A stále dokola.
Pokud jsem na wifi a podržím *.pdf, objeví se nabídka, ve které musím stisknout "více". V dalším okně musím stisknout "otevřít v jiné aplikaci" a teprve pak se *.pdf otevře.
Pokud nejsem na wifi, vše funguje normálně.
Nevím jak zajistit normální otevření i když jsem na wifi.
 #527341  od Gepa
 před 5 dny
Hmm. To je divné. Předpokldám, že si to zkoušel s různými PDF soubory.

To skoro vypadá, že Mi-prohlížeč nemá plnou podporu pro otevírání PDF a že to jen pošle na nějaký server, který mu to otevře. Možná ještě projít ve "výchozích aplikacích" nějaké nastavení "otevírání odkazů" - aby tam ta tebou preferovaná aplikace měla povolení pro otevírání podporovaných odkazů a nebo naopak u Mi-prohlížeče bych tady opět vymazal "výchozí předvolby"

U toho Mi-prohlížeče bych vymazal úložiště a mezipaměť.

Radou odinstalovat Mi-prohlížeč asi neuspěji, co? Je možné, že to ani nejde.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat