[Nezaradené témy]
 #479305  od Loosos
 před týdnem
Zdravím, mám telefon Xiaomi Redmi 7A koupený v českém obchodě. Problémem je nahraná ROM v něm (podle mně je to stable global verze) - především je tam spousta balastu např. od googlu a podobně a také jsou v telefonu reklamy - například v aplikaci "optimalizace" vyskakují po každém vyčištění reklamy. To je děs.

Rozhodl jsem se tedy pro instalaci české ROM, vybral jsem verzi Miui 11 stable. Stáhl. Nahrál na paměťovou kartu. Hledal v telefonu aplikaci "aktualizace" - a ejhle, ona tam žádná není. Tudíž postup, na který jsem byl zvyklý dříve ze svých Xiaomi Mi2S a Mi4 aplikovat nejde.
Taky jsem zkusil nahrát rom přes TWRP, které v telefonu vlastně není - při stisku horní klávesy a zamykací se spustí MI-Recovery 3.0, kde jsou jen 3 možnosti - Reboot, Wipe Data a Connect with MIAssistant. Nikde možnost nahrát update.zip.

Taky se mi nepodařilo zjistit, zda má telefon odemknutý bootloader podle tohoto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť návodu.

Pomůže mi někdo co s tím, a jaké jsou možnosti? Telefon hlásí současnou verzi MIUI Global 11.0.18 stabilní, Android 9.

PS: Jak vidím od dob, co jsem přešel z xiaomi k jablku se mnoho nezměnilo a všechno je stále neskutečně složité pro uživatele, kteří se nechtějí kvůli svému telefonu stát ajťákem :sweat_smile: .

Díky za rady
 #479309  od VMach3
 před týdnem
Vše co musíš udělat pro přechod z Global ROM na CZ SK ROM je v [URL=Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť]tomto návodu[URL].

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 462 uživatelů dne 16 Led 2020, 20:26

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat