[Pisces - TD, Cancro - WCDMA]
 #128292  od spenat
 před 3 lety
Zdravím, zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s Quick Charge 2.0 u Mi3? Konkrétně mě zajímá, jakou nabíječku používáte a jak rychle se telefon nabije oproti běžné? Předem díky.
 #128294  od davfiala
 před 3 lety
QuickCharge 2.0 by měl znamenat teoreticky až 3A, ale Mi3 stejně nenabíjí více než 1,5A.
 #137989  od Comby
 před 3 lety
Rozumiem tomu správne, že keď Mi3 nabíja maximálne 1,5A, potom na 5V dostanem do Mi3 maximálne 7,5W? Potom zháňať tieto nabíjačky Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť by bolo zbytočné?
 #138081  od Comby
 před 3 lety
Áno, tak som to pochopil. Zbytočné kupovať napr. HTC Rapid s 15W output power (5V*3A), keď stačí zohnať nejakú 7,5W (5V*1,5A). Lenže, aký bude časový rozdiel nabíjania medzi originál Xiaomi 5W a inou 7,5W nabíjačkou? Vie mi to niekto vypočítať?
 #138086  od davfiala
 před 3 lety
To si to nedokážeš vypočítat sám? Vždyť je to učivo základní školy.
 #138098  od davfiala
 před 3 lety
Tak to gratuluji. I tak by snad neměl být problém vynásobit dvě čísla ne?
 #138099  od sodekcz
 před 3 lety
Comby píše:Áno, tak som to pochopil. Zbytočné kupovať napr. HTC Rapid s 15W output power (5V*3A), keď stačí zohnať nejakú 7,5W (5V*1,5A). Lenže, aký bude časový rozdiel nabíjania medzi originál Xiaomi 5W a inou 7,5W nabíjačkou? Vie mi to niekto vypočítať?
to se nedá úplně exaktně spočítat. Někdo psal, že akumulátor si řídí nabíjecí proud a já myslím, že to může být pokaždé trošku jinak. Navíc zpočátku to láduje větším proudem a ke konci třeba poslední procento trvá dýl. V každém případě nějaká časová úspora by měla být. Jestli jsem něco nezvojtil, pak origo by měla papírově nabíjet asi 3h3min a 1,5A mabíječka 2h2min ať nežeru :)

a ani sa nepýtaj, kedy som skončil ZŠ ja :)
Comby se to líbí
 #343457  od Admin150
 před 7 měsíci
Když si koupím powerbanku Xiaomi PLM05ZM která podporuje quick charge i pro vybíjení z powerbanky, ale můj mobil (Xiaomi Redmi 3 PRO) quick charge nepodporuje , co se stane ? Prostě se to nebude nabíjet z více amperoveho výstupu, nebo bude, ale vytáhne si to tolik, kolik potřebuje ? DÍKY
 #347191  od Fido
 před 6 měsíci
Pánové Quick charge není primárně o nabíjecím proudu ale o tom, že telefon si při nabíjení může vyžádat vyšší napětí (9 nebo 12 V). A to samozřejmě musí podporovat nabíječka. Nabíjecí proud se tím zvýší samozřejmě také.
A Mi3 v pohodě funguje s Quick charge 2.0 nabíječkou. Dokonce i s Quick charge 3, protože je to zpětně kompatibilní.
V případě připojení zařízení, které nepodporuje Quick charge se nestane nic. Zařízení si nevyžádá vyšší napětí a nabíječka (nebo powerbanka) dává normálních 5 V a chová se tak jako obyčejná nabíječka.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat