[land]
 #357622  od MrPierc
 před 1 rokem
Dobrý den,

za poslední 3 dny se mi začal podivně chovat telefon.

Nedělá to pravidelně a ani ne ve specifických místech či aplikacích. Najednou displej zamrzne, ale svítí, ale na žádný dotek nereaguje a například za 1 minutu zase vše funguje. Žádná aplikace nespadne ani se nezastaví.

Používám místní týdenní ROM 8. 2.1 , která funguje akvělé a používám ji déle než měsíc, ale před několika dny začalo tohle. Zkoušel jsem v TWRP promazat dalvik cache, ale nepomohlo.
 #357637  od MarkS
 před 1 rokem
Tento problém jsem taky zaznamenal, po poslední týdenní aktualizaci, ještě se v nastavení zvuku otevírá výběr témat. Snad se to v další aktualizaci opraví!
K vůli tomu jsem experimentoval s novou ROM a v této se chyba nevyskytuje, tak to bude asi tou aktualizací!
 #357864  od MrPierc
 před 1 rokem
Zkusím ještě ten factory reset. Děkuji za reakce.

Jak ho děláte vy?

Prosím o postup. Děláte přes TWRP nebo jen obnovíte nastavení přes MIUI? Kde co vyberte?
Obnovíte si poté již z MIUI plochy i aplikace a nastavení nebo vše ručně stáhnete znovu a nastavíte?
 #358934  od MarkS
 před 1 rokem
Když se ještě vrátím k zamrzání dotykové plochy telefonu. Při návratu zpět na MIUI jsem do telefonu nainstaloval starší TWRP, přímo který je uveden zde na stránkách v Download sekci a zamrzání se ztratilo!! Teda za poslední dva dny ani jedenkrát a stávalo se to i 3x denně. Nevím jestli by to mohlo být tím ale zatím je klid. Ještě přes ten starší TWRP zkusím nainstalovat nějakou ROM, třeba to konečně pujde :grin:
 #360374  od lukc
 před 1 rokem
Měl jsem stejný problém jen s MIUI launcherem, Nova launcher bez zamrzání. Pokud používáš MIUI, zkus deaktivovat: System a zařízení/Další nastavení/Pro vývojáře/optimalizace MIUI a restartovat. Mě to pomohlo.
 #362682  od somafuk
 před 1 rokem
Ahoj,
mám stejný problém. Začalo to aktualizací stable verze czsk 9.5.3.0 nebo tak nějak. MIUI 9.5. Náhodně přestane fungovat dotyková vrstva. Zmáčknu krátce power tlačítko display vypne hned to zase zapnu a jede to normálně. Zkusil jsem viz výše a i dal jsem i Lineage 14.1 a dělá to stále. Má někdo nějaký další nápad?
 #412484  od MrPierc
 před 7 měsíci
Připojuji se znovu k tomuto tématu. Zlobí mi to stále a to na týdenní 9.1.3_v10-6.0 i Stable verzi V10.1.1.0.MALCNFI.
Displej na žádný dotyk nereaguje a musím zmáčknout tlačítko na vypnutí a vypnout/zapnout displej. Pak zase vše funguje.

Je to snad ta nejotravnější věc na telefonu :grin:
 #415269  od MrPierc
 před 7 měsíci
Tak asi vítězství, našel jsem kobinaci, u které mi displej nezamrzá:Pro Redmi 3S zde podpora týdenních verzí skončila a tak jsem hledal tu nejstabilnější verzi, která by neměla nějaké velké chyby nebo mě denně nebrzdila či neotravovala v běžných rutiních postupech.

Po dvaceti dnech jsem velmi spokojený s touto kombinací:
1) Místní týdenní rom = xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_8.12.27_v10-6.0.zip
2) Oprava SMS a nezobrazování některých jmen u kontaktů (zobrazovalo se jen číslo kontaktu) = MessagingFix_6.0.flashable.zip
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Fix pro android 6.0. stáhnete zde = https://xiaomi.eu/community/threads/weekly-messaging-app-temp-fix.48778/
 #431114  od wyqinac
 před 3 měsíci
Zdravim lidi, bohuzel mam ted stejnej problem.. Uz to bylo docela neunosny a blbnulo to hrozne, vcera jsem zkusil vyse zminenou verzi xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_8.12.27_v10-6.0.zip, rozhodne se to chova o dost lip a zamrzani dotyku se deje mnohem min casto, ovsem se obcas deje porad.. Nemate nekdo zkusenosti jeste s nejakou jinou verzi, ktera by pomohla?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat