[land]
 #375186  od michal1994
 před 6 lety
Ahoj lidi, mám problém s instalací TWRP na můj Redmi 3S, když to zkouším přes ten program "adb", tak mi to píše, že "Partition flashing not allowed", přitom mám oem unlock i usb debuging, takže vážně netuším co mám udělat. Za každou radu budu vděčný, děkuji =)
 #375197  od fitom
 před 6 lety
Unlocknutý bootloader?
Prejdi si to vlákno o flashi r3s, určite to niekto riešil.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

 #375277  od gogocar
 před 6 lety
Třeba v TWRP.Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #434648  od Sto61
 před 5 lety
Neví zde někdo zda funguje nebo fungoval způsob "OBEJITÍ" oficiálního odemčení bootloaderu pro instalaci TWRP a alternativní ROM dle tohoto návodu?
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
https://xiaomifirmware.com/guides-and-tips/twrp-custom-rom-locked-bootloader-redmi-3s/
Já sice odemčeno mám, ale přesto by mě to zajímalo :wink: !
 #519884  od Sto61
 před 1 rokem
Zajímalo by mě, jak odstranit TWRP v Xiaomi Redmi 3S. Někde jsem četl, že by to mělo jít instalací Stock ROM nebo Global ROM. Ale tím se zase snad uzamkne Bootloader. A to nechci.
Ví o tom někdo něco?

EDIT : No a co jsem nechtěl, tak se stalo. Pomocí Xiaomi_Flash_20170425 (myslím, zkoušel jsem různé věci) jsem do telefonu nacpal MIUI Global 10.2 | Stabilní 10.2.2.0(MALMIXM) a BL je uzamčen. Ale stejně je mi to podivné, protože jsem flashoval ROMku dvakrát a po prvním pokusu byl BL stále odemčený. Jenomže při pokusu dostat se do Recovery jsem se dostal akorát do Main Menu a dál nic. V domění, že se flash nepovedl, jsem ho provedl ještě jednou a potom se BL uzamkl nadobro. Takže mi asi nezbývá nic jiného než zdlouhavá procedura s odemčením BL.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat