[onclite]
 #444159  od duben
 před týdnem
Chci se zeptat jestli bude i verze pro Redmi 7A. Já ho mám sice jen dočasně, než se mi vrátí z reklamace normální telefon, ale mám jen 2G/16GB verzi a úložiště nestačí. Na SD kartu nejde skoro nic přesunout (pokud to neumí sama aplikace) a Adoptable storage v tom nevím proč nefunguje ... 64GB SD kartu to i přes předchozí rozdělení na 32GB/32GB změní na 16GB a zbytek, ale ve výsledku se tváří jako by tam žádné interní SD úložiště nebylo. Vypadá to, že ani Gcam port na tuhle verzi nejde kvůli 32bit verzi OS ... možná je ten problém s SD kartou z podobného důvodu a umí to s adoptable storage pracovat jen do 16GB karty.

Za případné tipy díky, jak říkám je to dočasné max na měsíc kdy buď dotanu zpátky normální telefon nebo peníze a pak koupím buď Mi9 T PRO nebo Honor 20 PRO nebo něco podobného a tam už nebudu muset velikost úložiště řešit.
 #444162  od gogocar
 před týdnem
Co chceš u takového tel. řešit ? Je to tel. na volání , sms , nějaký ten internet a soc. sítě. Žádné velké instalace aplikací atd.
Co jsi jako od takového HW očekával ? Osobně bych to nekoupil ani dítěti. :wink:
 #444165  od duben
 před týdnem
No řeším jak s ním trochu použitelně přežít měsíc. Kupoval jsem to jako nouzovku v Itálii, když se mi rozbil telefon a potřeboval jsem na místě nějak fungovat a mít navigaci + turistické mapy. Takže jsem hledal něco kolem 100-120 EUR co bude alespoň trochu použitelné. Ono to překvapivě kromě toho místa a nemožnosti přesunout aplikace na SD kartu není až tak špatné, ten snapdragon je trochu pomalejší, ale pro běžné použití (mimo hry) nic až tak strašného, foťák je víceméně použitelný jen za výborného světla, ale jinak za ty peníze překvapivě použitelný telefon. Pro dítě nebo jako nouzový telefon naprosto v pohodě (jen to množství aplikací co jsem zvyklý v telefonu mít, jsem musel hodně zredukovat).
 #444166  od duben
 před týdnem
No a když už ho mám, tak možná z hecu udělám pár pořádných fotek, abych ukázal, že i s nejlevnějším mobilem se dá s trochou znalostí o focení udělat nějaká ta překvapivě použitelná fotka. ... neříkám, že to nedá zabrat, ale jít by to mělo.
 #444169  od gogocar
 před týdnem
U toho tel neni problém výkon CPU ale právě velikost pamětí a 32bit .
 #444171  od duben
 před týdnem
Velikost RAM stačí, úložiště je problém. Ten 32-bit jsem zjistil až později na netu ... ono bez telefonu prostě přijedeš do velkého shopu s elektronikou, koukneš co mají za přijatelnou cenu a to koupíš.

Přitom ale ten procesor by s 64 bity neměl mít problém ne? Takže teoreticky by to šlo řešit přes custom ROM, nebo jen zkompilováním systému pro 64 bit. Právě proto se ptám, jestli se tu něco neobjeví. Když ne, moc to řešit nebudu, buď zkusím rootnout telefon a přesunout něco na SD kartu tímhl způsobem, nebo holt přežiju pár týdnů jen s pár nejnutnějšími aplikacemi a nebudu to dál nějak moc řešit.
 #444289  od duben
 před týdnem
Tak nakonec vyřešeno tím, že mi rychle opravili původní mobil v rámci záruky. Takže kdyby chtěl někdo tu Redmi 7A koupit asi ji klidně prodám.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat