[sunny, mojito, sweet]
 #518413  od Juraš
 před 1 rokem
Tak jsem se v tom nějak ztratil. Pokud tedy odemknu Bootloader a není oficiální TWRP, tak jak tam tedy nahraji místní ROM CZ/SK. Půjde to přes MiFlash? Nebo už je ofiko TWRP které umí i dešifrovat úložiště? Mám v telefonu momentálně verzi MIUI Globál 13.0.13 stabilní. Díky za případné info čí link. :-B
 #518414  od VMach3
 před 1 rokem
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť prostřednictvím TWRP způsobem pro [rec] zařízení. Pro MIUI s Androidem 12 použiješ TWRP pro Android 12 (3.6.2_12) z odkazu na stahovací stránce.
Juraš se to líbí
 #518456  od Juraš
 před 1 rokem
Prosím administrátora o smazání tohoto příspěvku.😉
 #521210  od baristom
 před 1 rokem
Můžete mi poradit. Při připojení v autě kabelem běží android auto. Vadí mi že se displej telefonu pravidelně rozsvěcí a zhasíná. Nemohu najít nikde v nastavení tuto funkci vypnout. Díky za radu.
 #525769  od bobasso
 před 8 měsíci
Dobrý den.
Rád bych se tu zeptal odborníků. Vlastním dva founy Redmi Note 10 Pro EEA (sweet) se Stable ROM z oficiální distribuce. Telefony aktualizuji ručně (Recovery), hned jak Xiaomi vypustí oficiální aktualizaci. Ty stahuji z webu xiaomifirmwareupdater. com Na telefon šla v pohodě ručně instalovat i Stable Beta.Poslední takto ručně instalovaná nadstavba na oba telefony je Stable ROM V 14.0.3.0 (TKFEUXM) s bezpečnostní záplatou k 1.5.2023.
Problém je ten, že 14.7.2023 Xiaomi vypustilo pro RN10 Pro EEA MIUI Stable ROM V 14.0.5.0 (TKFEUXM) s bezpečností záplatou ke dni 1.7.2023. Doteď mi ani na jeden telefon tato aktualizace nedorazila přes OTA a pokud se ji pokusím ručně instalovat staženou ze zmíněného webu (Doplňkové funkce aktualizace mám zapnuty > Vybrat balíček aktualizací > stažený instalační soubor.zip/ Recovery přímo stažený prohlížečem v mobilu), tak to urputné hlásí Aktualizace nejde ověřit & Flash této verze ROM nelze provést. Zkoušel jsem oba telefony továrně zresetovat, ani poté se aktualizace přes OTA nenabídla. Nenabídla se ani při doporučované změně Oblasti z Česko na Švýcarsko nebo Polsko. Nabyl jsem tedy dojmu, že Xiaomi asi V 14.0.5.0 stoplo pro nějaký problém a čekal jsem, že vydá další, následnou verzi, která nainstalovat již půjde. Ta nová verze Stable ROM pro RN10 Pro EEA V 14.0.6.0 (TKFEUXM) byla vypuštěna právě včera 14.10.2023. Pokusil jsem se tedy ji do obou mobilů ručně nainstalovat a opět ta hláška Aktualizace nejde ověřit & Flash této verze ROM nelze provést. Vím, že verze MIUI nejde ručně instalovat tak, že nějakou přeskočím. Musí se instalovat jedna po druhé, tak jak byly za sebou vydávány.
Nevíte, kde by mohl být zakopanej pes nemožnost mobil aktualizovat? Předem díky za odpověď.

PS: Prosím neukamenujte mne. Píši tady "slohovou práci" proto, abych přesně popsal svůj problém.
 #525771  od bobasso
 před 8 měsíci
......pro mysak85

já sice ohledně Xiaomi founů (vlastním RN4, RN7, RN10 Pro,POCO F5 Pro) radím lidem na Poradně konkurenčního webu, ale v úpravách "pod kapotou" se vůbec nevyznám. Naposledy jsem z brandované Symbian Nokie dělal čistokrevnou a to už je hodně dávno.
 #525772  od corve
 před 8 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 8 měsíci

.. pokud se ji pokusím ručně instalovat staženou ze zmíněného webu (Doplňkové funkce aktualizace mám zapnuty > Vybrat balíček aktualizací > stažený instalační soubor.zip/ Recovery přímo stažený prohlížečem v mobilu), tak to urputné hlásí Aktualizace nejde ověřit & Flash této verze ROM nelze provést.
Může to být jen blbě stažený, zkus ROM stáhnout ještě jednou.
 #525773  od bobasso
 před 8 měsíci
...pro corve
mohu aktualizaci stáhnout opakovaně i z jiných webů a a při pokusu o instalaci to pokaždé vyhodí onu hlášku Aktualizace nejde ověřit & Flash této verze ROM nelze provést
 #525776  od VMach3
 před 8 měsíci
Projdi si Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť diskusi.
 #525779  od bobasso
 před 8 měsíci
...pro VMach3
Tu verzi MIUI Stable ROM V 14.0.3.0 (TKFEUXM) jsem do mobilu instaloval ručně (Recovery) = poslední nainstalovaná verze v mobilu . Verze předešlé stažené ručně, šly přeinstalovávat ručně tou stejnou verzí stále dokola. Pokud v současné době ale stáhnu verzi MIUI Stable ROM V 14.0.3.0 (TKFEUXM) a pokusím se ji ručně (Recovery) nainstalovat (přeinstalovat tu samou), tak už mi to mobil nedovolí (jako u předešlých verzí) a vyhodí to tu hlášku Aktualizace nejde ověřit & Flash této verze ROM nelze provést. Tudíž se nikam neposunu a váš odkaz s návodem je tak nepoužitelný.
 #525780  od VMach3
 před 8 měsíci
Pak jedině odemknout bootloader a instalaci aktuální ROM provést prostřednictvím MiFlash.
 #525781  od bobasso
 před 8 měsíci
.... pro VMach3
Děkuji za radu. Tak se budu muset naučit aktualizovat foun tímto způsobem. Mám dva RN 10 Pro a jeden z nich je v dost zbídačeném stavu, tak na něm budu provádět pokusy :D
PS. Zkoušel jse i u systémové app Aktualizace Vymazat všechna data (následně opět zapnout doplňkové funkce aktualizace) To taky nevedlo k úspěchu, ani nainstalovat do mobilu novější verzi app Aktualizace.
 #525882  od bobasso
 před 7 měsíci
Ano, dle toho německého fóra jsem své dva RN10Pro EEA Stable ROM (TKFEUXM) zaktualizoval ze "zamrzlé" verze MIUI V14. 0.3.0. rovnou na poslední dostupnou Stable ROM verzi MIUIB(vydaná 14.10.2023) V14.0.6.0 (TKFEUXM)
Tu přidávám odkaz na to německé fórum, kde tento problém s RN10 Pro EEA řeší.

MIUI Version: V14.0.6.0.TKFEUXM verfügbar! (Xiaomi Redmi Note 10 Pro Forum)

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Na konkurenční. webu xm.cz, kde přispívám radami do jejich Poradny jsem ten návod napsal i se screenshoty. Možno vidět tu (v půli strany 2 diskuze) :

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #527846  od paTresT
 před 6 měsíci
čaute, mám otázku, či náhodou ste sa s tým už nestretli.....na mojom Note 10 PRO (sweet) som prešiel na stabilnú ROM MIUI 14.0.9.0.TKFMIXM (xiaomi.eu) - no po inštalovaní appiek do mobilu mi dá sa povedať všetko funguje, až na inštaláciu Instagramu, kde mi píše, že túto aplikáciu vaše zariadenie nepodporuje, neviete, čo s tým a ako ju dostať do mobilu? Nakoľko ostatné appky fungujú, až na túto jednu a už neviem čo s tým. Ďakujem
 #527934  od frdlo
 před 6 měsíci
Ahojte, poslednú dobu ma trápi nemožnosť aktualizovať ani inštalovať aplikácie. Apku ci aktualizáciu z obchodu stiahne no hneď vyskočí tabuľka že sa nedá nainštalovať. Budem rád za každú radu.
 #528976  od kulma
 před 5 měsíci
Ahoj, vyzkoušej, mě to prošlo testem integrity jako ok, vyzkouším dnes v obchodě.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Edit: Potvrzuji funkčnost plateb Obrázek
Naposledy upravil(a) VMach3 dne 19 Led 2024, 11:45, celkem upraveno 2 x. Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku a sloučení
 #528997  od Slim69
 před 5 měsíci
Dobrý deň všetci, spadol mi telefón a pošla obrazovka, podľa všetkého mobil funguje. Otázka, mám pokazený Xiaomi Redmi Note 9 Pro, môžem dať display z N9pro do N10s pokiaľ si stiahnem z mobilu súbory? Skúšal som aj cez mhl kábel ale žiaden úspech.
 #528998  od VMach3
 před 5 měsíci
Nemůžeš
 #529004  od Daxa
 před 5 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 měsíci
Ahoj, vyzkoušej, mě to prošlo testem integrity jako ok, vyzkouším dnes v obchodě.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Edit: Potvrzuji funkčnost plateb Obrázek
Použil som tento modul naCRdroid a nefunguje ty používaš svoj odtlačok prsta lebo tento modul ho neobsahuje vrátil som sa k tunajšej rom lebo keď čítam ako doplniť odtlačok prsta do modulu pre mňa veľmi komplikovane,aj tak nás čaká nahratie origo rom keď sa vyčerpajú všetky odtlačky Google to dobre vie.
 #529009  od Slim69
 před 5 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 5 měsíci
Nemůžeš
Nie sú obrazovky kompatibilné? Nejaká rada ako by som si mohol súbory stiahnuť z telefónu?
 #531130  od rklacko
 před 1 měsícem
Tak ak by niekto chcel mat Android 14, doporucujem Project Elixir...neuveritelna vydrz baterie, 3 dni v poho a vsetko funkcne :-D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat