[sunstone, tapas, topaz, marble]
 #529440  od Honzabiker
 před 3 týdny
Dovolím si dotaz na podobné téma:
Malá dcera má také Redmi Note 12 a MIUI 14.0.12.0 TMGEUXM a v nastavení se nabízí aktualizace na HyperOS 1.0.2.0.UMGEUXM.
Po spuštění aktualizace, stažení (na mobilu místa dostatek) mobil dlouho aktualizuje, pak synchronizuje,pak chce potvrdit restart. Po restartu ale HyperOS nenajede. Zobrazí se po restartu MI logo, po chvíli logo HyperOS, pak znovu restart a takhle asi přes půl hodiny zkouší najet a následně nabídka Reboot/Wipe data/MIAssistant/Safe mode.... Následně po Reboot nebo pokud nic nevyberu najede do původního stavu. Pak telefon hlásí, že aktualizace neproběhla, mám stáhnout ROM a zkusit znovu. Jak tedy dál postupovat. Kde stáhnu ROM a potřebuju k tomu počítač, nějaký Xiaomi účet atd.? Moc se v této problematice neorientuji, na počítači umím, ale programátor nejsem. Děkuji za rady.
 #529441  od gogocar
 před 3 týdny
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Vyzkoušejte :
- Stáhni tuto ROM do telefonu a ulož na kořen úložiště.
- nainstaluj přes aplikaci Aktualizace.
Bez názvu - kopie.png
 #529443  od Honzabiker
 před 3 týdny
Děkuji za radu, zkusím.
Asi to bude znít jako dotaz od hlupáka,ten soubor ke stažení je HyperOS, který bude funkční?
Ještě jsem koukal do mobilu a nemám tam na výběr "vyber balík aktualizace", staženo mám, dle cesty se to tváří, že na stejném místě jako máte na obrázku s návodem. Můžete me ještě o krok posunout, jak to tedy spustit? :blush:
Děkuji.
 #529444  od Honzabiker
 před 3 týdny
Už jsem prolomil chybějící volbu. Málo intenzivně jsem klikal na logo.
Objevilo se mi následně varování "Aktualizace nelze ověřit" Neoficiální ROM verze není povolena / je zde jen volba OK a nic se nespustí. :rolling_eyes:
 #529461  od Honzabiker
 před 3 týdny
Ještě jsem zkusil nainstaloval stáhnutou ROM s oficiální aktualizací dle Vašeho návodu a chová se to stejně. Po instalaci opakování restartů až do zhroucení a navrácení do původního systému MIUI.
Nemůže být chyba, že aktualizace je nabízená pro Android 14 a telefon má Android 13?
 #529565  od Honzabiker
 před 2 týdny
Rada od "gogocar" nezabrala, i tak děkuji za pokus.
Zkusil jsem návrat do továrního nastavení a nechal instalace automaticky proběhnout od začátku na čistém mobilu. Podařilo se a HyperOS je nainstalován. (Třeba to někomu pomůže.)
Hezký den.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat