[aqua]
 #366342  od Fisa
 před 6 lety
Dobrý den,
vlastním Xiaomi Mi4S 3+64. Měl jsem vadný displej, mobil jsem tedy zaslal na reklamaci, kde mi ho vyměnili a dotyk je již v pořádku. Ale hned se začali objevovat nové problémy, mobil se celkem přehřívá a například když chci někomu zavolat, tak telefon buď hovor položí anebo začne chaoticky otvírat, zavírat různé aplikace, minimalizovat, psát text a podobně, zajímavé na tom je, že to dělá právě jen u takových věcí, jako je to volání, zadávaní hesel, změna nastavení přesměrování hovorů. Ale když například procházím galerii, hudbu anebo jen tak brouzdám telefonem, tak nic.

Mám aktuálně Android 5.1.1 a stable verzi Miui 77.2.5.0. Zkoušel jsem jen tovární nastavení, to nepomohlo. Mobil je pro mě nepoužitelný a jelikož je před víkendem a pak bude svátek, tak než ho odešlu zpět na reklamaci, tak jsem se chtěl zeptat Vás, zda s tímto nemáte nějaké zkušenosti? Typy a rady vítám.

Díky za případné odpovědi.
 #366349  od VMach3
 před 6 lety
V prvé řadě máš fake rom.
Ovšem ta popsaný problém nezpůsobuje. Dělo by se tak i před výměnou displeje. Ghost touch způsobuje vadný digitizer nového displeje.
 #366354  od Fisa
 před 6 lety
Kupoval jsem na xiaomimobile cz, od samotného začátku tam je bez aktualizace.
Ale jinak děkuji za radu, bude se hodit, až to budu posílat zpět na reklamaci.
 #366358  od VMach3
 před 6 lety
xiaomimobile.cz, ale i jiní šedí prodejci prodávají telefony pro které není dostupná oficiální Global ROM s fake rom které mohou obsahovat různé chyby, ale hlavně telefon s fake rom nikdy neobdrží aktualizace systému a bezpečnostních záplat.
Fisa se to líbí
 #376145  od janl27
 před 5 lety
Počkejte, právě chci si objednat Xiaomi redmi note 5 na xioamimobile.cz.
To chcete říct, že tam nekupovat?
A kde tedy, aby to bylo tak jak má být.
 #376153  od VMach3
 před 5 lety
Kde koupíš je čistě tvá věc, nicméně z pohledu záruky je vhodnější nakupovat z oficiální distribuce.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat