[Xiaomi Mi Band]
 #516628  od maty307
 před 2 měsíci
Nazdar, přišel mi nový Smart Band 7 Pro(hodinky) CN verze . Máte už někdo tento náramek?
Chápu že mám verzi CN, ale myslel jsem si že v náramku bude aspoň angličtina.Zet life náramek nepřidá, jde to jenom přes novou apku my fitness a CN region.Česko,Německo nic zatím nefunguje. Máte to tak stejně?
Doufám že v budoucí aktualizaci přibudou jazyky i když je to CN verze nevím . V tom rozsypaném čaji je totální chaos :joy:
 #516699  od lukbe
 před 2 měsíci
Ahoj, dnes manželce přišel mi band 7 pro. Párování přes aplikaci mi fitness a musel být region nastaven na China jinak náramek nebylo možné nalézt. Takže úplně stejně jako v tvém případě.
Když se telefon přepne do angličtiny, tak náramek se také dá do angličtiny.

Odesláno z mého MIX 2S pomocí Tapatalk


 #516706  od maty307
 před 2 měsíci
Pak stačí v telefonu přepnout hned češtinu ,náramek zůstane i po restartu telefonu v angličtině. Za mě perfektní náramek za ty peníze (1800)škoda že asi nepůjdou české MasterCard.
 #518332  od Homipc
 před 2 dny
Zvazuji koupi tohoto naramku, lze jej pripojit ke Garminu (mam cyklopocitac Edge Explore 2), pripadne ke Garmin Connect? Dik za info.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat