[tucana, toco]
 #497257  od Axident
 před 1 měsícem
Včera se mi podařilo vymrtvit MiNote10 při pokusu o znovuzamknutí bootloaderu skrz cmd ve fastboot (flash v MiFlash vyhazoval error). (Dávám ho dceři na odemknutém nefungovala jedna pro ní důležitá aplikace a nepomohl ani Magisk Hide atd.) A vygooglil jsem, že jsem právě vyrobil zarážku do knihovny za dvanáct litrů. 'Device is destroyed' - brutal hláška.
Ale - voilá - tenhle kouzelný soft Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť to dokázal plně automaticky bypassnout a dostal mě zpátky do systému!
 #497271  od Axident
 před 1 měsícem
Nakonec se mi podařilo i přehrát to MiFlashi s lockem. Prvně to řvalo antirollback error, což by u MiNote10 nemělo, nicméně stalo se a opakovaně, to jsem vyřešil vymazáním všeho před začatkem fastboot pokynů v editaci textu v souboru .bat v ROM, pak to zas rvalo no such directory error, na to pomohlo presunout ROM do korene disku (asi by proste stacilo jinam) a voila. Flash i lock v pohodě a telefon je jak při prvním zapnutí.
 #500228  od Axident
 před týdnem
Do EDL jsem se nedostával, od dob, co to nejde kombinací tlačítek, to ani neumím. Mám pocit, že do fastboot jsem se dostal, ale ihned vyskakovala hláška o destroynutém zařízení a nešlo to ani vypnout ani nic. Mám dojem, teď už ruku do ohně nedám, jak to přesně bylo, každopádně jsem byl v šoku, že ten soft zabral, nevsadil bych ma to pětník. Ale vím, že mě napadlo, že jistě budou i případy, kdy nezabere ani tenhle soft.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat