[spes, spesn, veux]
 #519612  od MaldaT
 před 3 měsíci
Dobrý den,
kolega z práce se na mě obrátil s prosbou, jestli bych nedokázal zprovoznit jeho ženě její Redmi Note 11 Pro+ s jejich SsangYongem, který umí zrcadlit mobilní telefon, že prý se jí telefon nedaří připojit.

Bohužel jsem ztroskotal na tom, že
na telefonu po připojení k autu trvale vyskakuje a mizí okno s volbou, v jakém režimu chci telefon připojit a nemohu na cokoliv kliknout, ani nic jiného udělat. Příkládám video, kde je vidět chování. Auto telefon vůbec nevidí jako připojený.

Když se mobil připojí k počítači, vše je ok a lze například normálně přenášet soubory. Moje Redmi Note 11tka jde v pohodě i jiné telefony. Telefon zkoušeli i v jiném SsangYongu a výsledek stejný.

Slíbil jsem, že se zkusím zeptat ještě tady, jestli se s tím náhodou někdo nesetkal a neví, jak by se to dalo řešit.

Děkuji mnohokrát za případné rady!
Obrázek
Přílohy
(595.04 KiB) Staženo 13 x
 #519615  od ingbrzy
 před 3 měsíci
USB kabel je v poriadku?
USB port je cisty? v aute aj v mobile..
Android Auto aplikacia je nainstalovana a aktualizoavana?
 #519617  od MaldaT
 před 3 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 3 měsíci
USB kabel je v poriadku?
USB port je cisty? v aute aj v mobile..
Android Auto aplikacia je nainstalovana a aktualizoavana?
Ano, zkoušelo se více kabelů. S jinými telefony to v tom autě normálně funguje, takže konektor v autě asi bude také ok, je to nové auto. Android aplikaci jsem stáhl úplně poslední verzi.
 #519684  od Dostalekj
 před 3 měsíci
Tak mám stejný problém s redmi note 11s -a opel corsa F (poslední model) , taky jen začne blikat připojení a nic se nedá dělat, jinak přes bluutoh volání, hudba jde. Zkoušel jsem různé kabely a nic, manželčin telefon note 10 normálně funguje. Nepřišel jsem na nic. Naštěstí je auto jen náhradní zapůjčené tak to tak navadí. Ale zajímavé je že v druhém téměř stejném autě se telefon normálně připojí, jen po cca 2 hodinách navigace se začíná odpojovat.
 #519785  od MaldaT
 před 3 měsíci
Tak jsme to ještě zkoušeli na novém Hyundai Tuscon (2021) co má kolega a tam je problém trochu odlišný, ale výsledek stejný. Neproblikává trvale tabulka s módem připojení, ale telefon se pouze začne nabíjet a nic víc. Nepřišel někdo na něco?

Díky moc,
Tomáš
 #522291  od janl27
 před 2 týdny
V Honde to stejné. Jen to s originálními kabelem nejede vůbec a jen s kabelem z Aliexpressu s magnetem. Ale i ten se po nějaké době odpojuje.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat