[Smartwatch]
 #364556  od texmur
 před 5 měsíci
Na XDA se objevila upravená aplikace MiFit (Mod 3.3.4.6 for permanent CN->CE ) která umí natrvalo přepsat amazfit CN na CE verzi.
Funguje jen je li verze Amazfit Bip niší než 0.1.1.17
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Instruction
:•After installing the mod to wait for the installation of the firmware (and possibly resources)
•After successful firmware, a menu in Chinese should appear on the smartwatch screen!
•Make Reset on smartwatch!
•After reboot , a menu in English should appear on the smartwatch screen!
•In Mifit go to Profile->Amazfit Cor(Bip)->Unpair and Unpair smartwatch
•Select Add device and choose Watch. Then pair smartwatch with Mifit
•After that, I recommend installing the 3.3.4.9 version of MiFit
dejna, winni159 se to líbí
 #364605  od romo.11
 před 5 měsíci
na viackrat, ale zda sa, ze sa podarilo. po upgrade FW a RES som len vypol hodinky, a to bolo zle, bolo treba factory reset (druha volba odspodu v nastaveniach a lave oranzove tlacidlo, potom vyzaduje dlhe stlacenie tlacidla hodiniek). po resete sa objavili dva obdlzniky na to aby som pripojil mi fit. povodny bip som musel odparovat a sparovat znova, lbo po resete sa Bipu zmeni BT adresa. Teraz Mi Fit drzi anglictinu, neprepina do cinstiny. aj po upgrade na najnovsiu verziu z apkmirror.
 #382587  od toorek
 před 1 měsícem
Jen pro zajímavost, stále funguje možnost předělat čínskou verzi trvale na CE, i když to vyžaduje downgrade a nějaké ty nervy v kýblu. Aktualizace firmware z Mi Fit pak v pohodě projde a hodinky zůstanou v angličtině. Návod a soubory jsem dohledal na XDA a ruském fóru autorů modifikace.
strom se to líbí
 #382600  od toorek
 před 1 měsícem
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
To téma se věnuje upravené verzi Mi Fit, ale je tu i uveden návod na předělání Čína -> CE.

Je potřeba hodinky nastavit jako viditelné v Mi Fit, pak odpojit od všech aplikací, nainstalovat GadgetBridge, naflashovat Mili_chaohu_makece.fw a příslušný Mili_chaohu.res. Tady byl největší problém, ale potřebné soubory jsem dohledal a přikládám. Postupoval jsem podle návodu, jako první jsem nahrál Mili_chaohu_makece.fw, hodinky se samy restartovaly a nechtěly se spojit s telefonem, pomohl až jeho restart. Pak jsem nahrál Mili_chaohu.res. Jako další krok se doporučuje odpojit hodinky i od GadgetBridge, ale já to nedělal a rovnou dal Factory Reset, který hodinky překlopí do evropské verze. Následně se hodinky chtěly propojit s Mi Fit, ale nedařilo se. Pomohl opět restart telefonu. Pak už tam Mi Fit narval nejnovější firmware, já doinstaloval český font a od té doby vše maká bez problému v angličtině a po rozsypaném čaji ani stopy.
KAŽDOPÁDNĚ BEZ ZÁRUKY!
Přílohy
(345.82 KiB) Staženo 17 x
strom, pavis se to líbí
 #382605  od strom
 před 1 měsícem
Za riziko to stojí.
Od FW 1.0.1.00 jsou BIP v kombinaci s Amazfit Tools blbě použitelné. Po ztrátě BT spojení s telefonem a jeho následné obnově se BIP přepnou do čínštiny a je nutné aplikaci Amazfit tools otevřít (nestačí běžet na pozadí), aby se hodinky přepnuly zpět do AJ a je to dost otravné. Vyměnil jsem si několik mailů s podporou Amazfot tools a nabízel jsem pomoc s testováním případné upravené verze, ale o nic takového z jejich strany nebyl zájem a komunikoval/i jako dementi. Deklarovaná funkčnost aplikace, že hodinky jsou v AJ i u čínské verze, podle nich funguje "extremly user friendly".
 #382669  od toorek
 před 1 měsícem
Ne ne, taky jsem přecházel z aktuálního fw a jsou potřeba jen ty dva přiložené soubory. Je to starší upravený fw, takže se vlastně jedná o downgrade hodinek, ale to není důležité. Hlavní je, že se tím krokem s FR provede požadovaná změna na CE. Flash uděláš přes GadgetBridge. Nic jiného není potřeba, vše jsem popsal a návod je i v tom odkazu na XDA. Na konci po připojení k Mi Fit se do hodinek automaticky opět nahraje aktuální fw, ale hodinky už zůstanou v angličtině.
 #382743  od strom
 před 1 měsícem
Taky jsem musel po flashi fw restartovat telefon, aby se bipy znovu připojily, ale jinak ok. Už dva týdny jsem se chystal, že se prohrabu tím bastem na webu, takže díky. Konečně jsou bipy zase použitelné.

Odesláno z mého T10(E3C6) pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 289 uživatelů dne 06 Led 2018, 12:49

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat