[lavender, violet]
 #492203  od tukisek
 před 5 měsíci
Zdravím vespolek,

minulý rok jsem koupil pro, teď již bývalou přítelkyni RN7, který si samozřejmě zaheslovala Xiaomi účtem, teď jsem ho vytáhl z šuplíku a chtěl bych to nějak dát do kupy a nemám tucha jak by to šlo. Samozřejmě bývalá na mě prdi, takže nějaké heslo asi nepřipadá do úvahy že by mi svěřila. Pochybuji při její deb****** že by si ho dokonce pamatovala. :-D

Někdo nějaký nápad? Zkoušel jsem přes QFIL nahodit ROMku, přes XiaomiTool v2 přeinstalovat a furt to vyskakuje.

Díky za rady, alespon na odemknuti BL v takovémto stavu.

Pěkny zbytek neděle přeji.
 #492216  od kazan23
 před 5 měsíci
hoď to do zberného dvora, tomuto šrotu sa nemá cenu venovať..zrejme by to vyriešil flash cez EDL (servis) a možno ani potom to bez hesla k tomu účtu nerozbehneš..ja osobne by som to ani neskúšal, nemá to zmysel
 #492236  od Kašpy
 před 5 měsíci
Nevím proč sem píšeš podobný komentář, navíc když jsi to sám ani nezkusil.
Každý nechce mobil hned vyhodit nebo nehodlá vynaložené investice házet do kanálu. Mě přijde přirozené se zajímat o to, jak se s tím vypořádat, a tím více, když si ten člověk něco nastuduje, věnuje tomu čas, a trochu tomu rozumí (nebavím se o šedé zóně, ale o legálním majiteli).
Navíc nemyslím, že by RN7 měl jen cenu šrotu. Pokud chce majitel investovat do odbloku, tak je to jeho věc.
Přes EDL mi šlo naposledy RN3, ale s RN7 mi nakonec pomohl až autorizovaný servis.
Takže, ano, jde to.
 #492243  od gogocar
 před 5 měsíci
Ano jde to v servisu po prokázání vlastnictví mobilu (faktura , atd.). Doma to neuděláš bez přístupu k mailu na který je registrován.
 #492252  od tukisek
 před 5 měsíci
No fakturu bych asi našel někde v mailu, kolik to tak stojí ten odblok? Jako je celkem škoda ho nechat tak, je v celkem pěkném stavu bez skrabnuti no a taky si myslím že to úplnej šmejd není.

Jako přes Qfil se mi tam místo MIUI12 podařilo natlacit MIUI11, ale zůstalo to pořád zamčené, tak asi to mají takto pojištěné.

Neexistuje alespoň způsob jak v tomto stavu odemknout Bootloader? Kdyby šlo alespoň tohle, tak už by jsem si s tím nějako poradil.

Díky. :-B
 #492254  od gogocar
 před 5 měsíci
Po tvém experimentu buď rád že tel ještě funguje. :wink:
Ne nejde. Proto je tam ta funkce aby byl tel. v cizích rukách nepoužitelný.
Můžeš kontaktovat tento servis v Brně. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #500698  od Karlos11sss
 před 1 měsícem
Jde to ..dokazal jsem sam odemknout bootloader a pote vymazat mi account z rom pres twrp... Zvladnul jsem to sam doma za pomoci obycejneho notebooku a edl rezimu..
 #500874  od ShowCZ
 před 1 měsícem
Karlos11sss píše:Jde to ..dokazal jsem sam odemknout bootloader a pote vymazat mi account z rom pres twrp... Zvladnul jsem to sam doma za pomoci obycejneho notebooku a edl rezimu..
Karlos11sss píše:Jde to ..dokazal jsem sam odemknout bootloader a pote vymazat mi account z rom pres twrp... Zvladnul jsem to sam doma za pomoci obycejneho notebooku a edl rezimu..
Jak? snažím se asi týden a marně
 #501061  od Karlos11sss
 před 1 měsícem
Omlouvám se nemam momentálně čas zde psát postup... pokus se ale podle tohodle videa) vice mene jsem to delal stejne)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat