[Nákup Xiaomi]
 #280487  od xing
 před 7 lety
Redmi 4 - 3/32 dnes dorazil. Objednaný z Goldway 4.1.2017 aj po krátkej komunikácii odoslaný 5.1.2017 a doručený bol 17.1.2017 bez ďalších doplatkov. Už len nabrať silu pre prelúskanie celého vlákna pre inštaláciu novej ROM :-) . Aj keď v info o telefóne sa píše - MIUI Global 8.0 / Stabilná 8.0.5.0.0(MBECNDG) - zatiaľ netuším či mi to zjednoduší alebo skomplikuje veci :-)
 #280490  od VMach3
 před 7 lety
Zkomplikuje, je to fake rom a pro odemknutí bootloaderu musíš mít oficiální.
 #280513  od xing
 před 7 lety
Myslel som si. Moja jediná komunikácia s nimi bola práve o tom, či mi nemôžu poslať telefón s oficiálnou rom. Povedali že nie, lebo že oni kontrolujú telefóny či sú technicky v poriadku a že pri tom tam nahadzujú pre nás zrozumiteľnú rom. Keďže som nechcel naťahovať čas odoslania, tak som na to pristúpil. Takže sa možno ešte vidíme pri redmi 4 vlákne :)

Nechcem zanášať toto vlákno, ale mám jednu pre vás amatérsku otázku. Nechcem aby sa tu rozvinula diskusia stačilo by mi len keby sem niekto dal link kde sa to už rozoberalo. Prečo tam vedia nahodiť nejakú rom a my keď chceme inštalovať tú vašu czsk verziu, potrebujeme si nechať otvoriť bootloader?
 #280603  od Joonci
 před 7 lety
tak pani, Top One neskoncil, maju len inventuru udajne.Cinam mi napisal toto:

Hi dear friend,
Thank you very much for your order! This is Terry, so sorry let you wait such long time.
We truly apologize that, in these 3 weeks, our company need make inventory of the year, so I am afraid we can’t ship out your parcel at last in 2 weeks, please understand.
Could you please consider cancel this order first? You can place order again after our inventory finished, and to express our apology, when you place order again, please just placed order without payment, and leave a message “Terry-Reorder-Discount-5 USD” in order message, we can give you a 5 USD discount directly, or add a gift of 10 USD for you. :-)
If you like cancel this order, please choose “other reasons” when you make cancellation, and we will accpet your cancellation immediately.
Apologize again for this issue and looking forward your reply.
Best Reagrds

tak ked opat otvoria skuste vyuzit zlavu. vela prijemnych nakupov ...
 #280607  od strom
 před 7 lety
No tak snad budou fungovat dál. Ty zmatky, co tam měli, že všechno bylo o 50 - 100$ dražší, působili trochu jako pozdrav od konkurence :)
Navíc Goldway mi přijde, že toho teď trochu využívá a podražil, tak i proto by byl dobrý come back Top one.

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
 #280642  od pajinek
 před 7 lety
xing píše:Myslel som si. Moja jediná komunikácia s nimi bola práve o tom, či mi nemôžu poslať telefón s oficiálnou rom. Povedali že nie, lebo že oni kontrolujú telefóny či sú technicky v poriadku a že pri tom tam nahadzujú pre nás zrozumiteľnú rom. Keďže som nechcel naťahovať čas odoslania, tak som na to pristúpil. Takže sa možno ešte vidíme pri redmi 4 vlákne :)

Nechcem zanášať toto vlákno, ale mám jednu pre vás amatérsku otázku. Nechcem aby sa tu rozvinula diskusia stačilo by mi len keby sem niekto dal link kde sa to už rozoberalo. Prečo tam vedia nahodiť nejakú rom a my keď chceme inštalovať tú vašu czsk verziu, potrebujeme si nechať otvoriť bootloader?
Údajně používají cracknutý bootloader.
 #280650  od mirotaso
 před 7 lety
... nepotebuju cracknut bootloader, cez EDL /pripadne SP flash/ tam flashnes co chces... cz/sk romky vychadzaju z formatu urceneho na jednoduchy update, nie pre miflash...
 #284236  od Padynko
 před 7 lety
Zdravím páni,
objednal som Mi5S z IBuy a chcel by som Vás poprosiť o radu ohľadne toho o akú ROM ich mám požiadať preto, aby som mal čo najjednoduchší prechod na Vašu ROM? Tiež či nestratím záruku prechodom na Vašu ROM?
Ďakujem za pomoc
 #284285  od ingbrzy
 před 7 lety
Padynko píše:Zdravím páni,
objednal som Mi5S z IBuy a chcel by som Vás poprosiť o radu ohľadne toho o akú ROM ich mám požiadať preto, aby som mal čo najjednoduchší prechod na Vašu ROM? Tiež či nestratím záruku prechodom na Vašu ROM?
Ďakujem za pomoc
Original ROM.. Global alebo cinska...

zaruka sa nestraca prehranim ROM u Xiaomi...
Jarman se to líbí
 #289080  od aanthrax
 před 7 lety
Ahoj lidi. Nevíte někdo jestli je možné změnit způsob dopravy u goldway po zaplacení?
Objednal se tel. a dal jsem dopravu dhl. Teď mám obavy z dph a daně. Pokud by stačilo napsat to do zprávy prodejci, našel by se někdo kdo by mi napsal tu kouzelnou větu v angličtině? Moje angličtina je velmi špatná. Chtěl bych jim též sdělit, že rozdíl v ceně nechci vrátit. Díky.
 #291752  od duriboss26
 před 7 lety
Tak včera večer 9.3. som objednal MI 5 64 Gb u Goldway a dnes už mi prišiel mail že objednávka bola odoslaná.tak som zvedavý či všetko prebehne hladko. Inak máte niekto nejaké čerstvé informácie čo je s TOP ONE? lebo tá "akože inventúra " im trvá kur*a dlho :-)

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku


Edit:viete mi poradiť ako sledovať tu zásielku?Track číslo ktoré je uvedené pri objednávke mi na SF EXPRES nenájde.
Píše mi tam toto: Sorry, waybill (994474556097) information not found, please check waybill number
 #292036  od blacker91
 před 7 lety
V aliexpressu to ukazovalo sledovani ale chvili trvalo nez naskocilo. Jinak co je s top one nevim me ani neodepsali na zpravu kdyz jsme jim cca mesic zpatky psal. Ale nasel jsem Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť taky avizuji doruceni bez cla ale nic jsem od nich nemel.
 #292037  od duriboss26
 před 7 lety
Noo pred chvíľou som to pozeral na tom SF Expres a už to tam naskocilo. Zásielka už je v pohybe :-) a ja som bral už od top one viac krát a dodanie bolo expresné a bez poplatkov.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #292663  od JohanCZ
 před 7 lety
Tak to vypadá, že Tonke stáhnul nabídku zaslání metodou prodejce, kde byl balíček odeslán přes DPD a tím i vyhnutí se dodatečných celních poplatků. Asi to nefungovalo. Jsem zvědavej jak ti to dopadne.
  • 1
  • 214
  • 215
  • 216
  • 217
  • 218
  • 224

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat