#20371  od ingbrzy
 před 10 lety
MIUIv5 3.9.27 CZ SK

HTC Sensation
HTC Desire HD
HTC Desire S
HTC Evo 3D
HTC HD2
HTC One S
HTC Incredible S
Samsung Galaxy S i9000
Samsung Galaxy Note N7000
Sony Xperia Arc S LT18i
Sony Xperia S
Sony Xperia T - neskôr
Google Nexus S
LG Optimus Black
LG Optimus 2X
LG Optimus 4X P880
Motorola RAZR XT910
Motorola Defy - neskôr
Xperia NEO V
Huawei Honor 2
LG Nexus 4
Galaxy S4 9505
Newman N2
ZTE V987
ZTE V967S
Huawei G300 U8818
Lenovo A830
Lenovo P780 - neskôr


INSTALACIA
- najskor nainstalovat  Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Potom  Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- REBOOT
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (novy mensi balicek len pre MIUI s Androidom 4.2.x)

Nezabudnite, ze OTA mozte ziskat aj cez Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť priamo v telefone.... :)

Keďže v Číne majú od 1.10 do 6.10 sviatok, budúci piatok MIUI nevýjde..! Ďalsia verzia bude až 3.10.11..
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 07 Říj 2013, 16:49, celkem upraveno 1 x.
 #20403  od Haldy
 před 10 lety
Ahoj, snazim se o update MIUI z 3.8.30 multilang na 3.9.27 na Newman N2, ale vzdy dostanu chybu v CWM (viz priloha), kvuli ktere flashovani vubec neprobehne. Puvodni verzi (3.8.30) jsem flashoval presne podle navodu: Originalni verzi, pak multilang, reboot a GAPPS. Stejny problem jsem mel i s prodchozimi verzemi (3.9.13 & 3.9.20), ale nechceme se mi kvuli tomu delat full wipe. Co jsem zde cetl, melo by stacit prehrat aktualni verzi.
Přílohy
Screenshot_2013_09_28_19.50.39.png
 #20413  od ingbrzy
 před 10 lety
CWM si nahodou nemenil..?

v zip s ROM vymaz v subore META-INF/com/google/android/updater-script tieto dva riadky cez notepad++
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
assert(getprop("ro.product.device") == "C8690" ||
       getprop("ro.build.product") == "C8690" || getprop("ro.product.device") == "C8690" || getprop("ro.build.product") == "C8690");
 #20421  od Haldy
 před 10 lety
Diky za radu. Tohle sice pomohlo a ROM se nainstalovala uspesne, ale po rebootu jsem zjistil, ze se vymazaly i vsechny data (telefon je jako po full wipe). Nevim ale, cim to muze byt zpusobene?
Je dost mozne, ze v dobe, kdy jsem instaloval verzi 3.8.30, jsem mel jinou verzi CWM. Muzu zkusit jeste downgrade CWM a flashnout tu originalni ROM znova. Jen doufam, ze zase neprijdu o ty data.

Kazdopadne diky za nakopnuti ;-)

UPDATE: zkousel jsem teda flashnout starsi verzi CWM a update probehl v poradku. Pricina meho problemu je tedy jasna.
Bohuzel problem s daty je uplne stejny  :(. Pri flashovani v CWM to psalo, ze to formatuje jen /system, tak jsem cekal ze mi data zustanou.
Pokud bych mel pri kzadem updatu MIUI provadet i restore dat tak to asi moc casto updatovat nebudu  :-[.
Naposledy upravil(a) Haldy dne 29 Zář 2013, 14:32, celkem upraveno 1 x.
 #20486  od rbr69
 před 10 lety
pozeram podpora Huawei G300 U8818, a ten ma 512 MB RAM ... to na tom MIUI v5 pobezi normalne?
 #20505  od Mahero37
 před 10 lety
Já mám LG OB (P970) a ten má taky 512RAM a jede to na tom v pohodě. Nejede tak rychle jako IZS od Huexe, ale jede to normálně plynule. Ještě ani jednou mi foun nezamrzl nebo tak něco.
 #21064  od hard_biker
 před 10 lety
Dobry den co znamena kdyz to ¨pri instalaci hlasi todle :
E:signature verificated failed
E:update fail and delete temp files
installed aborted
 #21066  od hard_biker
 před 10 lety
porad to pise todle a nevim co tim .. diky za odpovedi a napady jak to vyresit ....
E:failed to verify whole-file signature
+ ty dve z predesleho postu
 #21073  od misil
 před 10 lety
Ahoj,
snazim se rozbehat MIUI na Lenovu A820 (S135) a nenasel jsem na nej jazykovej balicek. (Momentalne tam mam MIUI 3.9.3EN (vcetne znameho problemu s klavesnici) a stahuju 3.9.27...)

Ktery bych tam mel nahrat?

Diky!
 #21080  od kotes
 před 10 lety
ja sem nahodil ma newmana n1  3.9.27 a počeštil přes jBarta a valí v pohodě, na to že jsem to dělal poprve v životě a jede tak to musí zvládnout už asi každý :-) .Za pokus nic nedáš ale i tak bych si asi napřed udělal zálohu  :P.Postup sem kdesi vygoogloval ale už si přesně nepamatuju kde.Mám takový pocit že asi na androidforum.
 #21082  od Juris07
 před 10 lety
V Číně je svátek, další aktualizace bude až příští týden  ;)

Odesláno z mého MI2 32GB pomocí Tapatalk 2
 #21118  od janaltom
 před 10 lety
Byla vydana verze pro Sony Xperia T - 3.9.27

Je postavena na stock ROM a tim padem pracuje jak na uzamcenych tak i odemcenych bootloaderech !!!

Otestovano, funkcni krome fm radia a vibracniho upozorneni pri hovoru.

Kompletni info v cestine vcetne odkazu na stahovani v cr je zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #21135  od misil
 před 10 lety
[quote="kotes"]
ja sem nahodil ma newmana n1  3.9.27 a počeštil přes jBarta a valí v pohodě...
[/quote]

Dik,
zkusil jsem a fakt to funguje!  Jen par stringu neni prelozenejch (jsou anglicky) a neco malo je (nevim proc) rusky. Zkusim je dohledat a prelozit-

Jeste jednou dik za nakopnuti spravnym smerem :)
 #21202  od magh
 před 10 lety
Dobry nahodil som túto romku aj s lang packom a pri štarte mi zobrazí logo xiaomi a nič sa nedeje.Čo s tým mám robiť.Mám HTC Desire S.
Prdtým som mal inú customku a tá mi išla  v pohode.
Naposledy upravil(a) magh dne 06 Říj 2013, 20:37, celkem upraveno 1 x.
 #21204  od ingbrzy
 před 10 lety
Factory reset si urobil?

~Tapatalk 4~
 #21267  od Victor
 před 10 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Červeně už to je, tak příště raděj větším fontem.  :)
 #21268  od misut22
 před 10 lety
...tak jseš už tady snad dost dlouho abys pochopil že jsem tím myslel MIUIv5 3.10.4 CZ SK ;-)
Naposledy upravil(a) misut22 dne 07 Říj 2013, 13:00, celkem upraveno 1 x.
 #21269  od Victor
 před 10 lety
Přečti si to červené ještě jednou a pomalu. 3.10.4 nevyjde.
 #21300  od Lizard
 před 10 lety
Zdravím, nevíte prosím jestli bude v budoucnu oficiálně podporován Galaxy S4?
Dočetl jsem se, že S4 vyhrál hlasování nad HTC One, ale to platilo pro verzi i9500, která je u nás nedostupná...
 #21304  od ingbrzy
 před 10 lety
i9505 zatial oficialne podporovany nebude... stale ho vsak najdes v neoficialnych zariadeniach....
 #21305  od magh
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
Factory reset si urobil?

~Tapatalk 4~
[/quote]

Factory reset mám spravit po inst. lang alebo po inst tej eng verzie?
 #21306  od ingbrzy
 před 10 lety
staci po instalacii langpack

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat