#23974  od kubajs24
 před 10 lety
Problém. Nejde mi stáhnout aktualizace přes Ota. Aktualizaci mi to sice nabízí, ale když dám stahovat, stáhne se tak 0.5mb,nevíte někdo kde je problém?
 #24003  od Patriot99
 před 10 lety
Kdyz ti to nejde pres OTA tak si stahni Miui Romku manualne  :)
Naposledy upravil(a) Patriot99 dne 04 Lis 2013, 15:39, celkem upraveno 1 x.
 #24013  od Yarda
 před 10 lety
Prave jsem si vsiml, ze mi prestalo fungovat ztlumeni vyzvaneni po otoceni displejem dolu..jenze nevim jestli az u teto verze,nebo uz drive, protoze jsem to uz cca 2-3 tydny nezkousel..
Nedari se mi ani najit kde se to nastavovalo  :-\ tedy jestli to nebylo automaticky..
 #24016  od jenicekk
 před 10 lety
Telefon, nastaveni, dalsi nastaveni telefonu, nastaveni chovani pri prich. hovoru.... a tam hned prvni nabidka
 #24017  od Yarda
 před 10 lety
Uz to mam, diky..nicmene zvlastni vec - to ztiseni je zapnute  :o ted mi volal kamos a otocenim to volani ztisilo, ale predchozi cislo bylo ze seznamu vyjimek pro "rezim Nerusit", muze tedy tim byt zpusobeno, ze na tato cisla pretoceni nefunguje, nebo jsem jen "blbe pretocil"??
 #24076  od yagesa222
 před 10 lety
Zdravím, jen se chci nesměle zeptat, zda je někde k mání pravidelně cz verze
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Věnuje
Funguje lépe než 4.1, baterie má i delší výdrž.
 #24081  od psychotic
 před 10 lety
Aj ja by som bral CZ teda skorej SK verziu MIUI 4.2. Ale nie je niekde hacik ked v4.1.2 ma 300MB a verzia 4.2 ma 200MB?
 #24098  od ingbrzy
 před 10 lety
@psychotic
@yagesa222

miuiandroid_multi_GT-I9100_3.11.1_jb-4.2.zip (166.2 MB)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #24106  od ingbrzy
 před 10 lety
CZ/SK ano, spolahlive neviem.. nemam S2..
 #24108  od yagesa222
 před 10 lety
Verze 3.10.25 4.2 fujguje absolutně skvěle, zmizely mi původní problémy s BT, nenarazil jsem na jediný bug. Navíc baterka drží perfektně. Ingbrzy díííky. Je někde funkční pravidelný odkaz na cz-sk updaty, bychom nemuseli škemrat? ;)
 #24109  od ingbrzy
 před 10 lety
nie.. kedze to nie je oficialna verzia... pre S2 mame zatial "len" 4.1.2 od Xiaomi...
 #24110  od yagesa222
 před 10 lety
Škoda, na SGS2 sedí opravdu dobře. Takže doufám že můžeme občas zasomrovat o aktualizaci neoficiální 4.2...
 #24120  od vlkmeister
 před 10 lety
Stáhl jsem nejnovější verzi, kterou chci nainstalovat na 4.1.2 Stock ROM s rootem, ale nedaří se mi stáhnout Gapps 4.1.2, prý jsou smazané, co s tím?
 #24129  od ingbrzy
 před 10 lety
Gapps 4.1.2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #24319  od m-t-s
 před 10 lety
<string name="date_format" value="EEEE, dd. MMMM" />

kde přesne se to ma přepsat??
 #24327  od ingbrzy
 před 10 lety
system / media / theme / default / lockscreen / advance / strings / strings_cs.xml

v stiahnutom .mtz subore s temou v lockscreen / advance / strings / strings_cs.xml
 #24345  od m-t-s
 před 10 lety
a to provedu v PC nebo v telefonu? protoze zadnousložku "system" jsem nenasel...to nechapu :/
 #24347  od ingbrzy
 před 10 lety
vybranu temu si stiahni na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť do PC... uprav datum a nainstaluj...
 #24396  od monarcha
 před 10 lety
[quote="ingbrzy"]
@psychotic
@yagesa222

miuiandroid_multi_GT-I9100_3.11.1_jb-4.2.zip (166.2 MB)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[/quote]Chci vyzkoušet tohle a měl bych použít gapps 4.2.2. Hledám různě, ale nejsem moc chytrej, který použít. Download Gapps z tohodle vlákna pro 4.2.x nenalezen. Díky za pomoc
 #24401  od ujoslav
 před 10 lety
Skús tu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #24402  od dkalina
 před 10 lety
Nevim jestli to je posledni aktualizaci, ale tento tyden mi vse funguje podivne. Zacalo to rychlovybitim telefonu. Prohlizec funguje taky nak divne, pri odchodu z nej mi treba 10 vterin pise Nacitani launcheru. A dnes rano ackoli telefon automaticky presel z Nerusit, ktery mam nastaveny na noc, vyzvaneni stejne nefungovalo. Vyresil to restart.

Z Xiaomi M2S 16G

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat