[Xiaomi zariadenia]
#285227 od VMach3
09 úno 2017, 00:21
Musí dvakrát nainstalovat aktualizaci 5.12.17 manuálně v aplikaci Aktualizace (mezi jednotlivými instalacemi samozřejmě proběhne restart), poté může nainstalovat opět manuálně v aplikaci Aktualizace již aktuální verzi MIUI.
5.12.17 je taktéž ke stažení u aktuální verze.
#285228 od Palito
09 úno 2017, 00:28
VMach3 píše:Musí dvakrát nainstalovat aktualizaci 5.12.17 manuálně v aplikaci Aktualizace (mezi jednotlivými instalacemi samozřejmě proběhne restart), poté může nainstalovat opět manuálně v aplikaci Aktualizace již aktuální verzi MIUI.
5.12.17 je taktéž ke stažení u aktuální verze.

Ďakujem
#289799 od mobil
28 úno 2017, 22:00
Ahoj MIUI znalci
Již pár měsíců se pokouším udělat z MI4 2GB funkční telefon a stále se nedaří, tak prosím o další radu. Po přechodu na Android 6.0 pomocí Miflash a vyzkoušení různých místních romek, ať stabil nebo týdenních tel. fungoval někdy lépe někdy vůbec, ve smyslu (při hovoru druhá strana neslyší, samovolné pozdržení hovoru a vytočení jiného čísla, vytváření nesmyslných kontaktů v seznamu, nefunkční smartcover atd.) už nevím jak jinak systém nainstalovat tak, aby to chodilo. Vyzkoušel jsem různé návody co jsem tady našel a vždy se instalace asi nějak pokazí a visí tam někde něco cizího, proto ty chyby. Na předešlé dotazy se mi odpovědi nedostalo, tak to zkusím znovu.
Teď jsem se chtěl vrátit a zkusit telefon na Andr. 4.4.4, tak jsem stáhnul 5.12.17, přejmenoval na update.zip, to jsem tam nějak naistaloval (i když jsem nenašel jak restartovat do Mirecovery, vždy to bylo TWRP). Nakonec jses instalnul i jiné rom (třeba MIUI7 5.9.17/18) ale nikdy to nejde přes nástroj aktualizace, to píše chybu a ať se obrátím sem. Vždy pouze v Mirecovery přejmenované na update.zip a do system one. Do system two nemůžu nic dostat, tam je jen fastboot. Vždy před instalací proběhlo wipe cache,user data, po instalaci wipe all data a restart. Tohle Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť. jsem taky zkusil, vždy končí chybou (remote: partition table doesn't exist). Poradíte prosím jak rozchodit oba systémy a můžu tedy zkoušet další rom přechodem systémů? Díky za radu.
Nejhorší je, že jsem to koupil jako dárek a abych si Xiaomi trochu okouk, sám jsem chtěl Mi5 a teď jsem za trumpetu co to je za telefon. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
#293927 od mobil
21 bře 2017, 19:40
Ahoj
Tak opět bych zde chtěl poděkovat za tu spoustu napsaných odpovědí s užitečnými radami. Není nadto, když si lidé pomohou.
Jinak pro ty co hledají odpovědi na podobné otázky a pár jsem jich zde viděl, asi se musíme obrátit na zahraničí, protože tady nám asi nerozumí na co se ptáme a nebo se musíme naučit číst mezi řádky, abychom viděli odpovědi, jinak se tady nedozvíme vůbec nic. Děkuju.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Celkem je online 3 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 249 uživatelů dne 24 kvě 2015, 20:54

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Twitter @MIUICzech

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage XIAOMI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení.

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat