[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #286895  od Zuza11
 před 7 lety
Prosím, poraďte mi někdo. Od včerejšího dne mám chytrý náramek Mi Band 2. První co mě dost překvapilo je, že hodiny ukazují špatný čas. Poradíte jak to opravit? A poté se mi nepodařilo spárovat s telefonem. Mám Lenovo S850 Android 4.4.2. Předem moc díky za radu!
 #286905  od bedo
 před 7 lety
Mám pocit, že tieto vecičky vyžadujú Bluetooth LE, teda od verzie 4.0 vyššie, inak by sa výdrž batérie pohybovala v hodinách, nie mesiacoch...
 #286906  od fejfarz
 před 7 lety
No ale vždyť píše že má android 4.4.2 to by mělo stačit ale nejsem si jistý jestli Lenovo bude podporované ? Máš vůbec účet u xiaomi ? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #286984  od dudilek
 před 7 lety
dudilek píše:
x46x píše:To extrahování kodu mě zajímá. To se nedá nastavit pro konkrétní kontakt ne? Mám to nastavené tak že si přečtu od koho je zpráva a její text. Dá se nastavit aby se u zpráv s kodem zobrazil pouze kod a u ostatních by se zobrazil normálne text?
Áno dá, pozri nápovedu v mi band tools.
Kuk tu
 #287009  od bedo
 před 7 lety
Dnes padla 69-ka, 90% méta sa blíži... :)
Screenshot_2017-02-15-16-09-57-811_com.xiaomi.hm.health.png
Screenshot_2017-02-15-16-09-57-811_com.xiaomi.hm.health.png (745.03 KiB) Zobrazeno 5227 x
 #287352  od Ja_som
 před 7 lety
marmarko ak myslíš aby sa zobrazovala v náramku, tak to nie je možné, náramok ju nepodporuje, MBT automaticky odstraňuje z písmen diakritiku.
 #287410  od dim
 před 7 lety
Zdar, neví někdo jak u MiBand2 vypnout rozsvěcení hodin pohybem ruky? Jednak automaticky na noc, jednak na furt (i ve dne). Nepotřebuju to a zbytečně to vybíjí baterku. V noci i ruší. Dík za radu.
 #287418  od štír
 před 7 lety
dim píše:Zdar, neví někdo jak u MiBand2 vypnout rozsvěcení hodin pohybem ruky? Jednak automaticky na noc, jednak na furt (i ve dne). Nepotřebuju to a zbytečně to vybíjí baterku. V noci i ruší. Dík za radu.
MiFit, profil, informace o náramku, informace otočením zápěstí nebo tak nějak...
dim se to líbí
 #287459  od myschovip
 před 7 lety
takze problem s nadmernym vybijanim pretrvava, vcera o cca 22:00 som mal cca 40% baterky a dnes o 13:00 mi naramok skapal, daval som predosle verzie Mi Fit a MBT, spravil downgrade firmwaru naramku u verzii Mi Fi 2.2.11 a nic, naramok stale nabijam cez usb 2.0 v kompe, neviem co sa stalo ale mozno odchadza baterka, skusim este naramok nabit cez klasicku nabijacku od nuly ale je to len jediny napad ktory mam a asi to s tym nebude mat nic, inak nemam sajnu ???
 #287470  od marmarko
 před 7 lety
Ja_som píše:marmarko ak myslíš aby sa zobrazovala v náramku, tak to nie je možné, náramok ju nepodporuje, MBT automaticky odstraňuje z písmen diakritiku.
Ano ano, tak tak. Ďakujem za info.
 #287811  od myschovip
 před 7 lety
Zdar, pisal som tu moj problem s nadmernym vybijanim naramku a zda sa, ze problem je zazehnany, doteraz som naramok nabijal vzdy cez port usb 2.0 v kompe, ako viete, skusal som ine verzie Mi Fit a MBT ale nepomohlo, tak ako poslednu moznost som skusil od nuly nabit naramok cez nabijacku od mobilu a naramok drzi, od vcera vecera mi klesla kapacita iba o 2%, nabijacka od mobilu asi dala baterii "vadsie soky" nez cez usb 2.0, tak sa bateria asi spamatala a zatial drzi
takze tak :)
 #287815  od myschovip
 před 7 lety
viem ale o uzivatelovy, ktory mal presne opacny problem, vzdy nabijal cez klasicku nabijacku ale baterka mu prestala drzat tak isto ako mne, potom naramok nabil cez usb 2.0 a vsetko ok, bateria drzi,
ja som stale nabijal cez usb 2.0 a teraz som nabil cez nabijacku a vsetko v pohode, asi budem striedat sposoby nabijania :D ta bateria v naramku asi bude nejak hakliva na nabijacie prudy, inak si to neviem vysvetlit
 #288696  od Comber
 před 7 lety
Ahoj,mám menší problém s připojením náramku mi band 2.Mám tel. Mi4c +aplikaci Mifit a Mi Band Tools. Nejprve jsem měl problém s aplikací Mi Band Tools,že se nezobrazovalo po chvíli žádné upozornění.aplikace po chvilce vyžadovala povolení na upozornění(které bylo mimochodem vždy aktivní) nic méně jsem tento problém vyřešil.Ale teď mám zase problém s aplikací Mifit. Vždy po nějaké době se náramek jakoby odpojí a nezobrazují se žádná upozornění.po otevření chvíli aplikace dělá ,že náramek nevidí ale po chvilce ho připojí.cca po 2 hodinách náramek opět neupozorňuje .
nevěděl by někdo čím to může být?
  • 1
  • 231
  • 232
  • 233
  • 234
  • 235
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat