[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #279727  od Tommy929
 před 7 lety
Caute, je mozne nejako nainstalovat aplikacie, ktore niesu priamo urcene pre dane zariadenie?
Teda ak si stiahnem apk cez net a pokusim sa nainstalovat, tak mi napise ze dana verzia nieje kompatibilna s mojim zariadenim.

Je mozne to nejako obist? :)
 #279766  od bedo
 před 7 lety
záleží na tom, čo tej aplikácií vadí/chýba - napr. aplikáciu skompilovanú pre Intel na ARM architektúre (pokiaľ viem) nerozbeháš...
 #279770  od Tommy929
 před 7 lety
chcel som rozbehat klavesnicu ktore je pre xperie, tam by nemalo nic chybat, ci?
skusal som rozne klavesnice, ale tato mi vyhovovala najviac, kedze som ju mal na starej xperii.
 #279778  od bedo
 před 7 lety
je celkom možné, že si kontroluje niečo "Sony špecifické" v build.prop - ak ešte máš prístup k Experii, môžeš poskúmať, avšak treba počítať s tým, že aj keby si to nainštaloval, funkčnosť nebude zaručená...
 #279798  od Tommy929
 před 7 lety
hej, myslel som toto, teraz som nasiel na youtube nejaky navod ako to nahrat cez recovery cez zip.
No ked si to nastavim ako predvolene, tak stale hadze hlasku ze program prestal pracovat.

Skusim pripadne toto :)
 #280087  od Tommy929
 před 7 lety
farnell píše:Ktorú konkrétne si použil?
Edit :
Už funguje aj mne. Obrázek

Neskusal si pripadne aj ine appky ktore su pre Xperie?
Rad by som nejako spojazdnil Xperia Home Launcher a mozno aj appku pre SMS ktora je v xperiach :)
 #280133  od farnell
 před 7 lety
Pozeram na to ale po pravde ma to nelaka. Nemam chut na pokusy s neistym výsledkom.
Mam zakupeny Nova Prime v akcii za 50 centov ale odvtedy co som ten launcher kupil som ho neinstaloval.
Uz som to tu spominal ,ze mi ucaroval Pixel Launcher a jeho port.
A v poslednej RR je prave tento launcher ako jeden z dvoch moznosti na vyber.
Miui a jeho launcher mi nikdy neucaroval a MIUI ako taky ma nevyslovne sr.l preto uz dlhu dobu pouzivam CM a jeho derivaty.
Mne nevadi ,ze sa mi aplikacie presunu. Nemam pamat ako bedo a navyse mi klasicky android vzhladovo vyhovuje viac.
A pokial ide o klavesnicu tak sa mi zacina pacit aj Gboard. Konecne daco od Google co funguje.
 #280137  od Tommy929
 před 7 lety
No ja to mam stym MIUI velmi podobne :D
To sa da nejako nahodit bez MIUI? teda cisty android? teda vtomto sa az tak nevyznam, tak sorry ak mam hlupe otazky :D
 #280165  od farnell
 před 7 lety
Čistý nie ale čistom rom. CM, AOSP, AICP, RR to sú všetko rom ktoré majú základ v "čistom" androide. A aspoň ja som s nimi spokojnejší ako s miui.
 #280169  od Tommy929
 před 7 lety
Aha, to znie fajn :-)
Co sa tyka jazyka, tak su tieto rom aj v slovencine?
Pripadne ako je to potom s rootom?
Asi ho neobsahuju ako tie cz/sk rom, ci?
 #280183  od jege
 před 7 lety
V porovnaní s nahráním alternativní ROM je root mateřská školka, takže alternativní ROM jej má již aktivovaný nebo jej umožňuje aktivovat trivialnim způsobem...
 #280222  od Tommy929
 před 7 lety
Fuha, tak znie dobre :-) je tu na fore aj nejaky navod na nahranie takejto rom? Aby som nahodou nieco nepokazil? Pripadne nevedeli by ste niekto poradit cez SS alebo tak? :-) nahrava sa to klasicky cez twrp klasickym zipom? Ci?

Odoslané z D5803 pomocou Tapatalku

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat