[Aplikace s zkušenosti s nimi]

Jaká je dle Vás nejlepší navigace pro Android?

iGO
53
16%
MapFactor
10
3%
Sygic
178
55%
Google navigace
10
3%
Mapy.cz
8
2%
Be-on-road
13
4%
Navigon
18
6%
Jiná - prosím specifikujte do diskuze (nejlépe i s odkazem)
33
10%
 #276397  od farnell
 před 7 lety
Ja som uz akekolvek navigacie uplne zrusil. Nepotrebujem ich.
No pri tej prilezitosti by ma zaujimalo ake skusenosti mate s navigovanim pomocou Google máp.
Zaujimali by ma vase skusenosti ako v online tak aj v offline rezime (po stiahnuti mapovej oblasti podla zadania trasy)
 #276754  od IJK
 před 7 lety
SYGIC mám koupený pár let zpátky, ale skoro jsem ho nepoužíva kvůli mizerným mapám a výpočům. Nedávno jsem ho po změně telefonu aktualizoval. Mně se nové UI Sygicu líbí víc než původní, mapy už jsou podstatně lepší ( i když stále méně přesné než Here), dobře funguje už i česká TTS, k dispozici je za dobrý peníz i dopravní hlášení. Ale výpočty trasy (respektive především přepočty po změně trasy) jsou stále naprostá tragédie. Nechápu, proč nepřevzali třeba výpočty z BOR, kterou koupili, co to zvládala mnohem líp. Dokud tohle nevyřeší, je pro mne stále nepoužitelný.
midolek se to líbí
 #288330  od stefos
 před 7 lety
Na zkoušku můžeš samozřejmě i z playstore je to jenom na pár dní Potom pokud se ti zalíbí ,budeš si muset najít zdroj odkud a jak stáhnout
 #288352  od j.jusko
 před 7 lety
Ja len ze tam na to tiez nadavaju tak ci to nie je z kaluze do blata.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #288713  od stefos
 před 7 lety
sto lidí sto chutí Já používám Igo primo už pár let a jsem spokojený.V minulosti jsem vyzkoušel i jiné navigace ale u mě jednoznačně vyhrála navigace Igo Primo
 #288796  od peter63
 před 7 lety
Otazkou je ci obaja mysltite stejne igo Primo. Na store je totiz nova verzia, tu som neskusal, ale ta stara je perfektna. Jediny problem je, ze nema traffic resp verzia pre android nema.
 #288801  od IJK
 před 7 lety
iGo se už nějakou dobu oficiálně dá na GP koupit, respektive zdarma stáhnout a po vypršení trial koupit mapy. Aktualizace je v ceně (měla by být doživotní). Jak jsem psal dříve, kvalita navigace se pozná v nestandardní situaci, kdy je nutný rychlý přepočet (změna trasy, bouračka, uzavírka...). To zvládá iGo nejlíp. Google/waze to sice občas ví dříve, ale routování počítají na serveru, pokud zrovna není dobré datové připojení tak problém. Sygic se tvrdošíjně snaží vrátit k původní trase nebo vymyslí hovadinu, Navigon něco mezi tím
 #288805  od peter63
 před 7 lety
To je nejaka novsia verzia iGO. Bez trafficu to ale nebude ziadna slava. Mne sa celkom osvedcil Tomtom. Stara dobra klasika + traffic. Ak som online, tak samozrejme waze.
 #349606  od Tazius76
 před 6 lety
MapFactor jsem používal přes celou evropu. Od francie po ukrajinu, od itálie po švédsko. Měl jsem ji v mobilu a byla o 100% lepší než třeba placené garmin nebo tomtom. A komu vadí free mapy tak si může do MapFactoru koupit tomtom mapy.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat