[Aplikace s zkušenosti s nimi]

Jaká je dle Vás nejlepší navigace pro Android?

iGO
53
16%
MapFactor
10
3%
Sygic
178
55%
Google navigace
10
3%
Mapy.cz
8
2%
Be-on-road
13
4%
Navigon
18
6%
Jiná - prosím specifikujte do diskuze (nejlépe i s odkazem)
33
10%
 #165937  od j.jusko
 před 8 lety
Ja som myslel skôr ze len na tu ulicu kliknem a je zakázaná.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #165941  od peter63
 před 8 lety
Nejde to priamo v obrazovke navigovania. Je to otazka par klikov, da sa to dat aj do rychleho menu pokial chces ulicu zablokovat uplne a nie smerovo.
 #169298  od Fuzo
 před 8 lety
Waze - na D1 super, iGo a Sygic uživatelé klidně stůjte v kolonách :-) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #172515  od peter63
 před 8 lety
Chcem sa spytat na skusenosti s Waze na dialnici, hlavne ceskej D1. Ako sa chova v pripade kolony? Upozorni dostatocne vcas alebo hned ponukne obchadzku? Dik.
 #172650  od djha53k
 před 8 lety
Na D1 supr. Upozorňuje dost dopředu. Dokonce hned sama navrhne novou trasu a navede na ni.
Využívám docela často, takže za me 1*
 #172654  od peter63
 před 8 lety
Znie to dobre. Este ma zaujima aky chytry je vypocet obchadzky resp ci sa niekedy neoplati chvilu poskakovat v kolone ako ist dookola. Dik.
 #172713  od djha53k
 před 8 lety
No počítá vždy 5min dopředu, ted to psal český developer na Android fóru, se ho tam zeptej na podrobnosti.

Já s Waze už jezdim pres 3roky a vzdy jsem dojel kam sem potřeboval ;)
Teda pokud zadas správnou adresu ;)
 #173008  od djha53k
 před 8 lety
Jak tragedie? Mi se ještě nestalo, ze bych nedorazil, kam sem scel. Nechapu co tím sces říct? :-?
 #173063  od midolek
 před 8 lety
Za me jedině Waze. Rozhodně počítá trasy efektivněji níž Sygic, alespoň u mě. V Pražském denním provozu mi díky online hlášení problémů nabízí rychlou prujezdnou trasu. Za mě jednička.
 #173069  od muser61
 před 8 lety
Vsetci tu chvalia Waze, ale ved to nie je offline navigacia, ci je?
Podla mna vacsina uzivatelov chce offline navigaciu.
 #173073  od midolek
 před 8 lety
@muser61
ANO Waze je online navigace.
Pokud Waze všichni chválí tak většina uživatelů nechce offline navi


Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #173082  od peter63
 před 8 lety
V dnesnej dobe je datovy tarif standart, samozrejme to neznamena, ze kazdy chce online navigaciu. Ja som chcel vediet ako Waze reaguje na kolony na D1. Podla mna bude mat waze skvelu buducnost. Dufam, ze mu daju nejaku prehladnejsiu grafiku a casom aj TTS. Co sa tyka offline navi, tak jednoznacne Primo ;)
 #173110  od doliva
 před 8 lety
Dá se, prosím, říct, jak náročná je WAZE na spotřebuje dat?
Při rychlosti po vyčerpání FUPu by to asi nebylo nic moc.. ;)
 #173113  od peter63
 před 8 lety
Zalezi na tom,ako daleko ides resp kolko musi nacitat map. Ak jazdis v okruhu napr 30km, tak hlavne stahuje info o doprave a mapy minimalne.
doliva se to líbí
 #173117  od j.jusko
 před 8 lety
peter63 píše:V dnesnej dobe je datovy tarif standart, samozrejme to neznamena, ze kazdy chce online navigaciu. Ja som chcel vediet ako Waze reaguje na kolony na D1. Podla mna bude mat waze skvelu buducnost. Dufam, ze mu daju nejaku prehladnejsiu grafiku a casom aj TTS. Co sa tyka offline navi, tak jednoznacne Primo ;)
Datovy tarif sice standard je ale horsie je ked ideš z hranice. Data v roamingu zas take lacne nie sú.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #173125  od dudilek
 před 8 lety
2€ za 25 mb na deň je v pohode cena a v celkových výdavkoch za dovolenku sa stratí.
Prípadne ja mám 100 mb za 1€ na deň.

Keď je niekto debil s nevhodným tarifom je to jeho problém :).
 #173140  od peter63
 před 8 lety
Dovolim si nesuhlasit, ponuka ceskych operatorov co sa tyka datoveho roamingu je dost nevyhodna slusne povedane. Skor je vyhodnejsie kupit nejaku kartu danej krajiny pokial necestujete cez viac krajin. Kazdopadne ja by som s waze nesiel nikam kde to nepoznam :D
 #173144  od j.jusko
 před 8 lety
dudilek píše:2€ za 25 mb na deň je v pohode cena a v celkových výdavkoch za dovolenku sa stratí.
Prípadne ja mám 100 mb za 1€ na deň.

Keď je niekto debil s nevhodným tarifom je to jeho problém :).
Nerozumiem preco hneď nadávať do debilov. Keď mám tarif ktorý mi na Slovensku plne vyhovuje nebudem ho kôli dátam v roamingu meniť. Hlavne nie kôli navigácií. Ked data v zahranici pouzijem raz za rok. A navigácia mi mimo slovenska staci off line.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
A este ze aky to mas balik u ktoreho operatora?
 #173147  od dudilek
 před 8 lety
ked pouzijes data raz za rok, tak ta zruinuje EU roaming? omg prepac :)

peter63 - som velmi casto v rakusku, mam ich simku, za 10€ mam internet na cely rok, okrem navigacie ho pouzivam na ingress, geocaching, pocasie, foursquare, mapy v locuse - cize dost vyuzivam data - za rok sa mi podarilo vycerpat data za 7€, cize ostali mi este 3€ a to ho vyuzivam celorocne.

kedze cestujem po celej EU, je pre mna nezmysel mat na kazdu krajinu zvlast simku, ved by som sa zblaznil - kupil som si simku spanielskeho orangu s programom go europe, kde mam v celej EU roaming za jednotnu cenu. 100mb za 1€ na den, 60 minut hovoru za 1€/den.....nemam co riesit :)
 #173155  od j.jusko
 před 8 lety
No ono by ma to nezruinovalo keby deti nepozerali videa na YouTube a podobne. V chorvatsku mam momentálne na miestnej sim 5gb za nejakych 6eur

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #173224  od djha53k
 před 8 lety
No já třeba dyz jedu někam dal, tak si Waze pustim doma na WiFi. Zadam start a cíl, mapa se načte (stáhne). No a pak už po cestě stahuje jen info o dopravě... Takže bratru pak kB za celou cestu.

Na Android fóru se cesta do zahranici už taky řešila. Moznosti je data před přejezdem hranice vypnout, tím zůstane nactena mapa, jen nebudeš mít info o doprave.

Problém nastává, když v CR jedes po dálnici, ale v zahraničí nechces/nemůžeš jet po dálnici. Pro Waze je to prostě jedna cesta, takže neumí cesty rozlišit dle státu.
Takže musíš před hranici navigovani vypnout, zakázat dálnice a znovu dát navigovat do cíle.
Mapa už je načtena z původní cesty, takže pak stačí jen zakázat data na mobilu a hurá pres hranici ;)
doliva, j.jusko, horvik a 1 ostatní se to líbí
 #176174  od Fuzo
 před 8 lety
Momentálne mám na Waze najeto 32000km a v hodnocení Waze rytíř a chybí mi pár kiláků do titulu Waze veličenstvo. Moje postřehy:
1. data - mám tarif Vodafone 400mb na měsíc. Když najedu 9000 km za měsíc, tak včetně emailu(exchange) mi data dochází tak 25-28 dne. Jinak bohatě při 5-6k km 300 mb
2. Vodafone má úplně nejvíc na ho****no pokrytí datama. Není to telefonem, vystřídal jsem 3 telefony nyní Mi4 16Gb
3. Ve Waze si můžete doma v klidu na Wifi naplánovat trasu a použít jako offline navigaci, ale ztrácíte to co dělá z Waze nejlepší navigaci. Nebudete informováni o čerstvých nehodách, kolonách a nebo o jejich odstranění. Popřípadě o policejních hlídkách... Použil jsem na cestu na Slovensko, po hranice online a pak bez dat a bez problémů.
4. Jakákoliv navigace je na D1 by byla ničemu. teda, pokud by to byla normální dálnice. Waze za poslední rok mne jednou nechala vjet do kolony, byl jsem tam mezi prvníma.A snad jednou jsem jel objížďku úplně zbytečně, kolega projel problémovým úsekem rychleji, než já objížďkou. Ale to může být taky na konto datového připojení (děkuji Vodafone). Jinak super.
Za mne palec nahoru [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
horvik, Ralph se to líbí
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat