[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #292922  od K.Svojsova
 před 7 lety
Prosím o pomoc. Mám náramek Miband 2. Přes Bluetooth spárováno, s aplikací miband Tools to komunikuje bez problémů ale k původní mifit se nepřipojí a nikde tam nevidím možnost pokusit se o spárování (jakože znovu). Neměli jste někdo stejný problém?
 #292932  od CUCU
 před 7 lety
K.Svojsova píše:Prosím o pomoc. Mám náramek Miband 2. Přes Bluetooth spárováno, s aplikací miband Tools to komunikuje bez problémů ale k původní mifit se nepřipojí a nikde tam nevidím možnost pokusit se o spárování (jakože znovu). Neměli jste někdo stejný problém?
1) buď ukončit mifit úplně i na pozadí a spustit znovu.
2)restart telefonu
3) možná treba ještě vyčistit staré soubory.
Občas se mi taky sekala na starém telefonu,když nepomohlo ani to tak reinstalovat

Odesláno z mého Redmi Note 3 SE pomocí Tapatalk
K.Svojsova se to líbí
 #293118  od edino525
 před 7 lety
Zdravím, ak sa to tu už niekto pýtal tak sa ospravedlňujem (snažil som sa to hľadať ale neúspešne), no ako je na tom mi band 1s čo sa týka merania pri posilňovaní? Nejakú super presnosť nepotrebujem, skôr či sa dá nastaviť taký režim aby to nebralo ako chôdzu.. ďakujem :)
 #294050  od BaraB
 před 7 lety
Ahoj Dnes mi došel náramek Mi band 2 mám telefon Huawei P9 Lite, a prostě u BlueT je vidět,ale u mi fit to hlásí "Nelze se propojit se zařízením Bylo nalezeno více MiBand v okoli...." jsem sama doma, v baraku, vesnice takže ve vzdálenosti minimálně 50 metru nic neni...tak jak to udělat...? Nepomohl restart telefonu.Může být problém, že třeba není plně nabitý ten náramek? Takže prosím jak pro debila co s tím? :D
 #294154  od BaraB
 před 7 lety
Jasně náramek se páruje přes mi fit aplikaci,ale proc se teda do pytle nechce spárovat fakt uz me to stve, koupila jsem i placenou app mi tools a taky nic grrrr, jediný co se trochu chytá je notify and fitness, u mi fit mi to ukáže ten náramek v okolí,ale sílu signálu třeba 0 nebo -67 ? a nejde na to poklikat.a připojit taky ne x krát jsem telefon restartovala vypínala zapínala BT, odinstalovala a nainstalovala MiFit a nic, auuu není někdo z Olomouce Litovle, či ˇuničova kdo by mi pomohl s nastavením, mám chuť švihnout s telefonem i náramkem :D
 #294675  od Xfantasy
 před 7 lety
Tak jsem taky konečně přešel na dvojku... Náramek super, s miband tools ideální. Chtělo by to ale více nastavení, třeba zobrazení poslední události když se nestihnu podívat..., nebo hledání telefonu když nevím kde jsem ho položil :D

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #294840  od Ponch0
 před 7 lety
Dobrý deň,

mám doma dva nármaky mi Band 2, na obidvoch mi z ničoho nič nejde odmerať tep vždy je pokus neplatný začalo to asi 2 dni späť na obidvoch. nevie te čo s tým ďakujem
 #294841  od marek9336
 před 7 lety
Ponch0 píše:Dobrý deň,

mám doma dva nármaky mi Band 2, na obidvoch mi z ničoho nič nejde odmerať tep vždy je pokus neplatný začalo to asi 2 dni späť na obidvoch. nevie te čo s tým ďakujem
Tatovi se to stalo taky... Nevyresili jsme to :(


Odesláno z RN3 kenzo 32GB
 #294893  od Xfantasy
 před 7 lety
Pokud nejde měření jak na náramku ani v app tak bych asi zkusil přehrát fw, tedy pokud to půjde. Přes notifi fitness by to mělo jít

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #295178  od jaydeelee
 před 7 lety
Ahoj,
mám podobný problém. Dnes mi také nejde spárovat náramek Miband 2 s telefonem Redmi 2. V noci upozornění na whatsapp a mejly fungovaly, dopoledne taky, i hovory okazoval kdo volá, ale najednou nic. Nejde s ním ani telefon odemknout. Dle Notifi & Fintness byla poslední synchronizace po půlnoci a od té doby neukazuje nic ani o dnešním spánku, ani kroky nesedí s tím co je na Mibandu vidět. I přesto že ještě odpoledne všechny upozornění fungovala. máte někdo radu? děkuji
 #295182  od Imist
 před 7 lety
Ahoj,
Měl jsem ten samý problém jako popsány výše. Asi před půl rokem a jediné co pomohlo je nechat ho vybít a tak měsíc nechat vybitý. Pak už po nabití funguje v pohodě. A druhý náramek udělal před pár dny to samé. Jak někdo psal tak taky na Huawei P9 lite A7.
 #295384  od Xfantasy
 před 7 lety
Všiml jsem si že při měření tepu přímo náramkem se zapíše do mifitu čas o hodinu víc....
Nechápu že náramek měří dva časy. Jeden správný co zobrazuje a druhý imaginární.
Když změřím v mifitu tak čas ukáže správný.
Také mě zarazilo že si náramek měří tep samovolně aniž by byl nastaven interval.

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Xfantasy dne 31 Bře 2017, 03:47, celkem upraveno 1 x.
 #295650  od martinhe
 před 7 lety
Ahojte, od vcera som majitelom naramku a zatial som neprisiel na tieto veci:
- je mozne aby naramok pri odpojeni s telefonom zavibroval?
- po odpojeni sa opat sam nesparuje, treba to spravit manualne. Neviete preco?
- ne mozne vynulovt vsetky data v naramku?

Dakujem za dobre rady.
 #295706  od Xfantasy
 před 7 lety
Data v náramku bohužel... Jak bylo psáno, absolutně vybít na dlouhou dobu...
Vibrace při odpojení bohužel standardně ne.
Po příchodu k telefonu by se měl sám připojit ale vždy se jedná o různou dobu komunikace. Možná by pomohlo povolit zobrazení Bluetooth v mifit.

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
martinhe se to líbí
 #295746  od martinhe
 před 7 lety
Dakujem.
Standardtne nie a dako nestandartne ano? :-)
To vymazanie dat ma posadilo do sedacky :-(((( neskutocne.
Myslel som, z je to fit naramok a mozem monitorovat data v urcitim uceku (prejdena trasa, ubehnute km...), cudne.
Asi idem urobit wischlist autorom :-D
 #295774  od Xfantasy
 před 7 lety
No nestandardně pokud najdeš nějakou app, ale nevím o žádné.
Reset by teoreticky také mohl být řešený nějakou app, když se nahrává fw.
Fit náramek to je, ale na určité úseky je lepší použít jiný sw než mifit. Ten měří globálně za celý den. Jako sporttracker se nehodí.

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #295791  od dudilek
 před 7 lety
martinhe píše:Ahojte, od vcera som majitelom naramku a zatial som neprisiel na tieto veci:
- je mozne aby naramok pri odpojeni s telefonom zavibroval?
- po odpojeni sa opat sam nesparuje, treba to spravit manualne. Neviete preco?
- ne mozne vynulovt vsetky data v naramku?

Dakujem za dobre rady.

martinhe píše:Dakujem.
Standardtne nie a dako nestandartne ano? :-)
To vymazanie dat ma posadilo do sedacky :-(((( neskutocne.
Myslel som, z je to fit naramok a mozem monitorovat data v urcitim uceku (prejdena trasa, ubehnute km...), cudne.
Asi idem urobit wischlist autorom :-D
Ty si si pred kúpou asi neprečítal žiadnu recenziu však...

1 mi band funkciu lost nemá. Dá sa pridať externou aplikáciou, no na úkor výdrž batérie

2 odpojenie a spárovanie - pojmy ktoré pletieš. Spárovanie je jednorazový úkon v aplikácii mi fit na vytvorenie páru mobil+ náramok. Pochybujem že po každom odpojení musíš robiť nanovo spárovanie.
Asi myslíš situáciu, keď sa vzdiališ od mobilu a po príchode sa ti náramok nepripojí automaticky k mobilu.
Neviem čo máš za mobil, možno je chyba v ňom, ale toto správanie nie je bežné.
V práci sa od mobilu vzdialim mnoho krát a pripojenie sa mi vždy obnoví samé.

3 nulovanie dát v náramku. Prečo? Načo? Aká je potreba vymazať dáta?
Za celé 2 roky čo používam mi band mi to ani raz nenapadlo a myslím že ani bežného užívateľa. Takže kľudne ostaň sedieť.

4 náramok ťa monitoruje celý deň. Dáta sám rozdeľuje do určitých celkov, takže keď pôjdeš behať, tak to budeš mať ako súvislý celok. Viď screen. Mám tam síce iba chôdzu, ale pekne oddelené intervaly..

Monitor tepu sa dá použiť aj v externej aplikácii ako je Endomondo či runtastic.Obrázek
 #296473  od eskimo
 před 7 lety
Povedlo se vám s Miband Tools nastavit notifikace tak, aby Gmail notifikace ukázala na náramku od koho mail přišel?
Ikdyž mam nastaveno $title a $content, tak se na náramku ukáže jen "1 message".

jinak jsem asi po 2 letech vyměnil první miBand za dvojkovej a dobrý, po prvním dnu všechno funguje ... hlavně MiBand Tools super :)
 #296482  od CUCU
 před 7 lety
Ja mam nastaveno $title $content a myslím že to píše,ale přiznám se ze jsem neřešil

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) CUCU dne 04 Dub 2017, 21:41, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat