[Aplikace s zkušenosti s nimi]
 #279756  od j.jusko
 před 7 lety
KeezlaB píše:Nejspíše si taky počkám na nějakou tu slevu a ihned kupuji.. :)
Jinak teď už se využívá pouze ta aplikace z GooglePlay? Aplikace 3 stran jsou jaké? Znám Tools & Mi Band (placená) a Notify & Fitness for Mi Band ... Nějaké doporučení, která z nich je lepší?

Pro klasický MiBand bez displeje s bílými LEDkami jsou asi tito aplikace zbytečné ale pro MiBand 2 už jsou aspoň za mě docela užitečné.. :)
Mam kupene obidve apky aktuálne pouzivam notify & Fitness podľa mna je o level ďalej. Uvidime s cim pride vyvojar tej českej avsak od 17.novembra nemal aktualizáciu takže bud sa na to vykaslal alebo pride s niecim veľkým.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #279792  od j.jusko
 před 7 lety
Myslíš cenu aplikácie či naramku? Foliu som mal nalepenu asi mesiac ale od nova nedrzala po okrajoch tak som ju dal preč. Nahradny naramok som teraz objednal lebo v povodnom sa mi vo vnutrajsku oddelil taký plast od gumy a teraz hore a dole remienok odstava od tela. Apky uz neviem kolko stali lebo mi to píše uz na play ze zakúpené ale cca 2-3 € asi.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #279814  od Honza.
 před 7 lety
zmasterq píše:Naramky nakupuju na geek a ceny od 25kc fólie stejně nedrží tak nemá cenu ..

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
To je pěkný ale nebudu čekat na náramek měsíc, to radši kilo přihodim ...
 #279861  od dudilek
 před 7 lety
Páni, teraz som si všimol, že z aplikácie zmizli fitnes funkcie, ktoré som mal v starej verzii 1.3.

Chýba mi počítadlo skokov cez švihadlo + počítadlo sed/ľah :)
 #279862  od milousek73
 před 7 lety
A chůze se změnila na obecný pohyb :-D
Včera jsem schválně na procházce se psem zapnul tuto aplikaci na pohyb (normálně používám EPP) a překvapilo mě, že záznam o GPS používá spíše časově než přesně. Zaznamenává pozici jen v určitých intervalech. A nejvíce mě štve, že nemá automatickou pauzu nebo zámek na ukončení cvičení. Stačí nechtěně kliknout na stop a je po záznamu. Ostatní aplikace mají stopku po delším podržení tlačítka.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
 #280055  od macha78
 před 7 lety
Tak mi dneska přišel balíček s hodinkami. Zapomněl jsem všechny ty aplikace a hledat to tady je asi na dlouho. Jaké všechny aplikace teda doporučujete a jak je nastavit tady najdu?

Odesláno z mého MI 4LTE pomocí Tapatalk
 #280063  od macha78
 před 7 lety
dudilek píše:Niečo je tu.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Připadá mi že všechny dělají přibližně to samé, když mám notify & fitness tak vlastně nepotrebuji mifit?

Odesláno z mého MI 4LTE pomocí Tapatalk
 #280068  od maries
 před 7 lety
Pokud si stáhneš Notify tak doporučuji přečíst Nápovědu, je tam vše popsáno co a jak nastavit, aby to jelo bez problémů. Pak pročíst vlákna mi band 2 a miband (mifit) plus je tu vlákno přímo k Notify.

Redmi 3s Tapatalk
macha78 se to líbí
 #280100  od KeezlaB
 před 7 lety
macha78 píše:
dudilek píše:Niečo je tu.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Připadá mi že všechny dělají přibližně to samé, když mám notify & fitness tak vlastně nepotrebuji mifit?
Taky by mě zajímalo.. Po spárování pak aplikaci MiFit nepotřebuji? :o
 #280104  od maries
 před 7 lety
KeezlaB píše:
macha78 píše:
dudilek píše:Niečo je tu.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Připadá mi že všechny dělají přibližně to samé, když mám notify & fitness tak vlastně nepotrebuji mifit?
Taky by mě zajímalo.. Po spárování pak aplikaci MiFit nepotřebuji? :o
Potřebuješ, když jsem pro mifit zrušila oprávnění, tak Notify hlásilo že je potřeba oprávnění zase povolit. Navíc, pokud ti z nějakého důvodu přestane notify upozorňovat se zobrazením jména, je potřeba mifit znovu spustit a synchronizovat.

Redmi 3s Tapatalk
 #280106  od KeezlaB
 před 7 lety
Jasný rozumím.. Děkuji.. 8)

Otázečka je tu někdo kdo používá ještě normální první MiBand bez tepu a displeje?
Zajímalo by mě jakou využívají aplikaci a jaký FW tam mají..
 #280118  od dudilek
 před 7 lety
KeezlaB píše:Jasný rozumím.. Děkuji.. 8)

Otázečka je tu někdo kdo používá ještě normální první MiBand bez tepu a displeje?
Zajímalo by mě jakou využívají aplikaci a jaký FW tam mají..
Mi band s farebnými LED som používal ešte pred pár dňami s aplikáciou 1.3.312.
Náramok som odpojil, urobil aktualizáciu mi fit z obchodu play a pripojil mi band 2.
 #280123  od KeezlaB
 před 7 lety
@dudilek Já mám verzi aplikace 1.8.711 a nevím zda při aktualizaci na aplikaci z GooglePlay se mi změní i FW náramku.. Prý tam zmizelo dost věcí..

Jinak mám objednaný MiBand 2 a tam samozřejmě půjdu do nové aplikace ihned.. Jinak ty využíváš nějakou z těch externích aplikací k náramku?
  • 1
  • 217
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 297

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat