#39878  od hukerrs
 před 10 lety
Cau, mam s nejnovejsi verzi trochu problem. Updatoval jsem po (zkousce CM) poprve od koupe telefonu MIUI.

Zda se mi to, nebo zmizel tento feature (konkretne myslim povoleni vsech notifikaci)?
Obrázek

Prosim, potvrdte/vyvedte me nekdo z omylu nez se odhodlam proklikat vsechny aplikace a vse povolit manualne.
Diky :)
Naposledy upravil(a) hukerrs dne 11 Úno 2014, 01:44, celkem upraveno 1 x.
 #39879  od Croog
 před 10 lety
Ziegelfeld píše:Dúfam že po piatkovej aktualizácii bude ta notifikacna lišta tak jak bola po starom. Človek si ide pozrieť koľko má stiahnuté alebo kto mu píše atď. a musí dať kvôli tomu úplne dole tu listu.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Ta notifikacni lista, to je presne pripad kdyz design zvitezi nad funkci. :-(
Ingbrzy, a ty tam nemas nejakou vetsi paku na primluveni se za change request? Jak se v tomhle chova ta pripravovana v6?

Odesláno z mého MI 2S
 #39884  od ingbrzy
 před 10 lety
Na vyjadrenie svojho nazoru na danu aktualizaciu mate OTA FEEDBACK... vyuzite svoj hlas Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

a mozte aj vyhrat F-code pre Mi3 alebo Hongmi.. :) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


PS: na MIUIv6 je to rovnako....
 #39892  od dalid
 před 10 lety
tak neviem čo robím blbo, ale na wigete počasia mám stále hlášku "žiadne dáta o počasí"... už som vystil dáta všetkých aplikáácií, no stále nič... Wheater BZ má ostať inšlatované, či preč s ním?
 #39936  od Bucci
 před 10 lety
dalid píše:tak neviem čo robím blbo, ale na wigete počasia mám stále hlášku "žiadne dáta o počasí"... už som vystil dáta všetkých aplikáácií, no stále nič... Wheater BZ má ostať inšlatované, či preč s ním?
tohle s weather bz nesouvisí. Jestli mas 4.2.7. Tak otevři ikonu počasí... Jedna nova ti tam přibyla, tam si nastav město dle libosti podobně jako ve weather bz

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
dalid se to líbí
 #39991  od dalid
 před 10 lety
Yes, konečne mám to...

~Tapatalk 2~
 #40009  od luzifeeer
 před 10 lety
Nechal jsem si svuj novy Mi2S updatovat na verzi 4.2.7 a ejhle z google play nejde nic stahnout a chyba 403.. :(
..zkousel jsem vsechno mozny vysledek zadnej.. snad se to zlepsi jinak sem v pasti..
mishut se to líbí
 #40016  od ingbrzy
 před 10 lety
chyba 403 nie je chyba v ROM...

tu mas zopar rieseni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
timo1 se to líbí
 #40019  od timo1
 před 10 lety
ingbrzy píše:chyba 403 nie je chyba v ROM...

tu mas zopar rieseni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
:-)

Xiaomi MI 3W
 #40024  od dalid
 před 10 lety
Inak okrem problému s počasím (nakoniec bol problém v článku medzi displejom a klávesnicou :) ) je to veľmi svižná ROM. Batéria zatiaľ celkom slušne drží, takže celkom príjemný pokrok oproti staršej verzii 3.11.15 na ktorej som dlhšie ostal.
Inak tá vysúvacia roletka je fakt hnusná, v staršej verzii sa mi páčila viacej.

Nič zásadné som za dva dni používanie tejto rom nenašiel :) Opať skvelá práca
 #40027  od dalid
 před 10 lety
ingbrzy píše:chyba 403 nie je chyba v ROM...

tu mas zopar rieseni Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
No, skor to vyzerá na globálnu chybu Googlu..
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #40040  od Dare
 před 10 lety
zdravím uvažuje sa nad možnosťou v nastaveniach zvukov osobitné nastavenie hlasitosti zvonenia a hlasitosti oznámenia? Ďakujem za odpoveď
 #40053  od dudilek
 před 10 lety
Nuž, keby to urobili, veľmi by ma potešili :)
Android 2.2 to tak mal, android 4.0 už nie, podľa mňa je to krok späť.
Musím to riešiť aplikáciou tretej strany, keby to vedelo priamo miui, bolo by to super.



odoslané z mobilu
 #40058  od pcwifi
 před 10 lety
vazeni, pustil sem jen ze zvedavosti cpu-z abych neco vykoukal z info o HW. ac jsem ho "prirozene" vypnul, tak pri kouknuti na vyuziti baterie vidim u CPU-Z ohromnych 42%, moc moc podivne. ma nekdo podobne zkusenosti ?
 #40068  od Bucci
 před 10 lety
pcwifi píše:vazeni, pustil sem jen ze zvedavosti cpu-z abych neco vykoukal z info o HW. ac jsem ho "prirozene" vypnul, tak pri kouknuti na vyuziti baterie vidim u CPU-Z ohromnych 42%, moc moc podivne. ma nekdo podobne zkusenosti ?
ten samém problém, cpu-z od instalováno a vše ok

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #40069  od Bucci
 před 10 lety
Může mi někdo potvrdit, co se mi stalo?
Vypadá to jako by v CN zprovoznili weather app (tu novou defaultni z 4.2.7) i pro CZ mutaci aniž bych cokoliv změnil

Btw. Všechna města jsou tam bez diakritiky... To je ale detail

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #40074  od ingbrzy
 před 10 lety
S nastavenym CZ jazykom?

~Tapatalk~
 #40076  od Bucci
 před 10 lety
ingbrzy píše:S nastavenym CZ jazykom?

~Tapatalk~
přesně tak...
Funguje aktuální poloha i manuálně zadané město
Neblbne to když změním aktuální polohu (to co blblo u weather bz)
Začalo to fungovat dnes v 15:35 - první stažena data - zrovna jsem byl na meetingu a po něm jsem si všiml teploty ve widgetu hodin

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Bucci dne 12 Úno 2014, 16:31, celkem upraveno 1 x.
 #40081  od ingbrzy
 před 10 lety
Vcera som im to urgoval, tak zrejme zabralo.. :-) ale u mna zatial nic na CZ.. SK ide ok...

~Tapatalk~
 #40083  od Bucci
 před 10 lety
Já to psal do Ota comments

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #40087  od Bucci
 před 10 lety
Obrázek

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #40088  od VMach3
 před 10 lety
Obrázek

z MI 3W
 #40097  od stmisa
 před 10 lety
Tak to Ti gratuluji, mě to sice napíše město, ale počasí neukáže, jen se zobrazí zpráva,, žádná síť " :-(

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #40098  od SFimu
 před 10 lety
Potvrzuju funkčnost počasí, dneska to začlo chodit :)
 #40099  od pajda
 před 10 lety
Bucci píše:Může mi někdo potvrdit, co se mi stalo?
Vypadá to jako by v CN zprovoznili weather app (tu novou defaultni z 4.2.7) i pro CZ mutaci aniž bych cokoliv změnil

Btw. Všechna města jsou tam bez diakritiky... To je ale detail

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Ano, od dneška začalo počasí v CZ fungovat... :) Obrázek

~MI2S~

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat