#39611  od Harmonie
 před 10 lety
Mam verzi 4.1.17 a po zkontrolovani aktualizaci mi to nabizi pouze 4.1.24, delam neco spatne? Mi2s.
 #39612  od ingbrzy
 před 10 lety
OTA nevie preskakovat verzie... Ak si jednu vynechal, stiahni manualne...

~Tapatalk~
 #39613  od maaato
 před 10 lety
Aktualizaciu ti ponukne iba nasledujucu v poradi, nie poslednu.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #39630  od vavraCZe
 před 10 lety
Nebyla ve starším 4.1.24 chyba pro i9100? Smazala mi CWM!
 #39632  od mat
 před 10 lety
Já teda určitě telefon novej kvůli tomuto kupovat nebudu. Nemám s S2 jedinej problém a není nic co by mi tam scházelo a nemám jedinej pocit že by nestíhala držet krok. Pro mě to bude nejspíš impuls ke změně ROM, nebo zůstanu u poslední MIUI která bude fungovat správně.
 #39633  od smalo
 před 10 lety
HTC ONE X
- všetko funguje perfektne

Ďakujem za odvedenú robotu, držím palec a dúfam v pokračujúcu oficiálnu podporu pre HOX.
Naposledy upravil(a) smalo dne 09 Úno 2014, 19:33, celkem upraveno 1 x.
 #39668  od MatKo
 před 10 lety
Po update mi prestal fungovať reproduktor telefónu - telefón nevydáva žiadne zvuky - nezvoní, hudba nehrá, hry sú potichu... Po pripojení slúchatiek problém zmizne.
Poradí niekto, čo s tým?

MI2s
 #39678  od duzdak
 před 10 lety
ahoj, máte taky v tématech místo slov NEJLEPŠÍ, POPULÁRNÍ, LOKÁLNÍ... rozsypaný čaj ?
 #39689  od Hanux
 před 10 lety
timo1 píše:
pan_sattan píše:animace notifikacni listy byl spis krok zpet, vzdyt vubec nezobrazuje ani stav baterie... doufam ze to napravi
Presne.
Predtym mi stacilo stiahnut listu kusok a videl som co som vsetky notifikacie. Teraz ju musim stiahnut celu.


Xiaomi MI 3W
Tak přesně tohle mi taky vadí. Nechápu, proč tato úprava vznikla. Prohledal jsem nastavení, ale nikde se to nedá změnit. Jsem slepý nebo to tam opravdu nikde není? Rád bych totiž ten starý způsob animace, kdy se notifikační obrazovka "odkrývala" a "nestahovala". Příjde mi to nepřirozené a jak už tu bylo řečeno, vadí mi, že kvůli sms nebo jiným notifikacím musím posunout prst až dolů. Bude někdy v příštím updatu třeba možnost výběru animace?

Děkuji
Croog se to líbí
 #39741  od Newman81
 před 10 lety
K těm tématům v čínštině: stačí smazat data aplikace a naběhne to zpátky v češtině.
 #39747  od mishut
 před 10 lety
ingbrzy píše:S2 zial uz nestaci po 3 rokoch... odstranili sme dalsie apk zo system/app aby sa tam miui vosla... stiahni opat ak chces...
stáhnuto a funguje.díky ;)
Které apk to jsou?jsou nějak důležité?ve verzi 4.2.2 jsou/budou také odstraněny?
 #39781  od Honzys1983
 před 10 lety
Ahoj kolegové,

jak vám běží poslední aktualizace na MI2 16GB? Po instalaci začal být telefon pěkně nestabilní.. Neustále mi padají aplikace (prohlížeč, WhatsapP, viber, Livesport, FB,...) Skoro vše co běžně používám. Před aktualizací bylo vše v pohodě..Tak mě zajímá jestli je to jenom můj problém nebo se to vykytuje častěji.. Díky
 #39790  od vavraCZe
 před 10 lety
Proč nejde v kalendáři zvolit upozornění na email? MIUI to v některých verzích umožňuje a v některých zase ne... Je to chyba nebo to tam už nebude?

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
 #39791  od pcwifi
 před 10 lety
prohlížeč - ok, WhatsapP, viber, Livesport, FB - nepouzivam ;D , cely telefon se zatim jevi zcela v pohode po updatu.
Honzys1983 se to líbí
 #39819  od Honzys1983
 před 10 lety
Abych byl asi přesnější.. Padají i MIUI app.. Třeba sms, kalendář atd.. Je to dost otravný, protože se telefon stává těžko použitelným. Nikdy předtím se mi po aktualizaci něco podobného nestalo. Tak je mi divný, že by se to stalo jenom mně :-\ :-\ :-\
 #39820  od ingbrzy
 před 10 lety
zial zrejme len tebe... odporucam factory reset...
 #39826  od Peppap
 před 10 lety
Tak mě padají aplikace také když se prvně otevírají (nejsou v paměti). Blbne i při volání od někoho mi to hodí do pozadí a nemohu přijmout.
 #39830  od Bucci
 před 10 lety
Peppap píše:Tak mě padají aplikace také když se prvně otevírají (nejsou v paměti). Blbne i při volání od někoho mi to hodí do pozadí a nemohu přijmout.
zkus vysypat dalvika, pokud to nepomůže tak wipe data/tovární nastavení
 #39843  od Peppap
 před 10 lety
A mohu poprosit jak na to? Wipe case umím při restartu ale jinak nevím.
Dik
 #39844  od lukbe
 před 10 lety
Stáhni si aplikaci System tuner Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Povol jí práva ROOT, poté one click-wipe dalvik- restartovat telefon
 #39846  od easy
 před 10 lety
Stále nie je opravená ponuka čím sa majú otvárať odkazy.

Odoslané z MI 2 pomocou Tapatalku
 #39864  od Ziegelfeld
 před 10 lety
Dúfam že po piatkovej aktualizácii bude ta notifikacna lišta tak jak bola po starom. Človek si ide pozrieť koľko má stiahnuté alebo kto mu píše atď. a musí dať kvôli tomu úplne dole tu listu.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #39873  od slavekve
 před 10 lety
Musíš to poslat soudruhům do ČLR, tady brečíš na nesprávném hrobě. Také zjišťuju, že miui je pro mě čím dál více nepoužitelná i když ingbrzy a spol. dělají co mohou. Snad to vyřeší další aktualizace, ale s fw 4.1.10 jsem spokojený a jde mi zatím vždy přehrát zpět z vyšší verze

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat