Ste spokojní s touto verziou MIUI?

Áno
91
83%
Nie
18
17%
 #40425  od coolajda
 před 10 lety
To je možný, ale dřív jsem to viděl

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #40427  od Ziegelfeld
 před 10 lety
Slacek zapnuté to nechaj. Nechápem prečo ti to mizne keď to máš zapnute

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #40428  od ingbrzy
 před 10 lety
OTA bude neskor... uzite si aj vy Valentinsku noc... :)
Greengoooo se to líbí
 #40430  od hanzus1
 před 10 lety
Nová animace notifikační lišty je podle mě hrozná. Když jsem se chtěl dříve podívat na datum nebo když někdo napsal SMS, jakákoliv notifikace, stačilo posunout dolů jen na požadovanou položku, podívat se a pustit, aby se zatáhla zpátky. Teď, když se to scrolluje od druhého konce, musím to pokaždé vysunout úplně celé...
robags12, takedable, slunlcko se to líbí
 #40431  od B3!CrAZy
 před 10 lety
Marcel5649 píše:Nejde mi to aktualizovať cez OTA. ..
Kazdy tyden se najde nekdo, kdo nechape, ze OTA je vzdy pozdeji...omg

... z telefonu Mi2SC
Bucci, djha53k, Greengoooo se to líbí
 #40433  od Marcel5649
 před 10 lety
Ale ja som si tu verziu stiahol a pridal ju do tej app aktualizacie...a v recovery mi to napisalo ze potrebujem rom manager ci co....
 #40435  od Jan Horáček
 před 10 lety
Parádní opět děkuji :) na začátku se zobrazila asi 3x chyba prohlizece, ale po od klikání už v pohodě. Novinky obsažené v updatu považuji za klady :)
 #40459  od cvrkon
 před 10 lety
zdravim, nevim zda se to uz probiralo, ale objevi se tu nekdy i update na OPPO FIND 5? diky moc
 #40462  od ingbrzy
 před 10 lety
pre OPPO 5 sme MIUIv5 na Androide 4.2 zatial pozastavili z dovodu bootloop ktory sa nam zatial nepodarilo vyriesit...
cvrkon se to líbí
 #40504  od XedqR
 před 10 lety
Ten scroll roletky vôbec nefunguje. Iba na čistej ploche..ale nejako mi baterka drží = veľké pozitívum!!

Odoslané z GT-I9100 pomocou Tapatalku
 #40514  od jenek
 před 10 lety
Nešlo by přeložit informaci o počasí do češtiny.Celá aplikace je v angličtině což je škoda.
 #40517  od ingbrzy
 před 10 lety
Prelozena je ale info o počasí sa žiaľ sťahuje z čínskych servrov kde je stav pocasia v angličtine...

~Tapatalk~
 #40524  od lukbe
 před 10 lety
Když je v telefonu ta nová aplikace počasí tak bzweather už není třeba pro chod zobrazení počasí ve widgetu popř u budíku?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #40526  od Bucci
 před 10 lety
lukbe píše:Když je v telefonu ta nová aplikace počasí tak bzweather už není třeba pro chod zobrazení počasí ve widgetu popř u budíku?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
přesně tak

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #40534  od Facepok
 před 10 lety
Bucci píše:
lukbe píše:Když je v telefonu ta nová aplikace počasí tak bzweather už není třeba pro chod zobrazení počasí ve widgetu popř u budíku?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
přesně tak

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Nevite, proc se lisi teploty v bzweather a vestavenem pocasi? Pro Prahu se lisi asi o 1-2 stupne, ale kdyz zkusim jine mesto, tak to je i o 5 stupnu.. Dik

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #40536  od Bobek
 před 10 lety
Počasí v češtině stále pada? Btw jak odstranit wiget z plochy aniz by mi spadl systém? Vypnutí app nepomáha.

Tapatalk 4
 #40547  od conny
 před 10 lety
Ahojte, jsem slepý nebo od února není podporované amoi77 tedy u mě ZTE V970?
díky
 #40565  od rovoc
 před 10 lety
Prosim muže mi někdo poradit co udělat,abych po každé aktualizaci nemusel nastavovat zvonění ke kontaktum?
Díky za každý napad nebo postup jak uložit ringtones tak aby zustal na svém místě i po aktualizaci.
 #40566  od SFimu
 před 10 lety
Mně zvonění u kontaktů zůstává i po aktualizacích, nikdy jsem to neměnil.
 #40567  od rasasak
 před 10 lety
Po této aktualizaci mi přijde systém o mnoho svižnější :-D

Odesláno z mobilu.
 #40568  od Bucci
 před 10 lety
Jj verze je svizna, ale přijde mi, ze se nenabije víc než na 96%, jestli to nefunguje podobně jako na nexusech... Jinak subjektivně zatím výdrž stejná jako na předchozí verzi

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat