Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
61
92%
NIE
5
8%
 #43725  od ingbrzy
 před 10 lety
[html]<h2>
MIUIv5 4.3.7 OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE
Xiaomi Mi2, Mi2S, Mi2SC (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 TD Tegra4 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 WCDMA S800 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Hongmi TD - stable 5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Hongmi WCDMA - stable 5.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
DOWNLOAD a inštalácia cez OTA alebo manuálne (Pre Xiaomi telefóny sú Gapps už priamo v ROM)


- Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Návod pre Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
OSTATNE ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE
Samsung Galaxy S II (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy S III (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy S4 i9500 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy Note 2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
HTC One X (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Galaxy Nexus (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
OPPO Find 5 -------
Meizu MX2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Lenovo S820 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
HTC One Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ZTE Nubia Z5S mini Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 
Inštalácia cez OTA alebo manuálne
- ROM s CZ SK cez CWM
- REBOOT
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (menší balícek len pre MIUI s Androidom 4.2.x)

- Po inštalácii cez OTA je potrebné nainštalovat ešte Gapps osobitne (sú stále rovnaké, nie je nutné ich stahovat s každým updatom)..

- Podelte sa s nami o svoj názor na dnešný update pocas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)



- Ak Vám padá launcher po vycistení RAM, povolte aplikácií Weather BZ spustenie pri štarte...
- OTA bude nastavená neskôr..
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
djha53k, bigfutus a 1 ostatní se to líbí
 #43733  od pajda
 před 10 lety
Díky ingbrzy za jeho práci... Vše zatím šlape, jen jsem narazil v kalendáři na krok zpět... Není tam číslo měsíce, ale opět zkratka s pochybnou diakritikou...

Obrázek

~MI2S~
 #43742  od ingbrzy
 před 10 lety
Stiahni este raz.. uz by to malo byt opravene...
pajda se to líbí
 #43743  od pajda
 před 10 lety
ingbrzy píše:Stiahni este raz.. uz by to malo byt opravene...
Seš jednička! Je to tak... :) nyní ok... Děkuji.
Obrázek

~MI2S~
 #43747  od coolajda
 před 10 lety
Ok? Vždyť tam máš zase trojku.... :-D nemá tam bejt Bře?

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #43751  od pajda
 před 10 lety
Tak mělo by být... ;) ale lepší trojka než B?e :)

~MI2S~
 #43754  od VMach3
 před 10 lety
Mě se to Bře líbí víc než 3 ;)
Obrázek

z Mi 3W
 #43755  od ingbrzy
 před 10 lety
neviem preco je na Mi2 pouzity pre kalendar iny font ako na Mi3... doladime neskor... :)
 #43792  od XedqR
 před 10 lety
Einstein prosím pekne bude Samsung galaxy s3 podporovaný oficiálne na v6 miui? veľmi pekne ďakujem za odpoveď - mám možnosť ho kúpiť za lacno tak či mám ísť do toho ďakujem!!

Odoslané z GT-I9100 pomocou Tapatalku
 #43796  od ingbrzy
 před 10 lety
@XedqR

žiaľ moja kryštálova guľa sa včera rozbila....
PapercutCZ se to líbí
 #43804  od rovoc
 před 10 lety
Co to máš za verzi rom že je v kalendáři název místo čísla.

Děkuji a
zase příště.
 #43812  od XedqR
 před 10 lety
ingbrzy píše:@XedqR

žiaľ moja kryštálova guľa sa včera rozbila....
Keď vieš že sgs2 podporovaný nebude tak som si myslel že budeš vedieť aj o sgs3.. Ale aj tak veľmi pekne ďakujem za info!

Odoslané z GT-I9100 pomocou Tapatalku
 #43847  od koren04
 před 10 lety
Zdravím chci se zeptat proč me update hlásí ze mám aktuální verzy když tahle je novější. Díky
 #43853  od lukasnemeckay
 před 10 lety
Ked mas moznost za lacno tak tu S3 kup ale stym ze tam hodis prepracovany Cyanogenmod a ne ze si tam nechas ten Touchwiz ktory pokazi cely fon.
 #43859  od Chorche
 před 10 lety
koren04 píše:Zdravím chci se zeptat proč me update hlásí ze mám aktuální verzy když tahle je novější. Díky
protože bo... funguje to až později ta aktualizace
 #43867  od XedqR
 před 10 lety
lukasnemeckay píše:Ked mas moznost za lacno tak tu S3 kup ale stym ze tam hodis prepracovany Cyanogenmod a ne ze si tam nechas ten Touchwiz ktory pokazi cely fon.
Vždy keď si kúpim telefón tak prvé čo spravím je že ho rootnem a dám do neho custom rom :) ale ja v telefóne už nechcem nič okrem miui :) (ale nechcem xiaomi telefón).

Odoslané z GT-I9100 pomocou Tapatalku
 #43873  od wayne
 před 10 lety
Tak tie 2-3 tyzdne pockaj :) a potom si vyberies podla zoznamu oficialnych zariadeni :-)

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
 #43880  od marcello870
 před 10 lety
ahoj, mám dotaz, proč není čeština pro Oppo Find 5, už dlouho nic není a v aj mi to moc nevyhovuje. Díky za odpověď.
 #43883  od Bikerr
 před 10 lety
Galaxy s3 s miui a boeffla kernelem mohu jen doporučit. Je to absolutně funkční, stabilní a rychlý systém. I kdyby nebyla verze MIUI V6 pro s3, už i s V5 je to za ty peníze nejlepší řešení.
 #43888  od popovickamil
 před 10 lety
Bude se pro ZTE V967S do budoucna delat android 4.3? Bylo by to super :) , a novější miui? Bude pro toto zařízení? děkuji
 #43890  od Kompoto
 před 10 lety
Zdar, dá se změnit widget weather china? Ten modrý je ošklivý. Dík

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #43893  od deepjohn1979
 před 10 lety
Jde na MI2S nastavit v kalendáři názvy měsíců nebo tam musí být čísla? Podle diskuze jsem nabyl dojmu, že to jde jen u MI3. Díky
 #43897  od lukasnemeckay
 před 10 lety
popovickamil píše:Bude se pro ZTE V967S do budoucna delat android 4.3? Bylo by to super :) , a novější miui? Bude pro toto zařízení? děkuji
Hmm aj mna by to zaujimalo ale najdolezitejsia by bola pre mna MIUI na KitKate stacilo by aj tie 2 mesiace aktualizacii hlavne že by bol ten KitKat lebo aj na slabych zariadeniach fiči vpohode tak by sa ziskal este nejaky ten vyon k dobru :) android 4.4 je dost prelomovy, myslim si že je nas dosť čo mame tento smartfon..No uvidime.som zvedavy či vobec bude nejaka ROM ktora pojde na vyzsom androide lebo zatial je najvyzsi 4.2 a tusim jeden system 4.3 ale je v betaverzii :) ..Ale toto sa skorej tyka neoficialnych zariadeni lebo prakticky teraz to je neoficialny port.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat