Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
64
93%
NIE
5
7%
 #48319  od ingbrzy
 před 10 lety
[html]<h2>
MIUIv5 4.4.4 OFFICIAL CZ SK
</h2>[/html]
Obrázek

XIAOMI ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Xiaomi Mi2, Mi2S, Mi2SC (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi2A (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 TD Tegra4 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Mi3 WCDMA S800 (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Hongmi TD - stable 13.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Xiaomi Hongmi WCDMA - stable 13.0 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Inštalácia pre Xiaomi zariadenia cez OTA alebo manuálne (Pre Xiaomi telefóny sú Gapps už priamo v ROM)
- Manuálna inštalácia cez aplikáciu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Návod pre Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI FAQ: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

OSTATNÉ ZARIADENIA ODKAZ NA STIAHNUTIE MIRROR
Samsung Galaxy S II (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy S III (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy S4 i9500 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Samsung Galaxy Note 2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
HTC One X (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Google Galaxy Nexus (OTA) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
OPPO Find 5 --- ---
Meizu MX2 Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Lenovo S820 --- ---
HTC One Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ZTE Nubia Z5S mini Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Nexus 7 II 2013 Wi-Fi Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 
Ostatné zariadenia:
Inštalácia cez OTA alebo manuálne

- ROM s CZ SK cez CWM/TWRP
- REBOOT
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (menší balícek len pre MIUI s Androidom 4.2.x)
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

- Po inštalácii cez OTA je potrebné nainštalovat ešte Gapps osobitne (sú stále rovnaké, nie je nutné ich stahovat s každým updatom)..

- Podelte sa s nami o svoj názor na dnešný update pocas celého týždna Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
Informácie:
- Bug s padajúcim Antivírusom je aj v tejto verzii..!
- Ak Vám padá launcher po vycistení RAM, povolte aplikácií Weather BZ spustenie pri štarte...
- OTA bude nastavená neskôr..
- Máte aplikáciu "Témy" v cínštine..? Nastavenia - Aplikácie - Témy - Vymazat dáta
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
[html]
<div id="top-line"></div>
[/html]
UPOZORNENIE pre Obchodníkov:
Naše preklady MIUI CZ SK ROM pre Xiaomi telefóny su licencované Creative Commons License 3.0 a ich použitie na komercné úcely bez nášho súhlasu je nelegálne..!

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Czech Republic License
Obrázek
Grýša, Cerggman se to líbí
 #48324  od Bucci
 před 10 lety
Antivirus stále nic,
víc volné ram po startu než předchozí,
témata stále po restartu v CN

ostatní se tváří normálně a baterku uvidim až po víkendu (nečekám ale rozdíl)

každopádně jako obvykle díky za novou verzi a podporu pro CZ a SK :-)
jiri978 se to líbí
 #48326  od rasasak
 před 10 lety
ja jak blbec hledam tu NFC aplikaci .. a ona je zase jen pro XIAOMI telefony co ? .. pro nas ostatni az za tyden ?
 #48328  od Bucci
 před 10 lety
rasasak píše:ja jak blbec hledam tu NFC aplikaci .. a ona je zase jen pro XIAOMI telefony co ? .. pro nas ostatni az za tyden ?
nic si z toho nedělej, na Mi2s jí taky nemam, páč foun NFC nemá :-)... a hle... žiju taky O0
 #48330  od rasasak
 před 10 lety
Bucci píše:
rasasak píše:ja jak blbec hledam tu NFC aplikaci .. a ona je zase jen pro XIAOMI telefony co ? .. pro nas ostatni az za tyden ?
nic si z toho nedělej, na Mi2s jí taky nemam, páč foun NFC nemá :-)... a hle... žiju taky O0
mno ja zase NFC vcelku pouzivam ... a libila se mio predstava nativni aplikace :D
nu nic pockam tejden :D
 #48331  od vosel
 před 10 lety
K tem třem čtyrkám v názvu release by se hodili ještě další dvě, kitkat. Pěkně by to ladilo ale nevadí, kdo si počká ten se dočká ;-)

odesláno z Mi2S
Jahooo se to líbí
 #48335  od kulin
 před 10 lety
vosel píše:K tem třem čtyrkám v názvu release by se hodili ještě další dvě, kitkat. Pěkně by to ladilo ale nevadí, kdo si počká ten se dočká ;-)
To bude MIUI 6 a vyjde 6.6. :)
 #48338  od olaf
 před 10 lety
Dobrý den, podle návodu jsem si stáhnul do svého xiaomi hongmi poslední aktualizaci, vše podle návodu až do restartu, kdy místo instalace se objevila nabídka dvou možností v čínštině a ať jsem dal jednu nebo druhou nic se nestalo a telefon se vrátil do původního nastavení. Momentálně mám MIUI-JHBCNAL5.0.
Co dělám špatně?
Děkuji za radu.
 #48346  od ingbrzy
 před 10 lety
rasasak píše:
Bucci píše:
rasasak píše:ja jak blbec hledam tu NFC aplikaci .. a ona je zase jen pro XIAOMI telefony co ? .. pro nas ostatni az za tyden ?
nic si z toho nedělej, na Mi2s jí taky nemam, páč foun NFC nemá :-)... a hle... žiju taky O0
mno ja zase NFC vcelku pouzivam ... a libila se mio predstava nativni aplikace :D
nu nic pockam tejden :D
Tu je apk z Mi3... skopiruj do system/app, nastav prava rw-r--r-- a restart...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
rasasak, Zmobilu se to líbí
 #48351  od olaf
 před 10 lety
Moc fakt nerozumím, proto se radši dvakrát ptám, než něco zase podělám. Nevadí že je to z MI3 a dám to do Red Rice?
Děkuji moc.
 #48353  od ingbrzy
 před 10 lety
@olaf
to nepatrilo tebe.. ale odpoved na citovany prispevok...

Vsetko o Hongmi/Redmi najdes tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #48357  od rasasak
 před 10 lety
ingbrzy píše:Tu je apk z Mi3... skopiruj do system/app, nastav prava rw-r--r-- a restart...
děkuji, jsi nejuzasnejsi :)
 #48359  od adminko
 před 10 lety
Ako prosim zistim aktualnu verziu MIUI a ako mozem aktualizovat na Hongmi?
 #48361  od Bucci
 před 10 lety
adminko píše:Ako prosim zistim aktualnu verziu MIUI a ako mozem aktualizovat na Hongmi?
aktuální ROM pro hongmi vyšla minulý týden

Aleš, posláno z Mi2S
 #48366  od ingbrzy
 před 10 lety
Vyzera to tak..
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť


~Tapatalk~
 #48454  od joklad
 před 10 lety
Jen dotaz: ještě mi to nenabídlo aktualizaci, pořád píše : máte nejnovější verzi
 #48459  od kikic
 před 10 lety
Zatím vše v pořádku, problém pouze s notifikačni lištou kterou jsem asi před půl rokem sosnul odsud, hlásí že téma není staženo z oficialniho obchodu. Obrázek

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #48467  od Hugine
 před 10 lety
joklad píše:Jen dotaz: ještě mi to nenabídlo aktualizaci, pořád píše : máte nejnovější verzi
mám stejný "problém" (budu nejspíš řešit ruční aktualizací), nevíte někdo proč se to nechce aktualizovat automaticky?

Děkuji za odpověď
 #48469  od lukbe
 před 10 lety
Pravděpodobně ještě není nahozena Ota aktualizace... Tak to zkuste ráno :-)

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Hugine se to líbí
 #48486  od MichalGrega
 před 10 lety
Ruční aktualizace je rychlejší než přes Otta. Trvá to deset krát násobně než ručně.
 #48498  od Funto
 před 10 lety
V novej "NFC" appke mi chýba GPS on/off toggle. Nedalo by sa to tam pridať? Používam to v aute na zapnutie Sygic navigácie, médiá volume max, plus GPS on. Teraz musím GPS zapínať manualne. Nie že by to bola nejaká extra práca ale ak to môže ísť automaticky tak prečo nie?

Sent from my MI 2A using Tapatalk
 #48499  od ingbrzy
 před 10 lety
naco ho vypinas..? GPS sa pouziva len ak ho niektora app potrebuje... nechaj ho v toggle zapnute...
 #48506  od pajda
 před 10 lety
Minulý release jsem vynechal. Ten včerejší zatím ok, bál jsem se vzhledu kalendáře, ale dá se na to zvyknout... Ono je to těžké customizovat pro tolik různých lidí a zavděčit se všem... :) vše funguje, žádný problém, dokonce mi to přijde velmi svižné. Díky všem, co se podílejí na přípravě... Ingbrzy apod.

~MI2S~
ajj.cb se to líbí
 #48508  od panama252
 před 10 lety
pro HTC one jsou nefunkční odkazy pro stažení 4.4.4! Prosím o opravu.Děkuji.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat