Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
70
69%
NIE
32
31%
 #52538  od Tituss
 před 10 lety
harmonie: no osobne som sa skor nehal uniest staznostani ostatnými osobne mam aktualnu verziu a novu stahujem co najskor osobne s telefonom ani miui problem nemam, nasiel som zopar drobnosti na ktore si teraz neviem spomenut asi to stalo za prd, skor ma odradzaju tie komenty od ludi, noca verzia este nevysla a uz nadavaju a pisu odkazy na stare verzie ktore ako tak za nieco stoja, no ja osobne som spokojný, mal son uz zopar telefonov a desiatky romiek a verzii androidu, bol dom zavysli na tom skusat ich každý tyzden som skusal nieco nove :D no toto miui mam uz cca mesiac a som velmi spokojny so systemom, dizajnom a ku podivu používam skoro vsetok SW z MIUI jedine co nepouzivam je e-mail klient a povodnu klavesnicu :) len niekedy sa az divín kolko veľa ludi pisu co všetko nejde a co vsetko je na prd

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #52620  od Bucci
 před 10 lety
Zmobilu píše:
Atee píše:Kluci,

nešlo by vycucnout ten starý browser který byl v minulé verzi a poskytnout ho aby se dal nahradit ten stávajíci? Kromě toho že mi nepřehrává flash v něm, tak mi update vůbec nevadí....je v pořádku jako všechny předešlé. Neměl jsem problém zatím ani s jedným. O0
Ja to skusil.
Mam browser z verzie 4.4.11 a do poslednej verzie som ho skusil nahrat
No nepodarilo sa mi povodny odinstalovat. A instalovanie verzie zo 4.4.11 sa nepodari.
Kua taky fajn prehliadac a bez flash je uplne na pizdu ako ostatne.
Pani admini poradte ako sprevadzkovat flash na poslednej verzii rom alebo ako vymenit browser!
Dik
flash je sice 3 roky mrtva věc... Ale když ji tak nutné potřebuje s žák si ze starý verze prohlížeč vyextrahuj a v telefonu náhrad v cestě \system\app ale budeš to dělat po každým update rom

Aleš, posláno z Mi2S
 #52625  od Zmobilu
 před 10 lety
Bucci píše:
Zmobilu píše:
Atee píše:Kluci,

nešlo by vycucnout ten starý browser který byl v minulé verzi a poskytnout ho aby se dal nahradit ten stávajíci? Kromě toho že mi nepřehrává flash v něm, tak mi update vůbec nevadí....je v pořádku jako všechny předešlé. Neměl jsem problém zatím ani s jedným. O0
Ja to skusil.
Mam browser z verzie 4.4.11 a do poslednej verzie som ho skusil nahrat
No nepodarilo sa mi povodny odinstalovat. A instalovanie verzie zo 4.4.11 sa nepodari.
Kua taky fajn prehliadac a bez flash je uplne na pizdu ako ostatne.
Pani admini poradte ako sprevadzkovat flash na poslednej verzii rom alebo ako vymenit browser!
Dik
flash je sice 3 roky mrtva věc... Ale když ji tak nutné potřebuje s žák si ze starý verze prohlížeč vyextrahuj a v telefonu náhrad v cestě \system\app ale budeš to dělat po každým update rom

Aleš, posláno z Mi2S
Toto som urobil ale neslo ho uspesne prepisat. Pomohlo mi ale nahrat browser priamo do zip balicka romky. A tu po tom nainstalovat. Takto mi slape v poslednej verzii miui stary browser s funkcnym flashom.
Ano budem to musiet robit pri kazdej aktualizacii ale nieje to ziadna veda.
Rozmyslal som ci by nepomohlo zo starsieho backupu obnovit len prehliadac. Skusim to cez vikend s dalsou novou romkou...

Odoslané z MI 2S
 #52634  od nob
 před 10 lety
Až teď jsem po dlouhé době natáčel video a mám podezření až jistotu , že v jedné z verzí došlo k prohození funkce stabilizace videa... chová se PŘESNĚ naopak než dřív . Tj. nyní video bez stabilizace "vlaje", dřív to dělalo se stabilizací...

stávající verze 4.3.14
 #52642  od strom
 před 10 lety
Harmonie píše:
vavraCZe píše:Pocity u me "joo prijde v6, dalsi spousta chyb, uz aby to bylo" xD
Tituss píše:Nechapem na co sa stale tesite a chcete MIUI 6 ked MIUI 5 este nieje doladena a nefunguje vsetko akoby malo
Budu vám trochu oponovat. Myslím, že systém jako takový je odladěný velmi dobře. To, že někomu něco nefunguje, by bylo dobré trochu rozvést. Protože se tu do toho "nefungování" míchají často i:
- problémy čistě způsobené uživatelem, např. špatné nastavení z jeho strany (trochu mi přijde, že ti uživatelé, kteří si s telefonem sami něco provedou, mají ty nejemotivnejší komentáře ve stylu: "S Miui končím!.. ")
- problémy na jiných než ofic. zařízeních
-problémy s programy třetích stran
- naprosto ojedinělé problémy (problémy, které postihnou pár uživatelů, nebo třeba problémy, které se objeví při specifické konstelaci programů atd.)
- problémy s hardwarem

Miui neodladěný systém? Vůbec si to nemyslím. Mám jednu asociaci s IT Crowd. Všimněte si typu problémů, které tam Moss s Royem řeší. Většinou je to nějaké decentní přehlédnutí uživatele, např. PC není zapojeno do elektriky...
Miui máme všichni rádi, proto tu jsme a i přes remcani většina uživatelů aktualizuje týdně. Ale nesmí se slepě kecat blbosti. Příklad: Mám nainstalované ty stejné aplikace, žádné nastavení jsem neměnil. Po updatu najednou přestane fungovat GPS, email. Nejsem z těch, kdo remca. Aktualizovat týdně nepotrebuju, nepotrebuju ani nic jako muiu v6. Ale je třeba si připustit realitu, že nic není dokonalé. Miui už vůbec ne. Klukům za překlady samozřejmě patří dík, neříkám to jako klišé.
asbury, mar72 se to líbí
 #52652  od dotblu
 před 10 lety
dudilek píše:
asbury píše:
VMach3 píše:Ano koupil jsis telefon za 10 tis ale součástí telefonu není nutnost aktualizovat každý pátek, to je tvoje svobodná vůle. Kluci na překladu a provozu fóra stráví mraky času, přesto mají velkou snahu rychle napravit chyby co se vyskytnou. Jestliže se ti to nelíbí, máš svododnou vůli zůstat na rom co ti vyhovuje, případně změnit telefon či rovnou systém.

z Mi 3W
áno ale vo všetkých recenziách je hlavne vyzdvihovaná aktualizácia každý týždeň a podpora širokej komunity .
keby túto "neschopnú apku" (aktualizáciu) radšej ani nevložili do romky urobili by asi to najlepšie za celý týždeň .
apoň by na ploche vkuse nesvietila 1.
presne tak, všetky recenzie a aj tu na fóre je stále vyzdvihované, že sú aktualizácie každý týždeň a koľko nových funkcií sa pridáva.

Keď ale zistíš, že každý týždeň riešiš nové bugy , tak sa tu zrazu dozvieš, že čo čakáš a nikto ťa aktualizovať nenúti.

No to nie, ale potom by bolo korektné uviesť všade, že síce máš aktualizácie každý týždeň, ale zároveň si nonstop betatester.

Mojim príspevkom nechcem znevažovať prácu tejto komunity, naopak si ju vážim - to len pre tých, čo ich svrbia ruky napísať mi nech mobil zahodím :)

odoslané z mobilu
Na Androide budeš vždy betatester. Každý nový Android je vlastne Beta, ak nie Alfa verzia. Podľa mňa je Android pre geekov.
wayne, panel se to líbí
 #52677  od Harmonie
 před 10 lety
strom píše:Ale nesmí se slepě kecat blbosti.
Řekneš mi, jestli to je směrované na mě, když cituješ můj příspěvek?
Naposledy upravil(a) Harmonie dne 25 Dub 2014, 22:21, celkem upraveno 1 x.
 #52679  od Harmonie
 před 10 lety
Dobře, jistě máš právo na takový názor. A řekneš mi i co konkrétně ti z mého příspěvku přijde jako "kecání blbostí"? Ráda to přehodnotím, jestli jsem něco napsala nesprávně. Nechci psát blbosti.
 #52683  od strom
 před 10 lety
Já nemám rád takové ty typické extrémní názory, které se tu opakují. V poslední době tu někdo vidí miui jako pomalu nejhorší romku, pak se najednou objeví někdo, kdo z ni udělá romku dokonalou. Zvláště mne pobavila tvá argumentace, že za problémy můžou najednou aplikace třetích stran. Proto jsem zdůraznil případ, kdy mám pořád ty stejné aplikace a po updatu nastane problém i v aplikacích nativních. Pak není problém v aplikacích třetích stran, ale v ROM. A na druhou stranu je ROM je bez aplikací třetích stran jaksi k ničemu. Promiň, možná jsem dneska trochu nabrousenej, ale asi tak to vidím já.
 #52685  od Tituss
 před 10 lety
mimochodom co je s dnesnou romkou?

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #52689  od Harmonie
 před 10 lety
strom píše:V poslední době tu někdo vidí miui jako pomalu nejhorší romku, pak se najednou objeví někdo, kdo z ni udělá romku dokonalou. Zvláště mne pobavila tvá argumentace, že za problémy můžou najednou aplikace třetích stran...

Promiň, možná jsem dneska trochu nabrousenej, ale asi tak to vidím já.
Díky za upřesnění. Ale když si přečteš ten můj příspěvek ještě jednou, tak zjistíš, že si zbytečně kazíš náladu kvůli nedorozumění na Tvé straně. Já nepsala a netvrdím, že za problémy můžou aplikace třetích stran a už vůbec neříkám, že je MIUI dokonalý systém.

V příspěvku jsem kategorizovala problémy, se kterými se na Xiaomi setkáváme, podle - řekněme - "viníků" (myšleno obrazně). Vodítkem budiž věta, cit: "To, že někomu něco nefunguje, by bylo dobré trochu rozvést. Protože se tu do toho "nefungování" míchají často i:" (/citace) a za tím následuje ten výčet. Lapidárně řečeno, ne každá chyba, kterou pozorujeme na telefonu, je způsobena samotným systémem.

Každopádně ti přeji, aby tě nabroušenost co nejdříve opustila a aby ses ráno probral do krásného dne.
 #52690  od strom
 před 10 lety
Jasně.
Řeknu to jinak. Do Xiaomi jsem se zamiloval loňské léto. Bohužel i na sobě vidím, že si to mé nadšení nedokázali udržet. Na druhou stranu jde pouze o mobil. Pořád se snažím na věc nazírat objektivně a proto nemám rád extrémní názory, které jsou mimo. Toť vše. Ty mi přeješ pohodové probuzení, já tobě pohodovou noc... i probuzení :-)
panel, mar72 se to líbí
 #52691  od wayne
 před 10 lety
dotblu píše: Podľa mňa je Android pre geekov.
Ja to ako negativum nevnimam :-)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 #52705  od jakubcerny65
 před 10 lety
Možná bys mohl držet ústa. Smekám tady před klukama co tady dělají a pokud se ti něco nelíbí tak neaktualizuj!
bev se to líbí
 #52706  od maaato
 před 10 lety
Tym co sa tu rozculuju nad drobnymi chybami miui sa divim...a tym ktory tyzdenne updatuju tiez...bo kto hlada najde a 4.4.25 uz ma :-)

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #52707  od Xfantasy
 před 10 lety
Já MIUI považuji za "dokonalý" systém... Holt se někde najde občas chybička, ale to považuji za přijatelné oproti ostatním ROMkám. MIUI mi přináší mnohem víc možnosti než jiné ROM...

Odesláno z mého MI 3W
Milli se to líbí
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat