[mocha]
 #153377  od KoumiCZ
 před 9 lety
Já bych to osobně přirovnal k BIOSu. Nicméně to v tabletu máš, takže netřeba řešit ;)

A já doporučuji tento způsob, je snadnější.

Postup při použití aplikace Aktualizace
1. Stáhněte si soubor update.zip
2. Přesuňte jej do tabletu
3. Spusťte aplikaci "Aktualizace" a vyberte z "menu" položku "Vybrat ZIP z úložiště"
4. Zde vyberte soubor update.zip
5. Spusťte aktualizaci
6. Poté, co aktualizace proběhne, restartujte zařízení.
7. Po restartu by se měla v seznamu aplikací objevit aplikace nová, a to aplikace SuperSU
 #153386  od KoumiCZ
 před 9 lety
Je to jako update. O žádná data nepřijdeš.
 #153389  od SP4RT4N
 před 9 lety
Ještě poslední otazecka,když kliknutí na odkaz na stazenhi update.ZIP,přenesen me to na app,kde to mám stáhnout??
 #153392  od KoumiCZ
 před 9 lety
Nemusíš se bát. Odkaz tě přesměruje na úložiště MEGA.co.nz, kde si ZIP stáhneš ;)
 #153414  od KoumiCZ
 před 9 lety
Co konkrétně?
 #153415  od KoumiCZ
 před 9 lety
pol104 píše:Aktualizoval jsem pomoci gogle obchodu a hláška porad stejná nepomohlo ani znovu nainstalovat.
Tak jsem nainstaloval přes recorvery a uz to fici dik.
A brick zařízení nenastal, jo?
SP4RT4N se to líbí
 #153424  od SP4RT4N
 před 9 lety
Tento problém,jak ho mám přesně vyřešit??
Přílohy
Screenshot_2015-05-03-22-57-24.png
Screenshot_2015-05-03-22-57-24.png (93.23 KiB) Zobrazeno 18120 x
 #153479  od KoumiCZ
 před 9 lety
Napiš soukromou zprávu uživateli pol104, měl stejný problém a vyřešil ho.
 #153544  od KoumiCZ
 před 9 lety
Tak můžeš zkusit aktualizovat SUbinary pomocí recovery.
pol104 píše:Tak brick nenastal jedu bez problémů už nějaký měsíc nemusis mít strach; -)
pol104 píše:Normálně pres mi recorvery ted jsem se díval do tabletu a jinou recorvery jsem tam nenahraval [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
pol104 píše:No riskneš to jen na svoji zodpovědnost já to taky risknul a vyšlo je to na tobě hlavně si rozmyslí jak nutně to potřebuješ.
SP4RT4N se to líbí
 #154632  od SP4RT4N
 před 9 lety
Psal ze nevi :/ a co by se stalo kdybych ten update udělal pres recovery??jaká šance bricku by tam byla kdybych se podle návodu??
 #154686  od KoumiCZ
 před 9 lety
Asi takhle, pokud se na to necítíš a nejsi znalejší, tak to nedělej.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!
Následující kroky provádíte na vlastní riziko. Já a ani nikdo ostatní, kromě vás, nenese odpovědnost za to, pokud se váš tablet dostane do bricku (do stavu. kdy nepůjde spustit), nebo jiného nefunkčního stavu.
SP4RT4N se to líbí
 #154946  od SP4RT4N
 před 9 lety
Tak jsem to udělal pres recovery a.......
SuperSU aktualizováno,root provedeny a spokojenost 100% 8) [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Díky za všechnu pomoc :D
 #157631  od KoumiCZ
 před 9 lety
Nejsi sám, více lidí s tím teď má problémy.
 #158691  od Pr0metheus
 před 9 lety
24.mara píše:Nejde mi rootnout tablet, ktery jsem aktualizoval na miui v6 5.5.15, prosim poradte
Ale ide, len treba trochu hladat.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #158743  od KoumiCZ
 před 9 lety
Je to trochu vtipné, protože odkazuješ na příspěvek právě toho, komu ten root nešel a sám to vyřešil :D
 #158869  od KoumiCZ
 před 9 lety
V pohodě ;)
 #162402  od duriirud
 před 8 lety
Ahoj vsetci

Mam rovnaky problem ako viaceri z Vas predtym
Po instalacii SuperSU cez recovery sice mam ikonu pre SuperSU v mipade ale po spusteni rovnaka hlaska

"Binarni soubor SU neni naistalovan a SuperSU ho nemuze naistalovat. To je problem!"

postup ktory som pouzil je
1. Stáhněte si soubor update.zip
2. Přesuňte jej do tabletu
3. Spusťte aplikaci "Aktualizace" a vyberte z "menu" položku "Restartovat do Recovery"
4. Vyberte položku s jazykem "English"
5. Nyní vyberte položku "Install update.zip to System One" a potvrďte
6. Poté, co aktualizace proběhne, stiskněte položku "Back"
7. Nyní vyberte položku "Reboot" a v další menu položku "Reboot to System One (latest)"
8. Po restartu by se měla v seznamu aplikací objevit aplikace nová, a to aplikace SuperSU

skusal som to urobit viac krat stale s tym istym vysledkom

niekto kto mal podobny problem a vyriesil ho?
podrobnejsi postup?
 #162405  od 24.mara
 před 8 lety
duriirud píše:Ahoj vsetci

Mam rovnaky problem ako viaceri z Vas predtym
Po instalacii SuperSU cez recovery sice mam ikonu pre SuperSU v mipade ale po spusteni rovnaka hlaska

"Binarni soubor SU neni naistalovan a SuperSU ho nemuze naistalovat. To je problem!"

postup ktory som pouzil je
1. Stáhněte si soubor update.zip
2. Přesuňte jej do tabletu
3. Spusťte aplikaci "Aktualizace" a vyberte z "menu" položku "Restartovat do Recovery"
4. Vyberte položku s jazykem "English"
5. Nyní vyberte položku "Install update.zip to System One" a potvrďte
6. Poté, co aktualizace proběhne, stiskněte položku "Back"
7. Nyní vyberte položku "Reboot" a v další menu položku "Reboot to System One (latest)"
8. Po restartu by se měla v seznamu aplikací objevit aplikace nová, a to aplikace SuperSU

skusal som to urobit viac krat stale s tym istym vysledkom

niekto kto mal podobny problem a vyriesil ho?
podrobnejsi postup?
Můžeš zkusit tenhle postup, je trochu delší: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #162408  od duriirud
 před 8 lety
Tak sa mi to podarilo najprv som upgradol android system na posledny stabilny (stiahnuty z miui.com) a na novom android systemome (ten moj povodny bol dost stary tusim 4.3) sa uz aj ten ROOT podaril

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat