Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
40
71%
NIE
16
29%
 #59152  od vavraCZe
 před 10 lety
Tak jo, mam ocividne bug... Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Nelze se dostat do sms, ktere samovolne zablokoval antispam... Nejdou otevrit jen uplne smazat. Pokud antispam vypnu, tak po klepnuti na zpravu jen problikne a pak se chva stejne jako na videu.

Mi3w 16GB (MIUI v5 android 4.4.2)
 #59198  od ingbrzy
 před 10 lety
Pridana Stable 24 pre Xiaomi Redmi 1S...

Changelog
Obrázek
 #59206  od OmKapur
 před 10 lety
Zdari. Mam MI3...aktualizace na KitKat v pohode.....a ted po tej posledni...telefon okamzite po aktualizaci umrel...cernej dsiplay....zapnout nejde...kdyz ho dam na nabijecku ani se nerozsviti dioda, kdyz ho pripojim k pocitaci.....nic, komp ani nezahlasi pripojeny zarizeni...co mam ted delat? Nerikejte poslat do Ciny!
 #59207  od Sonic1SVK
 před 10 lety
Mozno ti zdochla baterka. Nechaj ho nabijat tak 45 minut. Mne sa to uz stalo, brickol sa a uplne sa vybil ze nesiel ani zapnut. Nereagoval ani na USB ci nabijacku. Az ked sa nabil na 8%
 #59211  od OmKapur
 před 10 lety
Ale ona ani nesviti dioda....takze neni videt zdali se nabiji nebo ne!
 #59213  od Sonic1SVK
 před 10 lety
Vsak ani mne LEDka nesvietila. Skusit mozes.
 #59214  od Jencl
 před 10 lety
Vsak to je jedno ze nesviti, myslim ze to kolega myslel tak, ze ho mas proste nechat na nabijecce a pak to proste zkusit :)
 #59217  od OmKapur
 před 10 lety
Jasny jasny....uz ho nabijim...ale moc sanci si nedavam....pri aktualizaci sem mel minimalne 50%...nemyslim ze by to tak naraz zmizelo...
 #59222  od VMach3
 před 10 lety
Občas k nastartování uplně vybité baterie pomůže slabší nabíjení z USB v PC.

z Mi 3W
 #59243  od Metrix
 před 10 lety
OmKapur píše:Uz ho nabijim cca pul hodiny a nic...to se mi nejak nezda
Skus nabijat bez simkarty, co to urobi...

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #59246  od OmKapur
 před 10 lety
To sem delal celou dobu :-)...mam podezreni na spatne stahnutou aktualizaci...
 #59249  od filip_2
 před 10 lety
zkus drzet zapinaci tlacitko tak dlouho, dokud to neco neudela. Klidne pul minuty.

Sent from my Lenovo A5500-F using Tapatalk
mikrom se to líbí
 #59259  od muser61
 před 10 lety
Ak sa neda dostat do MiRecovery podrzanim power+volume up tak je to na 95% HW chyba.
 #59292  od filip_2
 před 10 lety
kdyz je telefon kousnutej, tak neudelas nic dokud se nevybije baterka nebo ho neresetnes

Sent from my MI 2S using Tapatalk
 #59304  od OmKapur
 před 10 lety
Nechal sem ho nabijet celou noc....nic, nejde zapnout, ani recovery....a to drzim tlacitko nebo jejich kombinaci vic nez pul minuty....skoda ze nejde aspon vyndat ta baterie, abych mel jistotu ze je vyplej....takhle ani nevim esli je jenom kouslej nebo vyplej a proste nejde zapnout
 #59308  od vavraCZe
 před 10 lety
Tak reklamace... buď ho poslat z5 nebo zkusit nějaký zdejší servis
 #59330  od Frenza
 před 10 lety
Cetl sem jedno vlakno, kde pomohla jina nabijecka... Vim, ze si ho pripojoval k pc, ale to ten dotycnej v tom vlakne taky a pomohla az druha nabijecka do zasuvky. Pokud pouzivas strjnej kabel k nabijecce, jako kabel mezi pc a mobilem, muze bejt i neco s kabelem. Muzes zkusit i mikro konec kabelu prilozit na jazyk, melo by to trochu brnet.

~ZTE nubia z5s mini~
 #59342  od vrána
 před 10 lety
Ciwe :-D
A doufej, že ta nabíječka je cajk a na konci je maximálně těch 5V/1A :-D

Odesláno z Xiaomi MI2S (32GB) via Tapatalk
Da5id se to líbí
 #59362  od Frenza
 před 10 lety
Mel sem k tomu dodat: nezkousejte doma ! :D

~ZTE nubia z5s mini~
 #59365  od OmKapur
 před 10 lety
V nabijecce ci kabelu problem stopro nebude...prece nezmizi 50% baterie behem nekolika malo minut (tak 5)...proste to musim reklamovat....hold poputuje zpet do ciny
 #59366  od Milli
 před 10 lety
Já jsem si zakoupil druhou baterku na Mi2S a vždy se mi tel. vypne při 20% kapacity. Takže to může být klidně baterií.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #59370  od vavraCZe
 před 10 lety
OmKapur píše:V nabijecce ci kabelu problem stopro nebude...prece nezmizi 50% baterie behem nekolika malo minut (tak 5)...proste to musim reklamovat....hold poputuje zpet do ciny
Ale to je prece normalni... Takto se baterka muze chovat z pocatku jeji existence. Kdyz je poprve nabita od vyrobce na nejakych 80% a pak je pomalu vybijena na sklade dodavatele. Pak si mi3 zapnul a prask! Po spusteni mobilu, stejne tak i PC, ma zarizeni nejvetsi spotrebu co muze dosahnout a i kdyz nove baterie pametovym efektem netrpi, tak mohla vklidu ztratit 50%,kdyz ji zpusobis sok.

Jak nekdo pise o neco vyse o jine nabijecce, mel by si to zkusit. Ze ti vklidu nabiji jine zarizeni neznamena, ze vporadku nabiji mi3. Kdyby se to stalo me, tak nez bych mel mobil posilat do ciny tak radeji zkusim vsechny moznosti.

Mi3w 16GB (MIUI v5 android 4.4.2)
 #59392  od Frenza
 před 10 lety
Presne tak... Nebo aspon promerit nabijeci proud, pokud mas merak. Kdyz das mobil do mrazaku a za 2 min ho vyndas, ztrati klidne 40%... Takovej sok muze zpusobit vic faktoru.

~ ZTE Nubia Z5S mini ~
 #59425  od doliva
 před 10 lety
Tady se taky něco podobného řeší..
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat