Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
60
67%
NIE
30
33%
 #63466  od Jahooo
 před 10 lety
Hmm jak tak koukám tak zůstanu u verze z minulého týdne :-D

Odesláno z Mi2SC
 #63478  od stmisa
 před 10 lety
No, ono je vůbec lepší aktualizace ignorovat, osobně si nepamatuji, že by u nějaké aktualizace nebyl problém :?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #63488  od vavraCZe
 před 10 lety
Mate nekdo nejakou "nejlepsi" verzi miui pro mi3?

Jo a jak flashnou starou verzi?

Mi3w 16GB (MIUI v5 android 4.4.2)
 #63494  od cool_point
 před 10 lety
Flashnes cez mi flash. Najlepšie asi poslednú pred kitkat, čiže 4.3.x

Odoslane z Nexus 7 (2013) MIUI pomocou Tapatalku
 #63495  od ingbrzy
 před 10 lety
posledna s Androidom 4.3 je 4.4.25....
 #63501  od cool_point
 před 10 lety
Jasne pardon, som sa sekol, už je tých čísel veľa
Áno tá z 25-ho apríla.

Odoslane z Nexus 7 (2013) MIUI pomocou Tapatalku
 #63516  od brutwanna
 před 10 lety
Padá mi aplikácia Antutu pri teste 3D grafiky. Keď tento test vynechám, aplikácia funguje. Máte podobný problém? Môže to niekto vyskúšať?
Netreba niečo niekde zapnúť (v tých vývojárskych nastaveniach)?
Telefón Mi3 w s poslednou aktualizáciou 4.6.6
 #63517  od vavraCZe
 před 10 lety
ingbrzy píše:posledna s Androidom 4.3 je 4.4.25....
Nelze stahnout, oba linky jsou mimo.

Mi3w 16GB (MIUI v5 android 4.4.2)
 #63519  od ingbrzy
 před 10 lety
vavraCZe píše:
ingbrzy píše:posledna s Androidom 4.3 je 4.4.25....
Nelze stahnout, oba linky jsou mimo.

Mi3w 16GB (MIUI v5 android 4.4.2)
nie su.. najdes v archive...
 #63525  od Martin.Kozak.Brno
 před 10 lety
Ahoj,
využíval jsem kalendář v telefonu pro synchronizaci s gmail ůčtem. Teď to chce přihlášení na Xiaomi. Diář je kompletně pryč?
děkuji
Martin

PS: no nic udělal jsem downgrate na verzi z 30.5, avšak zatím byly všechny upgrate pozitivní- potřeboval bych vědět jak to bude s tím kalendářem dál.
děkuji
Martin
Naposledy upravil(a) Martin.Kozak.Brno dne 10 Čer 2014, 16:32, celkem upraveno 1 x.
 #63526  od saniska
 před 10 lety
Stále nefunkční CLOUD SMS a Soubory. Někdo nějaké řešení prosím?

Díky
 #63537  od pcwifi
 před 10 lety
koukam ze indikace signalu ma nove 5 dilku misto 4 puvodnich, skoda ze jen esteticka zmena a ne nejaka zmena radia - jeho ovladace... ale jednim dilkem aktualni prusery nikdo nezachrani :P
 #63542  od SFimu
 před 10 lety
No jooo čoveče, toho jsem si vůbec nevšim :o
 #63546  od gonzo
 před 10 lety
Zdravím, tak dnes jsem dopoledne věnoval geocachingu. Supr den akorát neustálé vypadávání GPS signálu. ... První fix dokonce čekací doba téměř 20 minut! Podotýkám, že jsem výpadky registroval pod širým nebem...no nervy...Máte tucha která starší verze tento problém nedělá?
 #63548  od ingbrzy
 před 10 lety
Martin.Kozak.Brno píše:Ahoj,
využíval jsem kalendář v telefonu pro synchronizaci s gmail ůčtem. Teď to chce přihlášení na Xiaomi. Diář je kompletně pryč?
děkuji
Martin
Opravene v nasledujucej verzii
[Calendar]
Fix - Could not open calendar if not logged into a Xiaomi account (6-9)
 #63551  od Loosos
 před 10 lety
Funto píše:
Funto píše:
Loosos píše:Pořád se na Mi2A vypíná hud. přehrávač při prohlížení webu ...
+1
A nielen pri prezeraní webu. Nemožem spustit žiadnu aplikáciu lebo sa prehrávanie hudby zastaví, dokonca aj samotný Neutron player (zamknutý v pamäti) prestáva prehrávať hudbu. Volnej pamäte mám pri tom cca 200 Mb.

Sent from my MI 2A using Tapatalk
Sent from my MI 2A using Tapatalk
Přesně tak i při jiných appkách. Pak je přehrávání na pozadí nepoužitelné. A ramky přitom taky mám asi 300mb volné.
 #63586  od strom
 před 10 lety
Kde jste vzali na mi2a volných 200-300 MB RAM při používání telefonu? Já, když dám vyčistit RAM, tak mám volných 160-200 MB a po chvíli to samovolně spadne na 120. Přehrávač hudby na pozadí mi padá od začátku, posledních pár týdnů padá občas i když "nic" dalšího nespoustim.
 #63587  od vavraCZe
 před 10 lety
ingbrzy píše:
vavraCZe píše:
ingbrzy píše:posledna s Androidom 4.3 je 4.4.25....
Nelze stahnout, oba linky jsou mimo.

Mi3w 16GB (MIUI v5 android 4.4.2)
nie su.. najdes v archive...
No právě v archívu... Před chvilkou se záhadně rozjel alespoň druhý na goo.im... Někde mi to v návodech chybí jak se vrátit na předhozí. Ano vím flash pres MiFlash, ale jako čínskou rom a potom českou na to, nebo nějak záhadným způsobem tam můžu dát jen starší českou.. nebo jak?
 #63593  od Tomka80
 před 10 lety
Ahoj. Vcera mi vybehla v telefonu vyzva na aktualizaci, tak jsem ji nechal nainstalovat. Prvni poznatky jsou takove, ze stale neni opravena citlivost, nebo spise reakce seznoru priblizeni, takze kdyz chci ukoncit hovor, tak se obcas stale nerozsveci display. Uz je to v asi treti aktualizaci, vi se o tom a stale se nic nedeje, takze na to asi kaslou. Dale jsem zjistil, ze kdyz chci mrknout na aplikaci vyuziti dat, tak po kliknuti na tuto telefon chvili premysli a pote aplikace spadne a telefon se vrati na uvodni obrazovku. Telefonovani jsem zkousel a snad bych mel byt slysitelny na druhem konci. Nicmene, bohuzel musim konstatovat, ze jak jsem byl z tohoto systemu zprvu nadseny, tak nejak me nadseni s kazdou dalsi aktualizaci bohuzel upada :-(.
Telefon Xiaomi - Hongmi WCDMA
 #63619  od Stifler
 před 10 lety
Zdravím všechny, chci se zeptat.. Mám teďka můj první Xiaomi a zajímá mě, co většinou obsahují ty páteční aktualizace ?? jde o překlady v mobilu ?? nebo co se vydává vlastně, díky :)
 #63620  od vrána
 před 10 lety
Teoreticky by mělo jít o opravy chyb v systému a různá další vylepšení. Prakticky... No... Jak bych to napsal... Leccos se opraví, ale tím se zase může leccos někde podělat. Je potřeba před aktualizací udělat zálohu. A sledovat fórum.

Odesláno z Xiaomi MI2S (32GB) via Tapatalk
 #63623  od pcwifi
 před 10 lety
Stifler - te lituju, casy rock stable verzi minuly :P ted je IN opravit 5 veci a 10 pos-rat v kazde nove verzi...
 #63624  od Jahooo
 před 10 lety
stmisa píše:No, ono je vůbec lepší aktualizace ignorovat, osobně si nepamatuji, že by u nějaké aktualizace nebyl problém :?

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Moje poslední stabilní aktualizace je nyní předposlední. Vše jede, žádný bullshity se nedějí, proste pohoda, akorát této aktualizace se bojím takže přeskočím ;-)

Odesláno z Mi2SC
 #63628  od grůbis
 před 10 lety
Ahoj,
Největší problem je kdyz chci ukoncit hovor, tak se obcas stale nerozsveci display. Druhej problém je signál WiFi kde jsem mel ještě nedávno plno ted mám sotva dvě čárky. A třetí problém SMS.
 #63629  od ingbrzy
 před 10 lety
a telefon..?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat