Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
70
80%
NIE
18
20%
 #65351  od elka_cz
 před 9 lety
karel28.420 píše:Funguje vám odesílání sms přímo z hlavní obrazovky když napíšete odpověď? Přijde sms, vyskočí okno a v něm je možnost odpovědět. Napíši sms, ta se jako odešle a přitom se neodešle nic:-(
U mě funguje v pořádku. Otestováno právě teď (viz příloha).
1.jpg
2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
 #65353  od lukbe
 před 9 lety
To jo ono to blbne jen někdy, mě se to třeba tento týden stalo jen jednou.
 #65356  od peter63
 před 9 lety
Tuto ROM mam od piatku a odisli vsetky SMS poslane z hlavneho okna.
 #65362  od VoDa
 před 9 lety
vidmann píše:
hjog píše: Taky mám rád adresáře :) Nevím, zda je to řešení některýho z tvých problémů, ale používám Total Commander a na hudbu Folder player, kterej přehrává po adresářích a je dokonce v český lokalizaci. A mám klid.
Začal jsem na hudbu opět používat Total Commander, jak jsem to dělal na starém Huawei G300, kde byl systémový přehrávač nepoužitelný.

Škoda, tenhle by se mi líbil, kdyby uměl složky. Je pěkně integrovaný do zamknuté obrazovky. Což je současně i vada, když ho přestanu používat. Kdyby aspoň ten systémák v nabídce Playlisty -> Složky neřadil podle IDtag abecedy, ale podle souborové abecedy. Že neumí podsložky už ani neřeším.

Folder Player vyzkouším, díky za tip.

Stahnete si na XDA posledni soft od Sony Walkman.. verze 8 a neco... Funguje suprove..
 #65366  od elka_cz
 před 9 lety
Tenhle? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Tam bude asi problém s Mi2S: "It Should Work On Android 4.2 / 4.3 Jelly Bean & 4.4 KitKat Too "
 #65395  od saniska
 před 9 lety
TÉMATA, TAPETY: další problém, nefunkční tapety a témata., při otevření Témat hláška NENALEZENO. Nevíte, čím to je?
 #65403  od ingbrzy
 před 9 lety
saniska píše:TÉMATA, TAPETY: další problém, nefunkční tapety a témata., při otevření Témat hláška NENALEZENO. Nevíte, čím to je?
4.6.13 pre Mi2..?
 #65405  od VoDa
 před 9 lety
elka_cz píše:Tenhle? Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Tam bude asi problém s Mi2S: "It Should Work On Android 4.2 / 4.3 Jelly Bean & 4.4 KitKat Too "
Ano mam o verzi starsi WALKMAN_8.3.A.0.2 a chodi bez problemu takze by mel i tento
 #65415  od martas.ts
 před 9 lety
Zdravím.
Od včerejška jsem majitelem MI2S. Našel jsem jednu chybku v systému, pokud se to tak nazývat dá. Jde o to, že když nemám kontakty uložené s předvolbou +420, tak například u příchozího hovoru vidím jméno volajícího v pořádku, u náhledu zprávy na zamykací obrazovce také, ale přímo v aplikaci zprávy již ne, ale pokud ve zprávách kliknu na číslo, tak se mi zobrazí jméno kontaktu ve vyskakovacím okně, ale v hlavičce už ne. U kontaktů ktéré mám uložené s předvolbou se to nestává. Už jsem si sice kontakty přepsal, ale berte to jako návrh na možnou opravu, pokud to nějak jde. ;-) Jinak naprostá spokojenost s aktuální verzí.
 #65418  od lukbe
 před 9 lety
Chyba to není, je to uvedeno ve FAQ, doporučuji přečíst: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
V MIUI a SMS je potrebné mať všetky kontakty uložené s predvoľbou +420 /+421
- Ak sa Vám to nechce opravovať manuálne, pomôže Vam aplikácia Number Fixer

aplikace zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #65420  od martas.ts
 před 9 lety
Díky za odpověď. To jsem nějak přehlídnul.
 #65428  od raddeekk
 před 9 lety
už jenom, aby to šlo stáhnout....OTA jede tak 50kb/s a přes PC to nejde stáhnout vůbec
 #65430  od radekmejznar
 před 9 lety
Zdravím všechny, měl bych prosbu ohledně MIUIv5 4.6.13.
Včera jsem si koupil Xiaomi Redmi S1 a chtěl jsem si nainstalovat MIUIv5 4.6.13.

Chtěl jsem postupovat podle návodu, ale bohužel jsem v telefonu nenašel aplikaci Updater .
Měl taky někdo tento problém? Je možné někde aplikaci stáhnout, popřípadě existuje jiná aplikace na instalaci MIUIv5 4.6.13.
Díky za odpověď :)
 #65434  od Locoman
 před 9 lety
Ahoj všem. Chci si Rootnout Red Rice a z tabulky na začátku návodu není patrné, kterou verzi si mám stáhnout. Jak už jsem psal, mám Red Rice s WCDMA. Koupil jsem ho už v CZ z oficálního českého kanálu. Rootnutý ovšem není. Pročítám tu vše dokola pořád, ale je to chaoticky napsané, nemá to tu žádný řád, aby se i Xiaomi-nováček chytl. Děkuji za případnou pomoc
 #65436  od Jahooo
 před 9 lety
radekmejznar píše:Zdravím všechny, měl bych prosbu ohledně MIUIv5 4.6.13.
Včera jsem si koupil Xiaomi Redmi S1 a chtěl jsem si nainstalovat MIUIv5 4.6.13.

Chtěl jsem postupovat podle návodu, ale bohužel jsem v telefonu nenašel aplikaci Updater .
Měl taky někdo tento problém? Je možné někde aplikaci stáhnout, popřípadě existuje jiná aplikace na instalaci MIUIv5 4.6.13.
Díky za odpověď :)
Máš fake :-/ Originál by updater měl, pouze plagiáty nemají...

Odesláno z Mi2SC
 #65453  od pk76
 před 9 lety
Pokud máš MiRecovery tak fake nemáš ale budeš muset použít MiFlash.
 #65456  od Diff
 před 9 lety
radekmejznar píše:Zdravím všechny, měl bych prosbu ohledně MIUIv5 4.6.13.
Včera jsem si koupil Xiaomi Redmi S1 a chtěl jsem si nainstalovat MIUIv5 4.6.13.

Chtěl jsem postupovat podle návodu, ale bohužel jsem v telefonu nenašel aplikaci Updater .
Měl taky někdo tento problém? Je možné někde aplikaci stáhnout, popřípadě existuje jiná aplikace na instalaci MIUIv5 4.6.13.
Díky za odpověď :)
Redmi 1s má stable 24 ne?

Odesláno z mého NX403A pomocí Tapatalk
radekmejznar se to líbí
 #65459  od radekmejznar
 před 9 lety
Stable 24 jsem taky v telefonu nenašel. Lze někde stáhnout?
Respektive jaký software mám stáhnout abych si mohl nainstalovat MIUIv5 4.6.13.
 #65512  od mordyr
 před 9 lety
Ahoj,
Mám nový Redmi 1S, přechod na MIUI CZ a SK ROM bez problémů. ROM je skvělá, mám s ní ale jeden problém. Systémová SMS aplikace pravděpodobně neumí ořezat gramatiku (nebo jsem to nenašel). Když jsem zkoušel jiné SMS aplikace, které to umí (GO SMS, Textra, apod.), pro změnu negungovala podpora dual SIM a SMS byly odesílány rovnou, bez možnosti výběru SIM.
Poradí někdo?
Předem díky.
 #65574  od karel28.420
 před 9 lety
lukbe píše:To jo ono to blbne jen někdy, mě se to třeba tento týden stalo jen jednou.
Presne jak rikas,ted jsem vyzkousel a funguje to.Takze to funguje jen nekdy..

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #65636  od Dira
 před 9 lety
lukbe píše:Chyba to není, je to uvedeno ve FAQ, doporučuji přečíst: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
V MIUI a SMS je potrebné mať všetky kontakty uložené s predvoľbou +420 /+421
- Ak sa Vám to nechce opravovať manuálne, pomôže Vam aplikácia Number Fixer

aplikace zde: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
chyba to stále je, jen má alternativní řešení

už se cejtim jak v Práci, nazveme chybu novou funkcí a zákazníci budou spokojení....
 #65641  od djha53k
 před 9 lety
No takze tahle verze neni zas az takova vyhra jak se zdalo (sem doufal). Notmalne vydrzim s rebootem az do dalsiho updatu, ale dneska sem musel rebootovat predcasne....

Pouziti RAM vylezlo na 68% a nešlo to vyčistit, v RAM mam zamceny jen: Klick a Clock (nic vic) a jako bonus spadly carky operatora na 3, at sem byl velku nebo doma, tak furt jen 3.
Reboot a zas RAM 38% a plnejch 5 carek...

Osobne musim rict, ze me tohle zacina docela stvat, s iPhonem sem vydrzel 20-40dni bez restartu uplne fpoho, ale posledni MIUI ROMky maji problem vydrzet do dalsiho updatu (7dnu), aby nebyl nejaky zasek. Z predchozi verze mi napr. neslo updatovat, az po rebootu to slo... :(

Mi2SC 32GB(3100mAh) z Tapatalk
 #65642  od vavraCZe
 před 9 lety
djha53k píše:No takze tahle verze neni zas az takova vyhra jak se zdalo (sem doufal). Notmalne vydrzim s rebootem az do dalsiho updatu, ale dneska sem musel rebootovat predcasne....

Pouziti RAM vylezlo na 68% a nešlo to vyčistit, v RAM mam zamceny jen: Klick a Clock (nic vic) a jako bonus spadly carky operatora na 3, at sem byl velku nebo doma, tak furt jen 3.
Reboot a zas RAM 38% a plnejch 5 carek...

Osobne musim rict, ze me tohle zacina docela stvat, s iPhonem sem vydrzel 20-40dni bez restartu uplne fpoho, ale posledni MIUI ROMky maji problem vydrzet do dalsiho updatu (7dnu), aby nebyl nejaky zasek. Z predchozi verze mi napr. neslo updatovat, az po rebootu to slo... :(

Mi2SC 32GB(3100mAh) z Tapatalk
68% ram je problem a vy nevite ze volna ram = spatna ram? To neni duvod na reboot. 3 carky operatora muze zpudobit jina bunka nez na ktere jste obvykle doma pripojen, restartem docilite jen toho, ze vyhleda dalsi buňku.

To jsou problemy. Prakticky cely komentar ma prioritu -9000. O cem nic nevim, o tom mam najvic kecu...

Mi3w 16GB (MIUI v5 android 4.3)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat