Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
60
85%
NIE
11
15%
 #66526  od DuchCick
 před 10 lety
Obrázek
elka_cz píše:U mě naprostá spokojenost.
Screenshot_2014-06-24-08-55-18.jpg
Screenshot_2014-06-24-08-55-27.jpg
To som z toho hotový teda. Nikdy som nemal takú výdrž ako ty a pozerám, že tebe displej berie oveľa menej ako mne... Z pravidla nabijam ráno, do rána drží telefón na 15tich % takže raz denne. Super je ze telefón sa nenabija dlhšie ako 2 hodiny... Ale keď porovnávam to, koľko ti berie displej a koľko mne... Mám ho stále na polovičke-automaticky. ObrázekObrázek

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Naposledy upravil(a) DuchCick dne 24 Čer 2014, 19:52, celkem upraveno 1 x.
 #66527  od cool_point
 před 10 lety
Pre tých ktorý majú Nexus 7 2013.
Poprosím potvrdiť chybu na MIUI ak vám to tiež nejde.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Nedajú sa nastaviť práva aplikácie po kliknutí na správa oprávnení.

dal som to aj do vlákna ohľadom Nexus7
 #66592  od Dirck
 před 10 lety
Právě jsem si vsimnul jedné věci, normálně mi nechce zhasnout display, musim ho uspat ručně.. Dělá to ještě někomu?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #66596  od gwuzdik21
 před 10 lety
Po aktualizaci mě to hází poměrně dost chyb u různých aplikací většinu jsme vyřešil, ale INSTAGRAM nejde když chci nahrát nebo vyfotit fotku tak to vyfotí ale při nahrání a po nahrání je v náhledu jen černo a foto nikde? Poradí prosím někdo?. Děkuji
kamil se to líbí
 #66602  od Dirck
 před 10 lety
Ex:Jhon Doe píše:To by mohla dělat nějaká aplikace na pozadí.
Nic nového jsem neinstaloval..

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #66610  od Ex:Jhon Doe
 před 10 lety
Nejde o to, jestli jsi něco instaloval. Někdy se jeden uklikne, ani neví. Osobně bych prošel nastavení aplikací, které mi běží na pozadí. Třeba přehrávače toto způsobí snadno. A v nastavení telefonu je položka displej - vypnutí displeje. Nemáš tam nějakou nesprávnou hodnotu?
 #66633  od wingo
 před 10 lety
nefunugje odkaz na stiahnutie najnovsej verzie pre redmi NOTE WCDMA
 #66651  od Dirck
 před 10 lety
display mám nastavený na 30 sec.. Restartovat jsem telefon a už zhasina, takže asi nějaká ta app?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #66680  od Mr. Šnek
 před 10 lety
Dobrý den,
jsem tu sice nový, ale ať se snažím sebe líp, tak nelze stáhnout official rom cz/sk - "Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 24.0.0 (OTA)". Na stránku se dostanu i odpočítávání funguje, ale dále mě to odkáže na stránku - Not Found.
Je problém jen na mé straně?
Děkuji a s pozdravem
@
Naposledy upravil(a) Mr. Šnek dne 25 Čer 2014, 15:54, celkem upraveno 1 x.
 #66685  od ingbrzy
 před 10 lety
chyba na goo.im serveri...
tu je alternativny odkaz Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Mr. Šnek se to líbí
 #66687  od Mr. Šnek
 před 10 lety
ingbrzy píše:chyba na goo.im serveri...
tu je alternativny odkaz Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Děkuju... Už stahuju a teď jen nastudovat návod... Dávám +(poděkovat)...

PS: Vše proběhlo v pořádku, dle návodu. Děkuju moc! Jen v tomto návodu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť je od druhé části, tj. doporučení po prvním spuštění udělat "Factor reset" už změna - v telefonu byla jiná (asi novější) grafika a menu se proklikávalo jen mírně jinak.
 #66720  od Miras156
 před 10 lety
Dotaz bude neoficiální verze pro s4 minule nic. Tak doufám ze už to není úplný konec.
 #66789  od tom.saroun
 před 10 lety
Na sgs3 vše běhá korektně až na mail, který v této verzi občas padá a samozřejmě stále nejde otevřít z notifikační lišty. Bylo by možné ten mail uvedený na začátku jako funkční náhrada přeložit do cz?
 #66810  od vavraCZe
 před 10 lety
Dira píše:
vavraCZe píše:
Dira píše:VavraCZE:

je vidět, že těmto systémům moc nerozumíš, jinak by z tebe nic takového nevypadlo :o)
Přečetl jsem si to po sobě znova, co je podle tebe špatně?

To co píšeš odporuje všem zásadám ram managementu a vživotě jsem neslyšel větší kravinu. Poprvé jsem se s tímto setkal na tomto fóru a jedná se jen o omlouvání chyby systému.

Pleteš si totiž pojmy a průjmy :) to co říkáš platí o aplikacích. Vše co je třeba a k čemu se přistupuje se cpe do operační paměti, ale ani tam není v pořádku nacpat tam vše, jen co kdyby se to náhodou hodilo....u systémů toto platí jen v případě, že se jedná jednoúlohový systém (a miui tak bohužel díky tomuto managementu funguje).

Celkově, doporučuji si něco přečíst o možnostech správy a "správného využívání paměti", než tu papouškovat frázi že ram se má využívat. Pracovní stůl se má taky využívat a nemám na něm vyskládán celý byt, kdybych náhodou něco potřeboval, protože když příjde návštěva (aplikace) neměl bych jí ani kam dát kafe.....

@cool_point: neřeším to jen já, ale více lidí s Redmi 1s, kde si systém žere téměř celý obsah paměti, díky čemuž některé aplikace mají s pamětí problém a pipik* se z rom paměti. Nemluvě o tom, že systém díky tomu není schopný udržet ani dvě aplikace otevřené. Ve foru k tomuto telefonu se to řešilo.
Mysli si co chceš, ja ti tvuj nazor neberu...
 #66825  od flyhawk
 před 10 lety
Ahojte,
Narazil som na drobný problém. Neviem či sa to týka len tejto MIUI Verzie alebo aj predchádzajúcich, nemám to bohužiaľ ako vyskúšať. Keď mám zapnutý Antispam filter cez Optimalizáciu, chcem zmeniť v nastaveniach tón blokovaného hovoru na neexistujúce číslo.. Predvolené je tam obsadené. Bohužiaľ mi však vyhodí hlášku pri vybratí neexistujúceho čísla ako tónu "Presmerovanie hovorov, Problém s pripojením alebo neplatný kód MMI". Následne sa tvári že má nastavený tón neexistujúceho čísla, ale stále prehráva obsadený zvuk... Vedeli by ste mi poradiť kde je chyba, či som niečo zle nastavil či ako?

Ďakujem

Ferino
 #66826  od ingbrzy
 před 10 lety
zavisi to od nastaveni konkretneho operatora.. nasi zial iny ton nepodporuju....
flyhawk se to líbí
 #66827  od Black_Fox
 před 10 lety
Mám dvě chybky:
* občas mi nefunguje mazání sms přímo z notifikace - např. teď jsem klikl na popelnici u oznámení vyúčtování T-Mobile a smska stejně zůstala - tohle je myslím známé, tak můžu dát potvrzení, kdyby měl někdo už link na tento problém na oficiálním fóru
* pokud v Nastavení zapnu "Tlačítka -> Rychlé pořízení fotografie" a tamtéž zapnu "Displej -> Zabránit náhodnému použití", pak zhasnu/zamknu telefon, zakryju senzor přiblížení, rožnu telefon a dlouho podržím tlačítko Zpět, zobrazí se hláška "Funkce telefonu jsou nedostupné" a vidím, že pod tou poloprůhlednou hláškou se stejně spustí foťák a udělá fotka. Včera jsem vytáhl telefon z kapsy a měl jsem v albu pěkných 20 fotek tmy :)
 #66839  od quangn
 před 10 lety
Mužů potvrdit, ze se seká přechod mezi obrazovkami. Ale co jsem tak zjistil, tak jen, když mám zapnutý Chrome. Když ho vymazu z paměti, je vše ok najednou na chvíli.

Odesláno z mého MI 3W 64GB
 #66901  od Dira
 před 10 lety
vavraCZe píše: Mysli si co chceš, ja ti tvuj nazor neberu...
děkuji za potvrzení toho co jsem si myslel :)
 #67063  od gonzo
 před 10 lety
Zdar. I když mám data vypnuté porad mi při používání různých aplikací vyskakuje okno kolik že mi to ubralo peněz. Částka se nemění ale musím to okno vždy odpálit. Je řešení?
 #67064  od ingbrzy
 před 10 lety
Ktore? Screenshot..

~Tapatalk~
 #67070  od lukbe
 před 10 lety
Tento týden se mi v této verzi párkrát stalo že když jsem měl spuštěnou nějakou aplikaci tak se zničeho nic minimalizovala a tak musím podržet domeček a pustit ji a jsem na miste kde jsem přestal.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
thomis se to líbí
 #67074  od Dirck
 před 10 lety
To mě se stává, že úplně spadne a hodí hlášku, že přestala pracovat... :-(
 #67083  od vrána
 před 10 lety
lukbe píše:Tento týden se mi v této verzi párkrát stalo že když jsem měl spuštěnou nějakou aplikaci tak se zničeho nic minimalizovala a tak musím podržet domeček a pustit ji a jsem na miste kde jsem přestal.

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
Občas pozoruji totéž.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat