[cancro]
 #278332  od stefos
 před 7 lety
Tak to je výborná odpověd která mě udělala velikou radost To asi znamená že plíšek bud tomu vadí při hledání signálu nebo je tam špatně usazenej Jenom je zajímavé že u tolika hodně mobilů udělali čínani chybu s usazením Je to divné ale řešit to nebudu Hlavní je že to pracuje jak má Dneska po práci jestli mě to časově vyjde tak se do toho dám Ještě abych tomu dobře rozuměl plišek je špatně daný a ja mám po vyšroubování dvou šroubku na usb ho dobře usadit(narovnat???)
Děkuji
 #278335  od lukbe
 před 7 lety
Stačí jen vyndat a znovu vrátit zpět - plast na kterém jsou pridelany antény, plus ten jeden plisek co je v dolní části pod jedním šroubem, práce na max 10 minut.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
stefos se to líbí
 #278446  od stefos
 před 7 lety
Děkuji za odpověd a než se do toho pustím tak to chci ještě zhrnout Rozumím tomu dobře že stači jenom rozebrat ,povolit šrouby vytáhnot plast ,povolit dva šrouby které drží usb.|Pod jedním z těch dvou šroubků je usazený plíšek takže se nedá splest s jiným?,Potom znovu našroubovat šroubky a plast a je to..Píšu to dobře??Je to zajímavý ptorože když se nad tím člověk zamyslí tak vlastně nic neopravuje ani nečistí jenom odšroubuje a zase zašroubuje Tak proč potom bez toho aby jsem něco udělal narovnal atd se citlivost gps má spravit??Pozor ne že bych tomu nevěřil vyjádřilo se ktomu hodně lidi takže to tak je ale nemá to logiku!!!Ale abych byl upřímný už se těším až to udělám ale hlavně abych to zvladl a šlapalo to jako zde plno dalším
Děkuji
 #278468  od lukbe
 před 7 lety
Ano, je to přesně tak jak píšeš. Taky to nak nechápu, ale opravdu u mne a i u jiných se GPS zlepšila. Ničeho se neboj, není to nic složitého,popr na YouTube je spoustu videi na to rozebrání.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
stefos se to líbí
 #278469  od stefos
 před 7 lety
Děkuji za odpovědi brzy se do toho dám a potom napíšu jak to dopadlo
Přeji hezký večer
 #279435  od stefos
 před 7 lety
Přeji hezké odpoledne všem
Tak se mě to dneska nakonec podařilo :Zadní plastický kryt jde pomocí přísavky velice jednoduše i když i u toho je třeba dávat pozor a být opatrný Potom jsem odšrouboval šroubky kde u dvou jsem dokonce měl ještě nepoškozené plomby na dvou šroubkách MI.Po odstranění plastiky jsem se podíval na plíšek o kterém je tady řeč a to je ten který by měl dělat neplechu u snímání satelitů Nachází se přímo po pravé straně usb přichycený šroubkem který mimo něj drží i z pravé strany usb Při pohledu na něj jsem začal uvažovat jestli ho mám vytáhnout nebo né Připadal měl dobře ukotvení správně jak má být (Tedy z mojeho pohledu) Nakonec jsem si říkal když už jsem to všechno odšrouboval tak vytáhnu i tento šroubek Po sleze jsem vytáhnul i šroubek na levé straně usb a plíšek jsem měl na dlani.Ted jsem si říkal mám to nějak vyčistit nebo něco ale není na tom co čistit kontak na kterém je uchycený byl čistý Tak jsem to zase znova dal všechno do kupy a s děsem jsem čekal co se bude dít při zapnutí mobilu 3el jsem na balkém a můžu řict že fix byl značně rychlý o proti tomu co jsem znal před tím Zapnul jsem Igo primo a jel pro manželku do práce Cesta tam a zpátky je asi kolem 10km nezaznamenal jsem ani jeden výpadek Mám z toho velikou radost přesto že mě to logiku nedává ale taky jsem zvědav jak se to bude chovat zítra pozítří atd Až po několika dnech budu moci říct že je gps funkční jak má Děkuji všem kteří na to přišli a podíleli se o to
Přeji hezký víkend
 #279696  od lukbe
 před 7 lety
Jsem rád že to pomohlo. No ještě že jsem se před dobou odvážil rozebrat mobil a tím na to přišel a dal to sem na forum :-D

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
stefos se to líbí
 #279741  od Mateloted
 před 7 lety
Mně to taky pomohlo, ale jen na chvilku :( Budu se to snažit znovu udělat, až se zase dostanu k šroubovákům.. Ještě mě napadlo, jestli se to nemohlo zase posunout, s pádem. Občas mě to i fixne, ale při pohybu se to ztrácí :-/
 #279841  od stefos
 před 7 lety
To že ti to pomohlo jenom na chvíli mě dost zaráží no uvidíme......Podle toho jak jsem viděl že je ten plíšek ukotvený tak je malá pravděpodobnost že při pádu se nějak posune Nezapomínejme že je dobře přišroubovaný Ale za pokus se podívat to určitě stojí..
 #280205  od stefos
 před 7 lety
Přeji hezký večer
Otázka na Lubkeho Měnil jsi od té doby co jsi to rozebral verzi Miu??Nemusím se toho bát že se mi zase zhorší gps ted když mě to pracuje dobře po tom zákroku??Kdysi jsem updateoval každý týden ale ted má strach To ale protože zde někdo psal že verze hraje u gps taky svojí roli Je však možné že po tom rozebrání už verze nebude mít vliv Můžeš mi to potvrdit??
Děkuji
PS:Je ale fakt že můžu to vzkoušet a kdyby byl problém tak se vrátit zpět
 #280318  od lukbe
 před 7 lety
Ja updatuji miui každý pátek a vždy mám GPS ok. Jen první fix po updatu mi na nakych verzích trval déle ale pak další už byl ok.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
stefos se to líbí
 #280531  od stefos
 před 7 lety
Děkuji za velice pozitívní odpověd jsem rád že po update gps stále pracuje jak má Po té demontáži je gps super do 5 -10 sekund fix
 #281112  od milanjanko1
 před 7 lety
Také se přidávám a blahořečím nálezci toho postupu typu rozborka a zborka :-) zatím to vypadá,jako by to byl jiný telefon,najde to satelity v budově! Doteď jsem myslel,že to není s mou Mi4W možné:-) Ještě aby někdo našel možnost jak rozšířit paměť z 16 GB na víc a budu maximálně spokojenej :-D

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #285019  od Slezina5
 před 7 lety
mne tento postup pomohol asi tak na 10minut :D potom to znova prestalo fungovať.. Asi sa musím rozlúčiť z GPS na mojom mi4
 #285097  od milanjanko1
 před 7 lety
Popravdě jsem měl jednu chvíli vynikající signál,pak se to trochu zhoršilo,ale pořád o moc lepší než to bylo. Zkus to třeba udělat ještě jednou. Jinak doporučuji to nedělat za oknem,když jsou stažené žaluzie,to toho GPS signálu moc není :-)

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #285148  od stefos
 před 7 lety
Dobrý podvečer všem
Já můžu po delší době co jsem tento zákrok udělal konstatovat,že nepoznávám svůj mobil MI4 někdy si myslím že to není mobil ale navigace .Tak moc dobře mě gps funguje .Skoro každý den gps používám a bez jediné chybičky mě doveze do cíle Před tím rozebráním se mě o tomhle mohlo jenom zdát.Ted dokonce to fixne i v budově je to super
Díky Lubke
 #285955  od Slezina5
 před 7 lety
Otázka do pléna.. Keď ste ten pliešok vybrali, napružovali ste ho neako? Alebo len von a hneď na to isté miesto dnu?
Mne to po každej "oprave" funguje max 10min.. Romku mám stále aktuálnu týždennú
 #285967  od stefos
 před 7 lety
Co se mě týče tak jsem to vyšrouboval a zase znovu našrouboval ...........................Buhužel ale od včerejška mám zase problém Po delší době jsem se odhodlal nainstalovat novou týdenní verzi a bohužel to jsem neměl dělat Už se mi v budově nefixne jako s minulou verzí a dneska co jsem ujel pár km tak několikrát jsem slyšel jak mi hlásí výpadek signálu To mě velice mrzí Používám gps skoro každý den. Bud si počkám na další týdenní verzi a nebo se vrátím zpět k té se kterou mě gps fachčila výborně
 #286392  od Slezina5
 před 7 lety
stefos píše:Co se mě týče tak jsem to vyšrouboval a zase znovu našrouboval ...........................Buhužel ale od včerejška mám zase problém Po delší době jsem se odhodlal nainstalovat novou týdenní verzi a bohužel to jsem neměl dělat Už se mi v budově nefixne jako s minulou verzí a dneska co jsem ujel pár km tak několikrát jsem slyšel jak mi hlásí výpadek signálu To mě velice mrzí Používám gps skoro každý den. Bud si počkám na další týdenní verzi a nebo se vrátím zpět k té se kterou mě gps fachčila výborně

Na ktorej ti to fungovalo najlepšie?
 #286593  od stefos
 před 7 lety
6.12.22 Jsem z té gps docela zdrcený Asi se k té staré verzi budu muset vrátit Jenom si tak v duchu říkám jestli po návratu na 6.12.22 bude gps zase pracovat tak jako dřív nebo to bude zbytečné.Docela mě Mi4 zklamal v tomto směru Měl jsem zato že toto bude zvládat hravě gps slabota Se skype při hovoru u zapnutého repráčku mě druhá strana neslyší a u viber taky S redmi 1s jsem takové problémy neměl a to je mobil o hodně tříd niže Doufám že se to s jinou verzí vyřeší nebo ..........Asi proto že jsem si ho vždy hodně přál tak snad proto mě zklamal To bych ale od tohoto mobilu nečekal
 #287049  od -K-A-Ň-A-R-
 před 7 lety
Lidičky, plíšek, plast. Všechno spasované a stejně nic. Má Mi4 nejspíš má k GPS odpor. Nenajde vůbec nic ať čekám jak dlouho chci. Určení polohy i za pomoci dat = nemožné

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #287580  od stefos
 před 7 lety
fu fu Tak vrátil jsem se na 6.12.22 a už zase jedu v plné parádě Gps mě zase funguje jak má takže spokojenost Neříkám že někdy zase update neudělám ale ted alespon vím pokud to nebude šlapat kam se vrátit Doporučuji vyzkoušet tuto verzi
 #291252  od CyanCynic
 před 7 lety
Chtěla bych se zeptat... Pomůže to, i když vám GPS nechce najít žádný satelit? Nebo už mám GPS kaput?
 #291942  od lukbe
 před 7 lety
Mě na mi4 se nedařilo také najít satelit poté jsem tel rozebral složil a najednou to bylo ok. Takže se tak může stát i v tvém případě.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #293170  od Slezina5
 před 7 lety
Po poslednej aktualizácii mi konečne začala fungovať GPS :) Už to nemusím bezúspešne rozoberať a skladať

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat