[cancro]
 #294038  od usmeww
 před 7 lety
Ahojte. Asi tu mám trochu výzvu pre borcov a fajnšmekrov.
Vie mi niekto poradiť ako nahrávať hovory na Xiaomi Mi4 (MIUI8, Android 6 + root), bez toho aby vedel o tom majiteľ telefónu? Viem že sa nejedna o legálnu vec, ale vyrieši mi to kopu životných a rodinných problémov.
Viem že telefón ma vstavanú funkciu nahrávania ale je vidno že sa nahráva. Takže táto funkcia nie je teda použiteľná. Alebo aspoň neviem o možnosti ako nahrávať aby to nebolo vidno. Vie mi niekto poradiť aplikáciu ktorú má vyskúšanú a po nainštalovaní nemá ikonu na ploche a v oznámeniach nie je vidno že nahráva? Proste skrytý mód. Ak áno budem veľmi povďačný za túto radu.
 #294039  od jasix
 před 7 lety
MIUI umí nativně nahrávat hovory a volaný o tom nemá ani tušení. Nahrávat můžeš buď vše, vybraná čísla nebo ručně při vytáčení zvolit nahrávat.

Odesláno z mého MI MAX pomocí Tapatalk
 #294040  od jasix
 před 7 lety
Dokonce jestli se nepletu mi na Mi4 nahrávání hovorů vyřešilo problémy s HD hovory od Vodafone

Odesláno z mého MI MAX pomocí Tapatalk
 #294056  od usmeww
 před 7 lety
Počas hovoru zobrazí štandardné menu s možnosťou napríklad prepnutia reproduktoru, vstup do kontaktov a aj to že sa hovor nahráva (beží tam aj čas nahrávania) :-(
Neprehliadol som niekde možnosť deaktivácie zobrazenia v tomto menu?
 #294068  od jasix
 před 7 lety
Pokud je nastaveno nahrávání všech hovorů tak ne. Oznámení o nahrávce lze vypnout. Při volání to na sebe nijak neupozorní. Ale omlouvám se, nepochopil jsem že to chceš utajit před volajícím z tvého telefonu :

Odesláno z mého MI MAX pomocí Tapatalk
 #294070  od prokji
 před 7 lety
usmeww píše:Ahojte. Asi tu mám trochu výzvu pre borcov a fajnšmekrov.
Vie mi niekto poradiť ako nahrávať hovory na Xiaomi Mi4 (MIUI8, Android 6 + root), bez toho aby vedel o tom majiteľ telefónu? Viem že sa nejedna o legálnu vec, ale vyrieši mi to kopu životných a rodinných problémov.
Viem že telefón ma vstavanú funkciu nahrávania ale je vidno že sa nahráva. Takže táto funkcia nie je teda použiteľná. Alebo aspoň neviem o možnosti ako nahrávať aby to nebolo vidno. Vie mi niekto poradiť aplikáciu ktorú má vyskúšanú a po nainštalovaní nemá ikonu na ploche a v oznámeniach nie je vidno že nahráva? Proste skrytý mód. Ak áno budem veľmi povďačný za túto radu.
Promiň, ale pokud dáš někomu k dispozici svůj telefon,je elementární/ základní/ slušností respektovat soukromí dotyčného! Ostatně čísla a časy zjistíš z výpisu hovorů ve founu, nebo u OPA. A zcela jistě tvé životní a rodinné problémy mají kořeny úplně jinde, než v telefonování- a tam hledej řešeníObrázek
P.S. Nad morálkou některých lidí zůstává fakt rozum stát..,chjo.,

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
jasix, bedo se to líbí
 #294094  od jasix
 před 7 lety
Příště třeba keylogger at může někomu půjčit notebook a pak mu vymazat účty v bance nebo na Facebooku :(

Odesláno z mého MI MAX pomocí Tapatalk
 #294157  od usmeww
 před 7 lety
Zdravím Vás pánovia.
Táto téma už s telefónmi nemá nič spoločného. Ako som písal v úvode je mi jasné že to nie je legálne. Neprajem to nikomu, preto stručné vysvetlenie. Ak sa v živote dostanete do situácie, že sa Vám partnerka rieši divné telefonáty a sms, ktoré samozrejme sú v zapätí vymazané a na otázku kto to bol, dostanete odpoveď nič dôležité alebo z práce. Pritom je vidno, že to tak nie je. Bolo by mi to ľahostajné, keby som v tom vzťahu bol sám. Priznám sa o takú partnerku by som nikdy nestál a bolo by mi to jedno. Povieme si dovi a hotovo. Lenže ak tým budú trpieť aj dva malé deti, urobíte čokoľvek preto, aby ste to nejakým spôsob dokázali podchytiť a riešiť kým sa to ešte dá. Ak vôbec... Takže nesúďte niekoho, keď neviete o čo ide. Ale aj tak vďaka. Skúsil som.
 #294173  od Brabouk.2
 před 7 lety
Zkusil bych tuhle appku, ovšem zkušenosti s tím nemám. Dle popisu by měla umět funkce které potřebuješ.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #294246  od jasix
 před 7 lety
Spíš mi šlo o to, že z práva jednoho je bezpráví druhého. A hlavně nevěřím že ti to pomůže cokoli vyřešit. Buď spolu chcete být, komunikace funguje anebo ne. Odposlech ještě nikomu z krize nepomohl. Spíš to celé zhorší a bude se řešit kdo je větší prevít...

Odesláno z mého MI MAX pomocí Tapatalk
prokji se to líbí
 #294266  od prokji
 před 7 lety
Fernando328 píše:Plný souhlas s tebou, doufám že kolega který tě napadl tak to také pochopil.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Kolega je ze staré školy, takže veškeré šmírování se mu z duše protiví a problémy podobného rázu je zvyklý řešit otevřeným dialogem; ví totiž, že jedině tak lze k nějakému kompromisu,nebo řešení dospět.... Takže nepochopil a pochopit nehodlá! Howgh!

Odesláno z mého MI 5 pomocí Tapatalk
 #295166  od mrpedro
 před 7 lety
ACR, jde skryt info a lze odeslat i nahrávky na google disk.

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk
 #295398  od pepa112
 před 7 lety
No,,bude lepsi asi vymenit tu zenu,,,a neni to jen recese,,,,Usetri nervy a mozna i neco jineho,,, Pokud to je ovsem v te zene... Koukal jsem na to ACR, neni uplne spolehlive,,posledni aktualizace je z 2014...
 #295760  od usmeww
 před 7 lety
Chlapi ďakujem aspoň za malé pochopenie.
Brabouk.2 - Call Recorder - Hide App keď nainštalujem, necháva na ploche ikonu. Takže mi to nepomôže.
Ale aj tak ďakujem za snahu
pepa112 - Ak nenájdem iný spôsob riešenia. Je to najlepšie ukončiť.
Ešte raz vďaka.
Ak by ste predsa len niečo našli a máte poprípade odskúšané že to nenainštalujem a ikona ostane skrytá, budem vďačný.
Ešte raz vďaka všetkým

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat