[Oznamenia]
 #2542  od ingbrzy
 před 11 lety
favicon nastavime :)
 #3042  od ingbrzy
 před 11 lety
Taktiez miuios.cz bolo docasne presmerovane na forum..  Kym nebude aktualizované CZ adminom... :-)
 #3112  od ingbrzy
 před 11 lety
Doslo k spojeniu sekcii o Xiaomi Mi2 a Mi2S kedze maju takze vsetko spolocne... potom ludia ktori hladali napr. navody, v Mi2S ich nenasli aj ked su tie iste ako pre Mi2...
 #3325  od lePari
 před 11 lety
ahoj, chci se zeptat, plánujete něják rozchodit videohovory v TALK? A potom ještě mám jednu věc. Dříve jsem měl SGSIII a na dropboxu jsem si ukládal nějáký fotky  a v mobilu se dali kdykoliv otevřít. Mi2 je neotevře. Zkoušel jsem to znovu s SGSIII a ten neměl problém. Na PC to taky otevřu v pohodě. Je to jen blbost, ale...
 #7586  od ingbrzy
 před 10 lety
Prave presuvame forum na novy rychlejsi hosting...


budeme offline asi hodinu aby sa nestratili ziadne prispevky pri presuvani...

Dakujeme... :)
 #7592  od ingbrzy
 před 10 lety
Presun je dokonceny...  Vsetkym dakujeme za trpezlivost a podporu bez ktorej by to nebolo mozne...  :-)

~Tapatalk 4~
 #9078  od Kubahb
 před 10 lety
Zdravím.
Z XDA fora sem zvyklý že v každém vlákně je tlačítko VIEW FIRST UNREAD. Trochu mi to tlačítko zde chybí :) Docela lehce se tím dá navázat na první nepřečtený příspěvek v daném vlákně.
 #9086  od ingbrzy
 před 10 lety
pod svojou fotografiou na hlavnej strane mas "Nepřečtená témata".. ak na to kliknes, otvoria sa ti temy ktore su pre teba nove a po kliknuti na ne, ta hodi na prvy neprecitany prispevok...
 #10014  od jumperko
 před 10 lety
Ahoj chalani nejaké nápady pre stánku:

1. vytvoril by som donate button(dajte si do podpisu/na stránku) na paypal (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť) + by som zrobil nejakú hodnosť pre ľudí čo prispeli + vytvoril VIP/Donate časť na fóre

2. pridal by som do hornej nav lišty FAQ

3. v nav lište by som pridal k Odhlásiť meno prihláseného človeka v tvare napr. Odlásiť[user]

4. pri prihlásení chýba jednotka pri dobe prihásenia sú to minuty hodiny ? bolo by fajn uviesť to

5. Bazár by som zodelil na nákup/predaj poprípade do pravidiel dal povinnosť uviesť prefix inač je to neprehladné (P:, K:, V:,...)

napadlo by ma ďalšie ale teraz utekám :) neskor mozno najdem dalšie návrhy.
 #10027  od ingbrzy
 před 10 lety
1.
- Donate najdes tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Odkaz je aj na uvodnej stranke, a v mojom podpise...
- neplanujeme ziaden VIP a premium obsah pre tych ktori prispeli a ktori nie.. poskytujeme rovnaku podporu pre vsetkych a zdarma...
- prispevky su dobrovolne a pouzite pre nasu dalsiu cinnost a pre chod servera...

2.
- odkaz na FAQ hornej listy pridame...

3.
- Odhlasit mozes iba seba..

4.
- su to asi minuty, mozno hodiny.. neskusal som... :)

5.
- bazar rozdelime na predaj/kupa/vymena
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 22 Čer 2013, 10:33, celkem upraveno 1 x.
 #10829  od ingbrzy
 před 10 lety
hmm.. chyba databazy..
Duplicate entry '255' for key 'PRIMARY'
Soubor: /home/py007600/domain/Sources/Karma.php
Řádek: 113

Upozornění: Vypadá to, že by databáze potřebovala upgrade. Soubory fóra mají verzi SMF 2.0.4, kdežto databáze je pro verzi 2.0.3. Doporučujeme spustit poslední verzi upgrade.php.
pozriem na to... diky za upozornenie...

EDIT: Opravene... :)
Naposledy upravil(a) ingbrzy dne 27 Čer 2013, 18:57, celkem upraveno 1 x.
 #11014  od Sentinel
 před 10 lety
Ahoj mel bych tu navrh na jednu vychytavku, kterou jsem ted nahodou videl pri prohlizeni ukazky jedne aplikace.
Na MIUI je notifikacni lista konfigurovatelna do dvou prepinacu kompaktni a stranka. U te kompaktni jsou dole volby Notifikace a Prepinace. U stranky jsou nahore notifikace a dole pak pruh prepinacu, ktery se da rolovat. Zde mi vadi, ze ta lista  prepinacu je dole misto nahore . No a dneska jsem videl idealni reseni, mozna je na tom telefonu nejaka verze android 4.3 ci nejaka custom rom, ktera toto podporuje, kazdopadne se mi toto reseni velice libi a bylo by idealni i na MIUI. Stazeni notifikacni listy vlevo zobrazi notifikace, stazeni notifikacni listy vpravo pak zobrazi prepinace viz. video app.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #11776  od Kynio
 před 10 lety
Tahle funkce je i v android 4.2. Jedním prstem se vysune lišta s notifikacemi a při použití dvou prstů lišta s tlačítkama..
Určitě to nějak v MIUI pořeší a po přechodu na 4.2 můžeme něco takového očekávat.
Naposledy upravil(a) Kynio dne 04 Aug 2013, 10:04, celkem upraveno 1 x.
 #12586  od jumperko
 před 10 lety
Chcelo by to mederatora co bude prenazavat OT na fore inac je to tu ako na pokecu ci neviem kde ;) a citat 20stran o probleme na fore kde je realne k teme 1-2strany je smutne :(

Sent from my MI 2S using Tapatalk 4
 #12596  od xiao.mi
 před 10 lety
Napíš adminovi tohoto fóra ten rád premazáva, hlavne svoju negatívnu karmu ako tak pozorujem. Tak by mohol skúsiť aj ten neprehľadný bordel v niektorých vláknach.
 #12598  od ingbrzy
 před 10 lety
Zial ani tych 50 minusiek ktore ste mi za tento tyzden dali Vam Vase bugy v MIUI nevyriesi... 

Na minuska mam imunitu za to co tu pre Vas robim..  Aby ma to este stale bavilo a neskoncoval s tym... :-)



~Tapatalk 4~
 #12599  od xiao.mi
 před 10 lety
Tak keď ťa to ešte stále tak baví :), tak by si ten poriadok v niektorých vláknach mohol urobiť. Tu nejde o chyby v Miui, to žiadne mínus nevyrieši, skôr ide o charakter človeka. Chováš sa ako naši politici a ich imunita, skús sa opýtať ľudí či si ich za to vážia. Tvoj podiel na prekladoch a všetkom okolo toho je najväčší, ale stojí ti za to kvôli takej blbost ako je nejaká imaginárna karma riskovať svoju dobrú reputáciu?
 #12602  od ingbrzy
 před 10 lety
Mam tu dalsich dvoch moderatorov..  Pokusia sa to precistit... Bordel si tu robite s OT sami...


~Tapatalk 4~
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat