[Dior, gucci]
 #208485  od Killerrade
 před 8 lety
Jo na te sem zacinal, tam nevalil ten fb ale ted uz asi povali koukam ze aktualizace vychazeji hodne casto. Hned jak bude cas skusim.

Tapatalk: REDMI NOTE 4G/LTE (dior)
 #208737  od Killerrade
 před 8 lety
Takze jsem ji teda skusil. FB a Messenger stale nevali ale je tu reseni:

Facebook and messenger might force close. To fix this, delete or rename the libsslx.so from /data/app/com.facebook.katana-1/lib/arm and from /data/app/com.facebook.orca-1/lib/arm
(Root required for this).

Ja jsem to teda na tech umistenich nenasel takze jsem jednoduse vyhledal v systemu libsslx.so a smazal a uz to vali. Jinak zatim vse ok.

Edit: Nabíjení ve vypnutem stavu nefunkcni.
Naposledy upravil(a) Killerrade dne 15 Úno 2016, 09:22, celkem upraveno 1 x.
 #208738  od penik
 před 8 lety
FB a messenger neřeším. Žrouty baterií a výkonu nepotřebuji (je tomu cca týden, kdy si tyto dvě věcičky dokáží sežrat cca 1/5 výkonu - někde byl k tomu článek). FB jsem úspěšně (???) zrušil a kupodivu mám najednou daleko více času. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #208741  od penik
 před 8 lety
Tak to bylo jednoduché.
Všichni mají android a hangouts a bylo hotovo.
Navíc to mělo tu výhodu, že ne všichni přátelé jsou skutečnými přáteli, takže se seznam i zmenšil.
Ještě jedu na G+, ale tam je to spíše díky infu o nových ROM na telefon a tam provozuji i malinkatou zájmovou skupinu.

Ještě mě napadá, že FB, aby nebyl žroutem, tak se dá v telefonu provozovat jako web. Nebylo sice tak komfortní, ale dalo se to a app neprudila. App FB mi v telefonu svého času zabírala nějakých 188 MB.
 #209587  od Killerrade
 před 8 lety
Muze nekdo kdo vali na audahadi romce potvrdit ze mu mizi ikony z ploch? Uplne neskutecne me to sere.

Tapatalk: REDMI NOTE 4G/LTE (dior)
 #231007  od Killerrade
 před 8 lety
Já na ni jedu už dlouho. Naprostá spokojenost ale pár chyb to má. 1. Nejdou nastavit ikony v roletce. 2. Při přehrávání muziky se občas stane že přestane hrát. Nezáleží na přehrávači je to prostě chyba hluboko v systému. 3. Nefunguje nabíjení ve vypnutém stavu. Jinak mě už nic nenapadá.

Tapatalk: Redmi Note 4g/LTE (dior)
 #231024  od Finelf
 před 8 lety
Já čekám až se na to uráčí někdo vydat update :D škemrám o tom ve zprávách o updatech na facebooku. Jinak ted jedu stock rom. Jsem celkem zvědavý na miui 8 takže tak..
 #231026  od Killerrade
 před 8 lety
Já už jsem nad miui naprosto zlomil hůl. Dior je stále jako jeden z posledních na 4.4 a to mě teda připadá dost tristní. A miui 8? No nechci tě zklamat ale jestli to bude jako začátky 7 tak potez koště....

Tapatalk: Redmi Note 4g/LTE (dior)
 #231035  od mrpedro
 před 8 lety
Me tahle jede v pohode.

Odesláno z mého unknown pomocí Tapatalk
 #236988  od radek-75
 před 7 lety
Zdravím. Já jedu na ResurrectionRemix-M-v5.6.9-20160608-dior od Ashish Kotnala. Naprostá spokojenost.FB a Messenger fungují v poho.MIUI se může jít s tím jejich FR po každé úpravě kakat*!! Teď proběhla aktualizace na v5.7.0 a už je to komplet v češtině. Už na ni zůstanu,nepředpokládám,že na RedmiNote 4G proběhne aktualizace androidu. Na Android 6 jsem si zvykl a už bych neměnil.
 #236990  od Killerrade
 před 7 lety
Taky už bych neměnil, nějaké mouchy to má ale oproti miui je to naprosto zanedbatelné. A ještě k tomu je dior pořád na 4.4 :-D

Odesláno z mého unknown pomocí Tapatalk
 #238647  od Killerrade
 před 7 lety
Tak ted jsem uplnou nahodou prisel na to ze resurrection remix od března zacal vydavat officialni ROM pro dior. Funguje skvěle a zatím všechny chyby co byli na neoffiko sou opraveny.

forum: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
forum2: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Download: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pokud do toho někdo z vás pujde napiste sem prosim poznatky.
 #238648  od mrpedro
 před 7 lety
Já na ni jedu již nějaký ten měsíc.
Dnes dokonce dorazila OTA.

Odeslano z Note4G
 #238649  od Killerrade
 před 7 lety
mrpedro píše:Já na ni jedu již nějaký ten měsíc.
Dnes dokonce dorazila OTA.

Odeslano z Note4G
A funguje ti ta posledni?
ResurrectionRemix-M-v5.7.1-20160713-dior.zip
pac ja jsem ji vcera skousel a dostal sem se pouze do boot animacni smicky. Takze jedu na te predposledni.
 #238652  od mrpedro
 před 7 lety
Dokonce i bez mazání cache.
Prostě jako OTA, stáhnout, reboot do recovery a instalace.

Odeslano z Note4G
Killerrade se to líbí
 #239470  od corpse
 před 7 lety
mám poslední aktualizaci od včerejška 5.7.1 a zatím naprostá spokojenost. Baterie vydrží, jako běžně. Uvidím po pár dnech, ale od včerejška se nestalo nic, co by nemělo a vše jede jak má i rychleji, než na CM13
 #239476  od farnell
 před 7 lety
Killerrade píše:Já už jsem nad miui naprosto zlomil hůl. Dior je stále jako jeden z posledních na 4.4 a to mě teda připadá dost tristní. A miui 8? No nechci tě zklamat ale jestli to bude jako začátky 7 tak potez koště....

Tapatalk: Redmi Note 4g/LTE (dior)
V com konkrétnom Ta stve MIUI8 na tomto zariadeni.
Ja osobne som zatial na nej ziadne chyby neobjavil, teda az na jednu s inbox.
Skusil som rozne custom rom ,ale miui ich zatial vsetky predčí.
A to ,ze ide na 4.4 mi akosi neprekaza.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat